Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Vidim da na Crnoj berzi dozvoljeno deljenje poena , pa ako neko ima viska i zeli da podeli , nece da se odbije 😄😁😉
Unapred Hvala !
 
Crna Berza je jos dobra sa seederima kakvi su ostali domaci trakeri, yubraca, yuwabits, falkon vision team, euc... ne zna se koji od kojih su gori a pravila da te bog sacuva.

Ako na nekom trakeru od ovih nabrojanih ne racunajuci cb vidis vise od 10 seedera to je uspeh, uglavnom 3-4 seedera po torrentu je neka svakodnevnica, o vracanju skinutog mozes da zaboravis jer nema ko da skida od tebe... pa si onda u problemu sa ratio.
 
ovo nije tema o konkretnim tracker-ima. i, da, red je da se pročitaju pravila pravila na privatnim trekerima
 
Upravo sam se registrovao na CrnojBerzi, proslo je iz prvog puta, za razliku od pre mesec dana kada nije htelo ni iz vise pokusaja.
 
Večeras.Nadam se da je isti nick
 
1676281482797.png
ako nekome treba pozivnica, nek cima u DM
 
Vas četvorica koji ste zatražili poslao sam po 5000 poena.Za sada,biće još.Samo vas molim držite torrente na seedu što duže.Pozz
Pošaljite nick na pp kome treba poena za CB. Kako se šalju poeni gde je ta opcija?
 
Paradizo, jos jednom naklon do poda, odmah svukao 3 torrenta, koja nisam mogao jer je ratio 00...
 
Nisam znao da je tolika muka,evo šaljem još po 5000. ;)
Verovatno će se otvoriti još neke kolege da vas zbrinemo.krastavac,naši ste!
 
Cuo sam na nekom forumu da se ovde dele bonus poeni za berzu,pa da stanem u red :D
 
Malo me brine PTP. Sajt radi, ali tracker nije funkcionalan vec skoro 48h, a niko se ne oglasava. Od kako im je glavni developer doslovno nestao, jako su nestabilni. Konstantni bagovi, random HnR-ovi, IRC mrtav pitaj boga od kad...

Rano je jos za paniku, ali bojim se da se ne ponovi waffles/what.cd/ahd scenario, sto bi bila ogromna greota, radi se o fascinantnom skladistu filmova i zaista legendarnom trackeru koji nema na vidiku adekvatnu alternativu...

Inace, izgleda da su opet uveli recruitment na RED-u, ako se ne varam uslov je 500+ uploada...
 
Sta ima na tim trackerima kao sto su PTP pa se te tesko upada (gotovo nemoguce) ?
 
Na ptp filmovi. Na btn serije.
 
Nazad
Vrh Dno