Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Zdravo svima, da li neko ima pozivnicu za Crnu Berzu? Nekada sam bio clan, imao dobar rejting, ali su mi obrisali nalog zbog (godina) neaktivnosti.
Unapred zahvalan i zivi bili :)
 
@gojkom prelistaj poslednjih 10 strana da bi saznao kako stvari stoje sa CB
 
Ima li mozda neko pozivnicu za HDbits,CHDbits ili Mteam da je voljan da prosledi?
 
Društvo može pitanje jedno. Koliko su aktivni eks AHD enkoderi na BHD trakeru? Odavno nisam video nešto od njih i onda pre neki dan ovo:
The.Banshees.of.Inisherin.2022.1080p.WEBRip.DD.5.1.x264-TDD

Jel su to rešili da se aktiviraju ponovo, ili su aktivni samo se ne šire njihova izdanja ili je ovo neka slučajnost? :)

Od svih internala meni su oni bili najomiljeniji i baš bih voleo da se svi skupa onako vrate :)
 
Nisu preterano aktivni, BMF,TDD, NCmt, decibeL,HiFI, D-Z0N3 su prisutni i na prvoj stranici pretrage najtariji torent je 8 meseci, a samo 8 ih je mladje od mesec dana.
 
Da li neko ima pozivnicu za rarbg ?
Navodno sa loginom ima rss feed koje bih hteo da iskoristim.
 
Kontaktiraj ih preko maila i objasni im razlog što ti treba, jedino tako da ti daju da se registruješ. :)
 
Ima li gde 4k SDR encode-ova ? Smara me sto su svi encode-ovi HDR (imam hdr tv ali nisam ljubitelj hdr-a iz vise razloga, al da ne objasnjavam sad) ? Na nekoliko trackera gde sam dugo godina clan slabo ima ovoga sto trazim, uglavnom i ako bude to su neki webripovi, slabo sta ima od blu ray izdanja
 
IPtorrents ako nekome treba neka se javi .Stariji članovi sa dužim stažom i minimum 100 poruka .
 
Bude li na HDT nekad freeleach?
Najbolje što vidim su - 75% za internal release.
 
Poslata IPT pozivnica članu galebsjuga. Imam još jednu ako nekome treba ,ista pravila važe ...duži staž i minimum 100 poruka .
 
Zdravo,ako neko moze da mi kaze koji user class mora da se dostigne na GGn za CGpeers recruitment mnogo bi mi znacilo,hvala.
 
ako treba jos nekome pozivnica za IPT javite (duzi staz, minimum 100 poruka)
 
Da li neko možda ima pozivnicu za FileList ili IPT? 😄
 
Vrh Dno