Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Na HDT za članove ispod vip klase važi Quarter pravilo da moraju svaka tri meseca da skinu 15GB.
 
Hmmmm, na kojem ?
 
Šta je trenutno aktuelno od trackera za filmove? Pogotovo da ima dobru kolekciju 4K naslova? To mi je zapravo najbitnije. Pošto ove obične 1080p naslove skidam sa rarbg i rutrackera. Ali 4K je dosta teško naći, a sa ima dovoljan broj seedera.
 
Da, FL ima dosta 4k materijala i uglavnom ima i seedera, na poslednjoj stranici od 50 filmova samo 5 nemaju ni jednog.

BHD je takodje odlican mada je malo teze upasti i nije bas najlaksi za odrzavanje...
 
Da, FL ima dosta 4k materijala i uglavnom ima i seedera, na poslednjoj stranici od 50 filmova samo 5 nemaju ni jednog.

BHD je takodje odlican mada je malo teze upasti i nije bas najlaksi za odrzavanje...
A kakav je FL što se tiče održavanja? Jel ima nekih kazni recimo za inactivity? Pošto bude perioda, kad ne gledam 15-20 dana ništa, jel traže da se svake nedelje nešto preuzme/seeduje?
 
FL u principu nije tezak za odrzavanje, evo isecak iz pravila:

A Hit and Run (HnR or H&R) happened when a torrent is downloaded but not seeded for enough time as per the tracker rules.
list.png
Every torrent you download must be seeded until a 1:1 ratio occurs OR the seed time of that torrent reaches 48 hours . Whatever comes first.
list.png
Once you have downloaded a torrent and it's been 3 hours at seeding. You can close your client but do NoT forget the fact, you have not yet seeded it upto 1:1 OR 48 hours . You have 1 week time to meet the seeding requirements of that torrent.
list.png
Do NOT download any torrent, which you cannot seed in given time. Download only, when you are confident enough that you will be able to seed upto 1:1 ratio occurs or for 48 hours.
 
Fl je mozda cak i najlaksi za odrzavanje.Previse fajlova je Freeleech,sto mozes da nabijes ratio brzo,takodje ima i 2x upload.A i sada imaju paketici pa i to moze da ti pomogne.
 
Video sam to ali mi se kolega nije javljao. Dobio sam pozivnicu od drugog kolege u medjuvremenu, zahvaljujem se jos jednom :)
 
imam pozivnicu (kod) za FL. važi mi još oko 30h.
prvi član foruma koji mi se javi dobija.
uslovi: da se poštuju pravila FL-a, iskustvo sa torentima
 
stigla nova pozivnica za FileList. kome treba, neka se javi
 
imam 3 FL pozivnice. ako nekom treba pisite na PP. uslov je da ste bar 5 godina na ovom forumu..
 
Takodje ako nekom treba imam pozivnicu za FL.
 
Ima li neko raspolozen da posalje neki bonus na PTP?Od danas sam tamo clan.
Hvala.
 
Svaka čast shizo, videh da si tražio na FL. Jesi li je tamo dobio, pošto ti je editovan post?

Usput, ima li možda još neko pozivnicu za ptp voljan da podeli?
 
Kad si pre sve to video,a sve se desilo jutros ? :D
Jesam,dobio sam je od jednog clana sto komuniciram sa njim vec nekoliko meseci.Jedva daju pozivnice.Mnogo zatezu.
 
Tesko.Ja sam bas pitao par njih iz stafa,i bas bas tesko daju.Ima par trackera sto se mnogo tesko dobija,ostalo dele.
Ako nekome treba za PrivateHD imam pozivnice.
 
opet dobih pozivnicu za FL, traje mi 48h
kome treba, a da ima iskustva sa torentima, neka mi se javi
 
Tesko.Ja sam bas pitao par njih iz stafa,i bas bas tesko daju.Ima par trackera sto se mnogo tesko dobija,ostalo dele.
Ako nekome treba za PrivateHD imam pozivnice.
Moze meni pozivnica. Hvala
 
dostavljeno
 
Nazad
Vrh Dno