Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Aj reci jednu baš da proverim.

Primeval (2007) postoji dvdrip ali nigde nisam vidjao DVD,a od skoro sam video da je izasla i na bluray.
La reina del sur,samo prve sezone ima,druga je snimljena u 4k a nisam je nasao.
Pasion de gavilanes postoji u nekom SD ali to je sa ruske tv snimljeno,druge sezone u 4k nema (nema je ni u 1080p)
The most beautiful flower (nema je u 4k,samo kompresovani 1080p)
Daughter from another mother (Nisam je nasao 4k,a 1080p je iskompresovan)
 
Aj potražiću. Ali malo offtopic... Razumeo bih da tražiš 4k za Avatar ili neku seriju u koju su uloženi milioni u vizuelne efekte, ali tražiti u 4k španske serije koje vizuelno izgledaju kao drugi Dnevnik je u najmanju ruku bespotrebno.
 
Te serije i filmove u koje su ulozeni milioni kao sto kazes je moguce naci na public trackerim-a
A i sa ovom drugom recenicom se ne slazem,ako nisi gledao nemozes da komentarises.
 
Primeval (2007) postoji dvdrip ali nigde nisam vidjao DVD,a od skoro sam video da je izasla i na bluray.
La reina del sur,samo prve sezone ima,druga je snimljena u 4k a nisam je nasao.
Pasion de gavilanes postoji u nekom SD ali to je sa ruske tv snimljeno,druge sezone u 4k nema (nema je ni u 1080p)
The most beautiful flower (nema je u 4k,samo kompresovani 1080p)
Daughter from another mother (Nisam je nasao 4k,a 1080p je iskompresovan)
Daughter from another mother ima u 4K na BTN-u. Ovaj Primeval takodje. La reina del sur vidim da ima na TL, dve sezone u 1080p oko 370GB. To sam na brzinu pogledao, Liga Sampiona je. :D
 
Daughter from another mother ima u 4K na BTN-u. Ovaj Primeval takodje. La reina del sur vidim da ima na TL, dve sezone u 1080p oko 370GB. To sam na brzinu pogledao, Liga Sampiona je. :D
Hvala za info,ali u pocetku si drugacije pricao,vidis da nije moguce naci ni na ip torrent i HD torrent,a o "Balkandownload" da i ne govorim.
Cela poenta je objasniti nekim ljudima sta se nalazi na trackerima kao sto su "BTN"
Mnogi traze i dobijaju pozivnice za razne trackere i kad se registruju ne udju vise nikad,a vi garantujete za tog nekog!
 
Pazi, mi ovde pričamo o serijama koje su zanimljive veoma malom broju ljudi, za koje je pitanje da li uopšte postoji 4k izvor. Ako neke serije nema na BTN-u, nema je nigde. A ja sam ovo našao za tri minuta koliko sam imai vremena, da uđem na dva trackera od 22 na kojima sam član. Određeni trackeri su na glasu sa razlogom. To što nečega nema na IP torrentsu ne znači da nema nigde. Taj tracker je daleko od nekog elitnog trackera.

A da ponovim, ja npr imam na disku seriju Men behaving badly u dvdrip-u i za tu seriju sve preko toga je besmislica. Tražiti 4k sa Dolby Atmos zvukom za seriju gde dvojica likova uglavnom sede na kauču i pričaju nešto je van svake pameti.
Da se za bonus poene kupi invite?
Može. Mogu da ti pošaljem SS ako hoćeš. Mislim da 200 000 košta.
 
Pazi, mi ovde pričamo o serijama koje su zanimljive veoma malom broju ljudi, za koje je pitanje da li uopšte postoji 4k izvor. Ako neke serije nema na BTN-u, nema je nigde. A ja sam ovo našao za tri minuta koliko sam imai vremena, da uđem na dva trackera od 22 na kojima sam član. Određeni trackeri su na glasu sa razlogom. To što nečega nema na IP torrentsu ne znači da nema nigde. Taj tracker je daleko od nekog elitnog trackera.

A da ponovim, ja npr imam na disku seriju Men behaving badly u dvdrip-u i za tu seriju sve preko toga je besmislica. Tražiti 4k sa Dolby Atmos zvukom za seriju gde dvojica likova uglavnom sede na kauču i pričaju nešto je van svake pameti.

Postoji 4k izvor,proverio sam.
Ja i ne znam na koliko sam trackera clan,ali nema nijedne serije koje trazim.
Cak sam pokusao i na spanskim trackerima,to je za njih domaci sadrzaj.
Nije bitno sta se gleda lepo je videti u 4k.
 
Pazi, mi ovde pričamo o serijama koje su zanimljive veoma malom broju ljudi, za koje je pitanje da li uopšte postoji 4k izvor. Ako neke serije nema na BTN-u, nema je nigde. A ja sam ovo našao za tri minuta koliko sam imai vremena, da uđem na dva trackera od 22 na kojima sam član. Određeni trackeri su na glasu sa razlogom. To što nečega nema na IP torrentsu ne znači da nema nigde. Taj tracker je daleko od nekog elitnog trackera.

A da ponovim, ja npr imam na disku seriju Men behaving badly u dvdrip-u i za tu seriju sve preko toga je besmislica. Tražiti 4k sa Dolby Atmos zvukom za seriju gde dvojica likova uglavnom sede na kauču i pričaju nešto je van svake pameti.

Može. Mogu da ti pošaljem SS ako hoćeš. Mislim da 200 000 košta.
200.000 lumena, to je 200.000.000 poena
 
200 miliona poena, idi bre. Za to treba vremena baš da se skupi.
 
PTP tracker i dalje offline već 3. dan, niko od staff-a ni reč da napiše nešto na forumu koji uredno radi.
 
200 miliona poena, idi bre. Za to treba vremena baš da se skupi.

Ili da se ispunjavaju requestovi "kapitalci". Postoje neki koji nose desetine pa i stotine miliona poena. Naravno, treba se iscimati i pronaći traženi sadržaj ali ako ste član na nekim manje izvikanim trekerima kao tipa Karagarga ili tv-vault masu toga možete naći tamo za šta neko na drugom trekeru nudi pozamašnu nagradu.

Manje više svi trekeri koji imaju sistem seed bonus poena imajh takvu "matematiku" da se najviše nagrađuje dugoročni seed. Dakle, odvojite par terabajta za taj treker i bukvalno zaboravite na taj prostor. Kroz par godina seeda, to počne da donosi ozbiljne poene. Zato su po pravilu oni koji daju milione za requestove članovi sa stažom na trekeru od 10+ godina.

Što se tiče PTP-a, stvarno je odlična organizacija sadržaja, i super je što su dozvoljeni gotovo svi nivoi kvaliteta za razliku od HDB-a. Nadam se da će rešiti problem sa sajtom jer zaista ne znam da igde postoji kompletnija baza filmova a da sadrži i one filmove sa neengleskog govornog područja.
 
Priznajem, nisam ni znao da se mogu uzeti pozivnice za poene. Svojevremeno sam konkurisao za pozivnicu za jako dobrog prijatelja koji zivi u SAD, iako sam i sam imao nalog a ne i pozivnicu, ali se od toga napravio pich**** pa sam od toga odustao. Trenutno mi je BTN najvredniji traker koji imam i ne samo da ne vidim drugi koji bi ikad mogao da ga zameni nego cak ne vidim nijedan koji bi mogao toliko da bude od koristi. Zato potpuno razumem one koji ne zele da daju pozivnicu iako za to mozda imaju uslove... Sto se poena tice, najbolje je seedovati ne manje od 4tb i oprostiti se od istih u smislu slobodnog prostora. Pravu vrednost seed donosi posle par godina kad mu se koeficijent duzine seeda uveca i onda se na tu kolicinu dobija izmedju 1 i 2 miliona poena dnevno...
 
Slažem se, BTN je sjajan tracker. Naravno, nije lako dobiti pozivnicu. Treba imati toliko prostora za seed, mada ko ima par HDD-ova sa 8,10,16TB, nije problem.
 
Ili da se ispunjavaju requestovi "kapitalci". Postoje neki koji nose desetine pa i stotine miliona poena. Naravno, treba se iscimati i pronaći traženi sadržaj ali ako ste član na nekim manje izvikanim trekerima kao tipa Karagarga ili tv-vault masu toga možete naći tamo za šta neko na drugom trekeru nudi pozamašnu nagradu.

Manje više svi trekeri koji imaju sistem seed bonus poena imajh takvu "matematiku" da se najviše nagrađuje dugoročni seed. Dakle, odvojite par terabajta za taj treker i bukvalno zaboravite na taj prostor. Kroz par godina seeda, to počne da donosi ozbiljne poene. Zato su po pravilu oni koji daju milione za requestove članovi sa stažom na trekeru od 10+ godina.

Što se tiče PTP-a, stvarno je odlična organizacija sadržaja, i super je što su dozvoljeni gotovo svi nivoi kvaliteta za razliku od HDB-a. Nadam se da će rešiti problem sa sajtom jer zaista ne znam da igde postoji kompletnija baza filmova a da sadrži i one filmove sa neengleskog govornog područja.

Priznajem, nisam ni znao da se mogu uzeti pozivnice za poene. Svojevremeno sam konkurisao za pozivnicu za jako dobrog prijatelja koji zivi u SAD, iako sam i sam imao nalog a ne i pozivnicu, ali se od toga napravio pich**** pa sam od toga odustao. Trenutno mi je BTN najvredniji traker koji imam i ne samo da ne vidim drugi koji bi ikad mogao da ga zameni nego cak ne vidim nijedan koji bi mogao toliko da bude od koristi. Zato potpuno razumem one koji ne zele da daju pozivnicu iako za to mozda imaju uslove... Sto se poena tice, najbolje je seedovati ne manje od 4tb i oprostiti se od istih u smislu slobodnog prostora. Pravu vrednost seed donosi posle par godina kad mu se koeficijent duzine seeda uveca i onda se na tu kolicinu dobija izmedju 1 i 2 miliona poena dnevno...
Za koji to treker sa skupljanjem 1-2 miliona poena dnevno pišete?

Na PTP-u nema šanse (ja imam tamo 6.500-7.000 na sat).
Za BTN ne vidim svrhu poena. Meni za klase fale download-i, ali mi nove klase ne donose nešto značajno, pa ih ne jurim. A i više volim da skinem celu sezonu i odjednom odgledam. Retke gledam epizodu po epizodu sa čekanjem od nedelju dana.
 
Ja baš hteo sad da vidim koji mi je daily rate ali vraga, ne radi ptp. Znam da sam svojevremeno zapazio da mi najveći broj poena donosi par bluray diskova od 60GB+ gde sam jedini seeder ili jedan od 2-3 seedera. Znači pored dužine seeda dosta utiče i koliko je seedovan konkretan sadržaj. Za te "manje popularne" stvari se najviše dobije, ali nisam baš siguran da je to reda veličina miliona/dan. Poenta mog posta je da oni koji dugoročno seeduju imaju dosta veću stopu zarađivanja poena od ljudi koji ispune minimum seeda koja npravila nalažu i i brišu skinuto.
 
Da, na PTP-u je što ima manje seedera to je veći bonus rate za taj torrent. Posebno ako ima manje od 5 seedera, onda ide drastično više poena.
 
Za koji to treker sa skupljanjem 1-2 miliona poena dnevno pišete?

Na PTP-u nema šanse (ja imam tamo 6.500-7.000 na sat).
Za BTN ne vidim svrhu poena. Meni za klase fale download-i, ali mi nove klase ne donose nešto značajno, pa ih ne jurim. A i više volim da skinem celu sezonu i odjednom odgledam. Retke gledam epizodu po epizodu sa čekanjem od nedelju dana.
BTN ima odlicnu invite sekciju koja je razvijena po klasama. Sto se snacha tice, postoje browser dodatci sa kojima mozes skinuti sve sa jedne stranice i tako neces imati problem za download.
 
Koji su to dodaci?
Znam da je postojala mogućnost da se skinu grupno torenti na Seedbox, samo da se podesi da budu ispod neke veličine, ali se ne sećam kako.

Za Master mi fali 250 snatch-eva, a za Overlord još dodatne 32 hiljade i 80-ak TB skinutog/poslatog materijala.
 
Overlord mi ne pada na pamet da jurim 😂 Stigao do pretposlednjeg ranka.
 
Sta ima na tim trackerima kao sto su PTP pa se te tesko upada (gotovo nemoguce) ?
Bukvalno sve što ti padne napamet od filmova što sa engleskog govornog područja, što sa drugog.

Poređani po kategorijama po rezolucijama. A nakon toga po rezolucijama od svakog po jedan primerak (naravno šta je od toga dostupno bilo gde) scensko izdanje, internal izdanje (i to se uvek gleda da bude najsavršenije moguće), remux i full DVD/BD disk. Sad popularizacijom ovih Web-DL i WebRipova ima i ta kategorija.

Nikada nisam video nešto organizovanije za filmove sa tolikim sadržajem. Neverovatno mesto za filmove.

Porediti IPT i TL sa PTP-om ne možeš u ludilu. To bi bilo nešto kao uporediti fudbalsku Premijer ligu sa srpskom i to drugom ligom.
 
Nazad
Vrh Dno