Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

interesuje me koji je najbolji sto se tice filmova koji su jos u bioskopu, pa cak to znacilo i da se plati da bi mogao da se dobije kvalitetan snimak i sa velikom bazom filmova?
 
Poslednja izmena:
The Swedish Theory of Love (2015) - jel neko zna gde moze ovo da se nadje? Treba ortaku za neki seminarski na faxu. Ja nisam nigde nasao od onoga sto imam.
 
nema na hdbits, ahd, ptp...

možda na nekim švedskim trackerima :p
 
interesuje me koji je najbolji sto se tice filmova koji su jos u bioskopu, pa cak to znacilo i da se plati da bi mogao da se dobije kvalitetan snimak i sa velikom bazom filmova?

Mislim da se kvalitetan snimak na privatnim trekerima pojavi tek kad izađe blu ray filma. Najbolje što možes očekivati dok je film u bioskopima je cam rip (ako se to može podvesti pod kvalitet) ili neki leakovan pre release (ako se i pojavi u 99% slučajeva je dvdrip).
Ako grešim, ispraviće me neko od kolega.
 
Mislim da se kvalitetan snimak na privatnim trekerima pojavi tek kad izađe blu ray filma. Najbolje što možes očekivati dok je film u bioskopima je cam rip (ako se to može podvesti pod kvalitet) ili neki leakovan pre release (ako se i pojavi u 99% slučajeva je dvdrip).
Ako grešim, ispraviće me neko od kolega.

Hvala na odgovoru ocekivao sam da ima neka trunka nade ali krastavac ovo bi bio najbolji odgovor tako da ok, pitanje je sada sledece: Koji je najbolji besplatni traker a koji najbolji koji se placa?
 
Na sve možeš besplatno ući. Na neke lakše, na neke teže. Doduše niko te ne sprečava da doniraš novac trekeru i tako dobiješ neke privilegije (free dl, bonus poene i sl.).
Za početak probaj IPT ili HDS.
 
Nije mi bitno koliko tesko mogu da dobijem bitno mi je da ima sve ostalo je nebitno.. :) Hvala na odg
 
smiljo taj je ali pozivnicu za njega traži samo ako ćeš baš da ga koristiš, jer oni imaju pravilo da moraš da skineš određen broj GB-a za 1/4 godine.
 
U suštini to nije ni klasičan freeleech, već no ratio. Što znači da se ne računa ni u upload, ne dobijaš ni bonus poene, samo se računa za taj quarter.
 
Dobijaju se bonusi, sad sam bas poskidao par komada da nabudzim poene, a za tih 15gb nije frka, odrzavacu to redovno.
 
Imam pitanje u vezi http://filelist.ro

Ne mogu da dodam komentar, piše

"Contul nu este confirmat
Nu puteti face comentarii inainte de a va confirma adresa de email".

da treba da verifikujem mail, sve sam pokušao i neće. Zanima me isto zašto neće da mi skida (magnet link), i ako sam razmenio novac za Uploaded ?

Pogledajte prilog 198608
 
Imam pitanje u vezi http://filelist.ro

Ne mogu da dodam komentar, piše

"Contul nu este confirmat
Nu puteti face comentarii inainte de a va confirma adresa de email".

da treba da verifikujem mail, sve sam pokušao i neće. Zanima me isto zašto neće da mi skida (magnet link), i ako sam razmenio novac za Uploaded ?

Pogledajte prilog 198608
Sa magnet linkovima se i meni dešava kod nekih torenata da ne može da nađe seedove i peerove, pa skinem torent fajl. Uglavnom rade kako treba. Ja još uvek nisam zamenio novce za upload, a imam nekih 20GB sopstvenog, sa nula downloada, ako ti nešto znači.
 
a kako da verifikujem mail, da mogu da postujem ?
 
Ja nisam probao da postujem, niti sam video da može da se verifikuje mail. Valjda iskusniji članovi znaju.
 
Ima nešto freeleecha na Wafflesu
 
Jel zna neko šta znači NF u nazivu torenta?
Npr: Orphan.Black.S04E02.Transgressive.Border.Crossing.720p.NF.WEBRip.DD5.1.x264-NTb
 
Sta se desava sa PTP, ne radi mi login :), jel su nesto zeznuli ili treba ici na recovery pass ?
 
meni već dva dana stoji da imam 0 poena po satu. trebalo bi da imam oko 4.000 :)

do njih je.

The tracker is experiencing technical difficulties.
Please leave your clients seeding.
 
^pa to :), nesto su zeznuli znaci..
 
Hvala članu @paradizo na poslatim pozivnicama. [emoji4]
 
kud ne radi ptp, sada mu se pridružio i btn :d
 
Razbija ih ddos mozda.

Poslato sa vremesnog Nexus 4
 
Jel moze neko da proveri gde imaju tekme Premijer lige? Npr. Newcastle Arsenal iz avgusta prosle godine.

Gledao sam na iptorrents, nema. A za neke novije tekme nema ni seedera.
 
Nazad
Vrh Dno