Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Dozvoljen jedan accaunt u zivotu ?
wait what ?
To neko moralno pravilo ili ?
 
I ja imao acc na AHD-u pre 4,5 godina. Tačnije registrovao se kad se AHD "rodio" :D Al krastavac, pustio sam ga da ode vrlo lako, naravno zbog neaktivnosti.

Iz nekog vašeg iskustva jel otavraju ti takvi trakeri poput AHD-a, PTP-a, BTN-a, HDT-a nekad slobodne registracije, bar jednom u godini? Evo TL vidim otvorio bio 2x ove godine dok prošle čini mi se da nije?
 
Dozvoljen jedan accaunt u zivotu ?
wait what ?
To neko moralno pravilo ili ?
Tako sam procitao na nekom od trackera, bas tim recima.
Da li je to moralno pravilo, to bolje njih da pitas.
 
Ima svašta na UHDBits, ali je izuzetno spor po mom iskustvu (brzina dvocifreni kilobajti).
Čudno s obzirom da 80% trakera koristi seedbox. Problem može da bude sa torentima koji su stariji od godinu dana pa imaju samo 2 ili 3 seedera mada i tada je neretko da jedan bar od ta 2,3 je seedbox tako da je brzina odlična.
 
I meni je brzina odlična na UHDBitsu,ustvari kao i na ostalim kvalitetnijim trakerima
 
I ja imao acc na AHD-u pre 4,5 godina. Tačnije registrovao se kad se AHD "rodio" :D Al krastavac, pustio sam ga da ode vrlo lako, naravno zbog neaktivnosti.

Iz nekog vašeg iskustva jel otavraju ti takvi trakeri poput AHD-a, PTP-a, BTN-a, HDT-a nekad slobodne registracije, bar jednom u godini? Evo TL vidim otvorio bio 2x ove godine dok prošle čini mi se da nije?
HDT možda, ostali nikada.
 
Čudno s obzirom da 80% trakera koristi seedbox. Problem može da bude sa torentima koji su stariji od godinu dana pa imaju samo 2 ili 3 seedera mada i tada je neretko da jedan bar od ta 2,3 je seedbox tako da je brzina odlična.

To je to. Bio je samo po jedan sider na oba torenta koje sam skidao. Filmovi su stari, iz 1992. i 2007., koje nigde nisam mogao da nađem (bar ne izdanja koja sam tražio).
Znači, ponuda na UHDBits je super a ovi stariji torenti sporije idu.
 
Poslednja izmena:
Da li neko ima pozivnicu za nesto bolje IPT znaci mesani torent?

Poslato sa tastature koja pravi greske!
 
Dok ne naučiš da staviš u potpis ovo iritantno "Poslato sa tastature koja pravi greske!" sa punim fontom ostalog teksta od koga je odvojen jednom linijom razmaka ja molim da ti niko ne daje :)
Kad prebaciš daću ti ja za IPT :)
 
Molim za pomoc oko BCG trakera, ne razumem bas njihov sistem, koji je minimalni globalni ratio za novog clana, da li postoje seed poeni koji posle mogu da se zamene za upload, prvo sam skinuo igricu od 150 mb, odseedovao sam 1 dan i 12 sati i one opcije pored torrenta su mi sve pozelenele, i torrent je nestao iz sp overview. Jel to znaci da mogu da izbacim torrent iz klijenta ili ne? ne racuna mi seed poene.
 
Jel ima neko da me pozove na BITME.org? Mogu poslati statistike sa hdbits.org na pm...

Hvala
 
Kome treba IPT pozivnica neka se javi na pp.

Sent from my D6603
 
Ja malocas usao na BTN, radilo mi je sve normalno.
 
Ja oko podne dobio CloudFlare error 503 ali vidim da sad radi...
 
Meni ne radi SCC, probao i preko VPN-a sa razlicitih lokacija, medjutim na isitup kaze da radi...
 
^ja probao sad i radi sve normalno.
 
Molim ljepo, ako ima tko pozivnicu za Freshon.tv,ili kakav drugi dobar treker sa serijama.
 
Da li ima neko pozivnicu viska za BitMe.org? Mogu da pokazem statistiku za Blackcats, TorrentLeech, Crnu Berzu i Yuwabits. U zamenu mogu da posaljem pozivnicu samo za Blackcats Games, Crnu Berzu i za Yuwabits.
 
Jel proradio nekom FL ?

Poslato sa vremesnog Nexusa 4
 
Evo sad radi i kod mene, ali celo pre podne nije radio.

Poslato sa vremesnog Nexusa 4
 
Ima malo free leecha na Wafflesu
 
Хм, кад се већ нуди, колико је добар у односу на What.CD или чак и rutracker? Ја сам десетак година довлачио музику, прво са HQS, после са OiNK-a па са наведених али су ми кексићи увек били непознати. У међувремену сам смањио доживљај, музику довлачим само помало понекад па ако постоји неки услов са великим саобраћајем, да и не покушавам. Ако није неки проблем са те стране, баш бих волео да завирим, ако су одговори на оно са почетка поруке позитивни.
Сада више није проблем мој интернет линк, могу да делим пристојно и колико год је потребно.
 
Nazad
Vrh Dno