Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

^aco, to su internal grupe, ne scene.
 
Nema jednog takvog + ratioless, najbolje je iskombionovati već poznate lagane, Filelist + Zamunda + Rutracker ... Nema trekera za filmove kao što je BTN za serije. TorViet je lak za održavanje i ima dosta internala, ali pitanje je kako su sidovani stariji.
 
Poslednja izmena:
Untouched je zna se gde, HDB, kokice, AHD ... Na FL-u obično dodaju rumunski titl pa ni tamo nije isti hash.
 
TorViet ima dosta toga, poput FL, na ova dva se odrzava ratio sasvim lagano, ali ne moze se naci nikad sve, gledaj da upadnes na hdbits ako vec nisi...mada i tamo su pripretili da se apsolutno odgovara za onog ko se pozove, da je velika sansa da lancano odu nalozi ako samo bilo kakav kiks primete, tako da i onaj ko ima invite, mora debelo da razmisli.
 
Na treba mi HDB, nemam trenutno uslova za seed tamo. IPT ima dosta freeleech što mi treba ali me ubija seedovanje od 2 nedelje, ako gasim komp noću to se produži na 3 nedelje.
 
Meni je IPTorrents omiljen za nove filmove. Skoro svaki HDMaNiAcS je FreeLeech. Invite za IPTorrents sam dobio od @Jedite kod Dzoa.
 
Da li moze neka pomoc u vidu poena na HDB, cenio bih pomoc. Imao sam dosta problema sa seedboxom koje ne mogu da resim.
 
Na treba mi HDB, nemam trenutno uslova za seed tamo. IPT ima dosta freeleech što mi treba ali me ubija seedovanje od 2 nedelje, ako gasim komp noću to se produži na 3 nedelje.
Zato doniraš 5-10 $ i skidas sta hoćeš i kako ti se ćefne [emoji6]
Imaju nagradnu igru koja je aktuelna do 20 aprila cini mi se.
Meni je isto IPtorrents savršen. Za moje potrebe ne treba mi nista vise od toga.

Sent from my D6603
 
Svaki traker ima svoja istaknuta pravila, treba po njima igrati, ne mora se po svaku cenu seedovati sve do odnosa 1:1, postoji donacija pa skidas jedan period ili kolicinu za DZ., SBox da napucas ratio pa posle skidas godinama, poeni kojima otkupis dug za seedovanje itd, znaci, sve sto je u pravilima trakera bolje je raditi nego fake-ovati ratio na bilo koji nacin i time ugroziti sebe, onog ko vas je pozvao, pa mozda i citav lanac korisnika.
 
Na kojim trackerima ima FLAC Discography (samo strana muzika me zanima) ali da je sve sređeno, od proverenog FLAC-a, sličica, da je ispraćeno sve od singlova do albuma, da je sortirano po godinama?
 
Страна музика је баш широк опис, почни од рутрекера где има много тога, а ако нема баш оно што те занима, онда можда још неко предложи. Већина је сређена, нема неке провере лослес фајла али углавном није неки фалш.
 
Мислим да рутрекер то има а и на What.CD сам виђао неке сличне, могуће у случају када се дискографија појавила у облику неког бокса, што дође на исто. Једино ако ту фале синглице и слично.
 
Da li neko zna gde se moze naci Bud Spencer & Terence Hill: 20er Mega Blu-ray Collection,ako moze preporuka gde se provereno moze naci ova kolekcija i pozivnica za isti bi bila pozeljna.
Posto ja samo IPT koristim i uglavnom sve nalazim tamo ali ponekad bih neke raritete gledao i tamo na zalost nema.
Zahvalan unapred.Imam samo IPT pozivnice da uzvratim u slucaju da nekome zatreba.
 
Kolekcija 20 njihovih zajedničkih hitova u br hd izdanju.

Sent from my D6603
 
Suspendovali su mi nalog na HDME.eu zbog neaktivnosti. Ima li svrhe pisati im da mi ga ponovo aktiviraju (i na koji mejl) ili da trazim neku pozivnicu?
 
Nije neki traker, idi dalje.
 
Ima li neko pozivnicu za HD-bits.com?
 
Poslednja izmena:
^mislio si mozda na .org ? :d
 
^ko to koristi, sta ce ti to ? :)
 
Nazad
Vrh Dno