Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Mojne tako, pokloni su pravi :) (2500BP)
 
Prepadoh se :)

Edit: u busu sam, i tako sam iskolačio oči, počeše ljudi čudno da me gledaju :D
 
Nevezano za pozivnice pitanje,na kom tracker-u imate najduzi staz?:):D
Ја сам прво трошио емулца а на торенте сам прешао много касније.

What.CD
Joined: 7 years, 4 months ago

Rutracker
Стаж: 5 лет 11 месяцев

Demonoid
Member since: June 5th 2007

Пре њих OiNK али су га разбуцали.
 
Tehparadox + jdownloader, od 2007 maltene nije štucnuo. U vreme sporog interneta dešavalo mi se da odem od kuće po 10 dana, nakrcam fajlove i kada se vratim jdownloader radi punom brzinom.

Odličan je za sve novo,ne valja za stare stvari i cele sezone serija.

U zadnje vreme je bilo često problema sa zauzetošću sajta pa sam zahvaljujući pozivnicama odavde konačno prešao na torente.

Potpuno besplatan, jedino treba povremeno napisati thanks da ne obrišu nalog, ne tako često. Bezbedan i za osnovce, xxx free, zlonamerne nove članove brišu u sekundi.
Dobar sistem reputacija pa se iz aviona vidi ko je ko.
Potrebno je biti u toku koji host serveri su dobri za besplatne korisnike i to ispratiti povremeno da se ne stavlja svašta u jdownloader.
I to nije problem, za par dana se udje u štos koji članovi postavljaju materijal za koji nije potreban premijum nalog na host serverima, i sve za 10.
Aposlutna preporuka za sve kojima treba novi materijal a nisu im dostupne pozivnice za dobre trakere niti žele da prate šta smeju da skinu,kada i koliko treba da se seeduje.
 
Poslednja izmena:
Ja sam najduze na FL

2009-09-30 00:13:25 (339 weeks ago)

Yuwa

2009-11-20 06:49:25 (332 weeks ago)

RevTT

2010-08-19 13:39:34 CEST (6 years ago)

Neki do vas jos malo pa 10 god staza :)
 
Нашао сам позивницу за прасца, било би 9 година, док HQS (мада није трекер) има десет година.
 
I mene zanimaju misljenja ... da mozete da sacuvate samo jedan tracker (nebitno koje kategorije), koji bi to bio?
 
E ljudi imam stvarno problem, menjao sam HDD, a na starom sam imo IP Torrent ali tamo mi je bila neka email adresa koja vise i ne postoji i ne mogu da povratim nalog. Znaci sta mi treba, neki public dobri trackeri gde ima full sezona u DVDRipu, ili neki pvt gde se lako nabije ratio, taj recimo sa poenima, fala unapred na pomoci....3 dana vec ne skidam nista, trese me groznica :zgran:
 
Nevezano za pozivnice pitanje,na kom tracker-u imate najduzi staz?:):D

Sa p2p se bakćem od 2002. počeo sam sa DC++ i vukao koliko mogu preko dialup-a. 2004 ili 2005. uveo kablovski SBB i krenuo čuveni njihov lokal, paralelno koristio DC++ i filehostere (rapidshare i sl.) Onda provalio emule za nekomercijalne stvari koji i dan danas koristim. U torrentima sam od 2006. prvi je bio Crna berza a prvi strani Demonoid. 2007. sam ušao na većinu jačih domaćih i stranih.

I mene zanimaju misljenja ... da mozete da sacuvate samo jedan tracker (nebitno koje kategorije), koji bi to bio?

Od tvog hipotetičkog pitanja zavisi kako bi se taj jedini tracker snabdevao materijalom. Jer sve je više manje copy paste osim par elitnih trackera koji sami proizvode materijal (scenske grupe, CD audio ripovi itd). Po meni taj tracker mora da bude opšti, znači nešto tipa IPT iako tamo skidam vrlo retko samo što ne mogu na drugim mestima da nađem jer ima lakših mesta za održavanje ratio-a.
 
Poslednja izmena od urednika:
Slazem se u vezi IPT, on u sustini ima sve, a i ja isto skidam sa drugih mesta :D Moje pitanje je u smislu koji tracker je toj osobi najkorisniji prema kriterijumima sadrzaja, brzina, azurnosti ... a sto se tice ekskluzivnosti tu je dosta uzi krug i korisnika i trackera :)
 
Samo vi ostavljajte pisani trag koliko se bavite šerovanjem :d

Na BTN pokloni:
 
Hvala članu Dzena za FL. Skinuo 10 free torenata i seedujem dok ne sakupim dovoljno poena za 500GB uploada.
 
Poslednja izmena:
Da li ima neko pozivnicu za FileList? Da se menjamo,ja imam za IPTorrents.
 
^drugari, klasicna menjaza nije dozvoljena.
 
Članovi Tai-Ph00n i enbidzi dobili invite za HD-Space, Ilion dobio za TorrentDay.
 
Hoce neko bitsoup ?
 
Nazad
Vrh Dno