Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

ne jer ti nisi skidao...
 
Hvala!

:wave:
 
Šta se radi u slučaju kada torrent ne nastavlja download?

AHD je u pitanju.

Uradio sam cross seed i ostavio misleći da će nastaviti skidanje dva giga ali ništa se ne dešava već jedan dan iako piše da ima dva seedera.

Da li ću dobiti HnR ako obrišem torrent (da li se podrazumeva kada je cross seed u pitanju da je skinuto preko 10%)?

screen-shot-2015-02-03-a.png

Kad radis crossseed ako je ceo fajl rechecked onda ti stoji tri dana da moras da seedujes jos.Ali ako nije ni zavrsio recheck, kao kod tebe sto nije,jer nisi skidao, ne bi trebalo da ti registruje hrn.Mozda i hoce,ali ne verujem.
 
Treba mi neko sa what.cd da mi odradi jedan search. Javite se na PM. :)
 
Jel zna neko jel dozvoljen partial seed na FLu i dal je ovo generalno dozvoljeno na trekerima?
 
Nisam čitao o tome na FL-u, ali generalno jeste dozvoljeno.
 
Kako da vidim na TL koliko sam odsidovao torrent (seeding time)?

Gledao sam na profile/User/Snatchlist ali nema...
 
Da iskoristim temu

Ima li ovo negde da se nađe? Na uobičajen (BTN, Ru,...) nema.

Trapped
 
Poslednja izmena:
@bbK1ng

Nema ni na FL, AHD, HDClub, TL, HDAccess, IPT, hd-space...
 
Ima na Kickass prva sezona. :d
 
To je nešto drugo. Ovo i ima samo jednu sezonu (iz 2007me) sa 6 epizoda.

Tnx za pokušaj.
 
Drug,nema te serije nigde sem na youtube... ne znam da li ti je to zadovoljavajuci kvalitet.
 
@mikiPSY
Poslao sam ti pp
 
Drugari član marxista je postavio pre par meseci utorrent ranije verzije za mac koji su na odobrenoj listi. Da li je nekome od vas ostalo slučajno u nekom folderu (ako je uopšte bilo ko skinuo)?
 
Na BTN su ovi dozvoljeni a verujem i na ostalim trackerima:
uTorrent Mac 0.9x
uTorrent Mac 1.0x
uTorrent Mac 1.1x
uTorrent Mac 1.5x
uTorrent Mac 1.6x
uTorrent Mac 1.7x
uTorrent Mac 1.8x
 
Drugari član marxista je postavio pre par meseci utorrent ranije verzije za mac koji su na odobrenoj listi. Da li je nekome od vas ostalo slučajno u nekom folderu (ako je uopšte bilo ko skinuo)?

Pitaj marxistu,on će ti sigurno pomoći:wave:
 
Pitao sam preko pp-a pre par sati ali se ne odaziva pa sam zato i javno postavio, rekoh možda je neko sačuvao pa da okači na net.
 
Verovatno radi,javiće ti se pretpostavljam ujutro
 
Potreban DigitalHive invite ili ako neko zna nacin da se povrati nalog ugasen zbog neaktivnosti.

edit:

This account has been disabled. Please join #dh-support on our irc network (irc.corrupt-net.org) for more info. Your account will be reviewed by a staff member. Please do not idle in the support channel. If you are not assisted after 15 minutes, leave the channel and try again later. DO NOT private message staff in the support channel, if we aren't answering, we aren't there.

Pokusacu prvo tamo.
 
Poslednja izmena:
Resen problem prek irc-a, kazu rekorder sam, javljam se nakon 251 weeks :)
 
Koliko su ljudi bezobrazni na AHD to je strašno. Uploaduje čovek sezonu od 140 giga i uradim cross seed samo da bih imao više poena i dođe do 99% i neće da nastavi. Bitno je da je on jedini seeder i da je jedan fajl od tridesetak ubacio neki drugi ali ga je preimenovao kako bi sve izgledalo da je u redu. Sada nas troje što smo čekali taj 1% nedelju dana ispadamo magarci. Na kraju sam popiz... i obrisao.
 
Da ne zna neko slucajno gde bi ovo moglo da se nadje, sve sam pretrazio i samo bas ta sezona je umrla svuda :) Silk.Stalkings.S02.WEBRip.h.264-GC

nudim bounty :smash:
 
Nisam bas to pratio, pa kako onda mislis da instaliras neku stariju verziju?
 
Postoje uTorrent verzije (portable) koje ne download-uju najnoviju verziju. Mogu da okačim ovo što sam dobio od marxiste ako imaš OS X da pogledaš.
 
Nazad
Vrh Dno