Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

OK TozABG, posle ovog tvog posta vise nemam energije da usijanim glavama kakva si ti objasnjavam gde je levo.

...zapitaj se samo sta sam sve otrpeo zbog tvog "poznavanja materije" i pokusaja da te opametim pre nego sto vrag odnese salu. Da ti ne bi trpeo, trpeo sam ja - je li i to vezano iskljucivo za naziv teme?

Odoh, umorio sam se. :wave:
Jedina usijana glava si ovde ti.
Zivi svoj zivot, mani se tudjih.
 
Ne radi više хдцлуб.орг - neće DNS da ih rezolvuje. :S:
 
Baš sam se pitao kao im beše ide ta druga adresa - hvala. :)
 
Sta je ovo, poceo i IPT da se gasi :D ?
 
Ili su im odgovorili kontranapadom. :D
 
E, da - počeh i ja da torentujem. :) Ima me na IPT, HDA, PTP i ovom HDC.org. Imam naloge i na nekim drugim trekerima, al' su mi ovi glavni za ove blokbastere i tako to.

Elem, utisci:

- PTP ima najlepši interfejs
- HDA ima super objave
- IPT mi je onako - brljaju često po ISO ripovima, verovatno da bi sprečili krossidovanje (j@j@re)

HDC.org mi je ubedljivo najbolji zbog gomile BD izdanja za istočnu evropu, gde ima ili naš ili hrvatski titl. I da, ono što sam pitao pa sam ostao uskraćen za odgovor. Kod njih možete kupiti 225 GB aplouda za 20€ (PayPal donacijom), što je efektivno bar 450 GB jer im je većina torenata silver (računa se samo 50%). Dakle, odeš i "kupiš" šta ti se sviđa, bez ikakvog sidovanja, poena i cimanja. :p
 
Magicni, bolje ulozi 20e u SeedBox, isplatice ti se visestruko u odnosu na kupovinu GB.
 
Neki konkretno? Vidim da i oni nude neki njihov. Samo... i to mi je smaračina. Ako sam dobro shvatio, moram da imem i negde nekakav file share (da li mail.ru klaud može?) pa da u SB prvo poskidan friličeve, pa da ih sidujem... Pa tako na nekoliko trekera. Žongliranje oko toga i zezanje. Čini mi se da ne bi' imao sada vremena i nerava za to. Ovako dobijem 11 BD50 diskova za ~ 2.500 RSD. :p
 
Ne treba ti fileshare. Kada uplatis neki sb, dobijas prostor na njihovom serveru(100gb,200,...900gb) i torrent klijent(rtorrent, utorrent i sl.). Ulogujes se, ubacis torrente koje zelis, a kasnije ih preko ftp klijenta(filezzila i sl.) skidas na svoj hard(ako zelis). Jednostavno i brzo. U temi "Seedbox - pitanja, problemi, diskusija i ostalo" imas vise informacija.
 
Poslednja izmena:
Aha, pa to je bolja varijanta. Ništa, prelistaću malo onu temu. Ima li neko iskustva, kol'ko bi mogao da nagruvam UL na HDC.org za mesec dana nekog SB-a (za ~20€)?
 
Ja sam sa seedboxom od 10e u temi za box pise koji za mesec dana 7tb upload.
 
:zgran: Na kom trekeru? Sigurno ne na PTP? :trust:

Mene sada zanimaju samo PTP, HDC i naravno K@r@garg@ (ne znam skraćenicu :D).
 
Poslednja izmena:
KG, mada i ako napišeš karagarga niko neće da te pojede.
 
Poslednja izmena:
Kada se radi cross seed na TL sa kog drugog trackera je najbolje skidati a da se poklapa 100% torrent i šta je najlakše kros sidovati (filmove, muziku, igrice...)?

Danas sam nešto hteo da pokušam da budem među prvima ali to što oni imaju ne mogu nigde da pronađem.
 
Recimo SCC za cross seed. Igre su dobre za cross seed i to one najpopularnije sto se izbacuju svake godine PES, COD i naravno GTA V kad izadje za PC.
 
E, da - počeh i ja da torentujem. :) Ima me na IPT, HDA, PTP i ovom HDC.org. Imam naloge i na nekim drugim trekerima, al' su mi ovi glavni za ove blokbastere i tako to.

Elem, utisci:

- PTP ima najlepši interfejs
- HDA ima super objave
- IPT mi je onako - brljaju često po ISO ripovima, verovatno da bi sprečili krossidovanje (j@j@re)

HDC.org mi je ubedljivo najbolji zbog gomile BD izdanja za istočnu evropu, gde ima ili naš ili hrvatski titl. I da, ono što sam pitao pa sam ostao uskraćen za odgovor. Kod njih možete kupiti 225 GB aplouda za 20€ (PayPal donacijom), što je efektivno bar 450 GB jer im je većina torenata silver (računa se samo 50%). Dakle, odeš i "kupiš" šta ti se sviđa, bez ikakvog sidovanja, poena i cimanja. :p
HDClub je odličan traker sa skoro 190 000 korisnika i uvek ima seedera ali nikako nemoj da daješ pare za kod. Ja sam bio poslao poruku za najmanju sumu onu, ne pamtim beše da l je bila 3 ili 5 eura ima 2 meseca od toga, poslali mi poruku sa kodom, ja se registrovao sa kodom kad ono na računu 0 GB uploada a trebalo je da ima 25. Ne znam možda je bila neka greška, možda sam baksuz ali ako hoćeš šalji za ovu manju susmu, nemoj za toliko para, uzmi seedbox i ubijh sa ratiom na nekoliko trakera i nije cimanje uopšte. Stavi preko noći neke velike popularne torente i kad se probudiš i pogledaš ratio boli glava. :)
 
Recimo SCC za cross seed. Igre su dobre za cross seed i to one najpopularnije sto se izbacuju svake godine PES, COD i naravno GTA V kad izadje za PC.


:wave:

... još da nađem pozivnicu za scc :)
 
Otkrio sam razlog zasto sam suspendovan na bitmetv, torrentvault...kada se suspenduju onaj sto ti dao pozivnicu za cheat onda se svi gase.
 
Sta je ovo, poceo i IPT da se gasi :D ?
Sto sve radi normalo, odakle ti to da se gasi?

Evo kako radi UL moj server na HDAccess

8qp9Qbg.jpg


a evo kako DL izgleda

r9VIG18.jpg


Link 1Gbps/1Gbps znaci iskoriscenost 99%, mada kad je fresh torrent bude iskoriscenost i 100%.


Ako moze jedna pozivnica za SCC, saljem dokaze koje god trazis?!
Hvala unapred :)
 
Poslednja izmena:
izgleda da je banovan...
 
Šta se radi u slučaju kada torrent ne nastavlja download?

AHD je u pitanju.

Uradio sam cross seed i ostavio misleći da će nastaviti skidanje dva giga ali ništa se ne dešava već jedan dan iako piše da ima dva seedera.

Da li ću dobiti HnR ako obrišem torrent (da li se podrazumeva kada je cross seed u pitanju da je skinuto preko 10%)?

screen-shot-2015-02-03-a.png
 
Nazad
Vrh Dno