Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

@zmajček
da li je moguće da je tebe neko iznervirao,ne mogu da verujem?:d
 
@kroko/zmajcek smisao mog postovanja na ovoj temi i jeste da dekuraziram tebe i tebi slicne i za to sigurno necu traziti dozvolu od osoba sa vise lica kakva si I ti.

Nema varanja i foliranja.

IPT i njihov odnos ka p2p razmeni podataka je ZLO ...a ti crkni-pukni ako ti smeta sto to iznosim javno i glasno a ne sebi u bradu. [emoji14]
 
Ja ispada onda da sa gresnik sto koristim i dalje IPT i TD :d. Mada verujem da ima dosta i onih koji ovde na forumu pljuju IPT a i dalje ga redovno koriste.
 
@kroko/zmajcek smisao mog postovanja na ovoj temi i jeste da dekuraziram tebe i tebi slicne i za to sigurno necu traziti dozvolu od osoba sa vise lica kakva si I ti.

Nema varanja i foliranja.

IPT i njihov odnos ka p2p razmeni podataka je ZLO ...a ti crkni-pukni ako ti smeta sto to iznosim javno i glasno a ne sebi u bradu. [emoji14]

Cekaj, stani, jel si ti moj dupli nalog ili nisi? :)
 
Ja ispada onda da sa gresnik sto koristim i dalje IPT i TD :d. Mada verujem da ima dosta i onih koji ovde na forumu pljuju IPT a i dalje ga redovno koriste.

I ja ga posecujem, nisam dzabe donirao i digao terabajte.
 
Pa vidis da ste u isto vreme ulogovani, znaci da jeste dupli :d (Just kidding!)
 
@kroko/zmajcek smisao mog postovanja na ovoj temi i jeste da dekuraziram tebe i tebi slicne i za to sigurno necu traziti dozvolu od osoba sa vise lica kakva si I ti.

Nema varanja i foliranja.

IPT i njihov odnos ka p2p razmeni podataka je ZLO ...a ti crkni-pukni ako ti smeta sto to iznosim javno i glasno a ne sebi u bradu. [emoji14]

Kada budem trazio da me neko obrazuje vraticu se nazad u skolu ili jos bolje upisacu filozovski fakultet jer vidim da tebi ide jako dobro pa da ima cime da ti kontriram ovako nisam kompetentan sagovornik.

A ti crkni-pukni isto bas u inat takvim kao sto si ti i koji non stop ljudima sole pamet cu da koristim citove i ostale mogucnosti da skinem torrent i da nista ne vratim a da uzivam u najboljem kvalitetu.

Prosli nalog mi je iskljucen bas zbog takvih kao sto si ti i onaj dvolicni dushman13 aka enraged koji se upljuva da dokaze ljudima da to nije on a svi zivi su ga prepoznali ali on se idalje pravi tosa i glumi ludilo. I ja se ne krijem nego pokusavam da se klonim bas takvih ljudi kao sto ste vas dvojica i to ona najgora vrsta licimera, svima drugima ste u stanju da nadjete nesto a niste u stanju da vidite ko ste vi postali.

Ti ides i ljudima solis pamet sta i kako treba da se ponasaju na torrentima kao da te j uprava bencha postavila za guru-a pa da ti je dnevna obaveza da se obratis naordu sa novim duhovnim obavestenjima a onaj dushman sa svima prica sa visine kao da je on najbitniji a svi drugi da su nebitni.

Pogledaj sta si postao pa tek onda sudi drugima.

A sto se tice IPTorrnets cu ga koristim jer mi bas njegov sistem odgovara i bas mi je drago sto to rade drugim trakerima jer sigurno covek nije uzeo i iz cista mira krenuo da hakuje druge trakere nego su verovatno i oni njega nesto cacnuli. Cist primer tebe, ti ides i ljudima solis pamet i ocekujes da ti niko nece stati na put i da ti se nece usprotiviti e pa zeznuo si se u proracunu.
 
...cu da koristim citove i ostale mogucnosti da skinem torrent i da nista ne vratim a da uzivam u najboljem kvalitetu...

...A sto se tice IPTorrnets cu ga koristim jer mi bas njegov sistem odgovara i bas mi je drago sto to rade drugim trakerima jer sigurno covek nije uzeo i iz cista mira krenuo da hakuje druge trakere nego su verovatno i oni njega nesto cacnuli. Cist primer tebe, ti ides i ljudima solis pamet i ocekujes da ti niko nece stati na put i da ti se nece usprotiviti e pa zeznuo si se u proracunu.

Barem si iskren. :)

To je ujedno i jedino sto kod tebe vredi pa je jasno zasto necu ulaziti u dublju diskusiju s tobom. Za ovu temu je bitan samo tvoj pristup koji sam gore citirao.

...a kad vec imas napad iskrenosti, meni bi ucinio kada bi mi iskreno odgovorio da li si ti odgovoran za ono podmetanje u vezi BTN zbog koga su neki clanovi mene optuzili za drukanje. Verovacu sta god da napises a na ovo pitanje si me potakao tim izjavama po kojima ja mogu biti razlogom sto ti cinis neke lose stvari.
 
Barem si iskren. :)

To je ujedno i jedino sto kod tebe vredi pa je jasno zasto necu ulaziti u dublju diskusiju s tobom. Za ovu temu je bitan samo tvoj pristup koji sam gore citirao.

...a kad vec imas napad iskrenosti, meni bi ucinio kada bi mi iskreno odgovorio da li si ti odgovoran za ono podmetanje u vezi BTN zbog koga su neki clanovi mene optuzili za drukanje. Verovacu sta god da napises a na ovo pitanje si me potakao tim izjavama po kojima ja mogu biti razlogom sto ti cinis neke lose stvari.

Ja jesam sve u zivotu ali drukara nikada! Sa dobrim ljudima cu da budem med i mleko ali sa ljudima koji su (da ne imenujem jer cu opet biti banovan) bicu najvece djubre koje moze da postoji na ovoj planeti.

Samo mi obajsni kakve veze ja imam sa onim likom i koju ja koristim imam od svega toga? Da nisam dobio mozda 5 tera uploada, vip member ili da nisam mozda postao moderator zbog toga.

Jedno je kada korisnici mrze drukare ali od korisnika jos vise mrzi staff drukare i drze ih samo zato sto dobijaju korisne informacije ali oni takve ljude niakda ne uzimaju u svoje redove... valda si to do sada u zivotu naucio?

Ja prvi mrzim drukare i svakoj takvoj osobi licno izvadio jezik i ruke do zbglobova skinuo da ne moze ni da prica a ni da pise a to tvoje podlo i nehumano da pokusas krivicu sa sebe da prebacis na drugoga malo si se zeznuo decko. A posto si vec tako dobar i vican u podacima a ti se lepo vrati unazad u taj period kada se sve to izdesavalo pa vidi jel ima mene negde u svim tim komentarima pa onda sudi, nalog je tada bio zmajcek. Mene sigurno neces naci da komentarisem a i ako sam komentarisao sam opet nekoga napadao zbog takvog slucaja.
 
Sta ste zapeli, ko god da me je odrukao nije nista uspeo, posto evo me jos malo pa sterma samo poJeni fale :)
A tom ce se kad tad vratiti u zivot.
 
Prosli nalog mi je iskljucen bas zbog takvih kao sto si ti i onaj dvolicni dushman13 aka enraged koji se upljuva da dokaze ljudima da to nije on a svi zivi su ga prepoznali ali on se idalje pravi tosa i glumi ludilo. I ja se ne krijem nego pokusavam da se klonim bas takvih ljudi kao sto ste vas dvojica i to ona najgora vrsta licimera, svima drugima ste u stanju da nadjete nesto a niste u stanju da vidite ko ste vi postali.

Auuuu bre brate pa ja na tvojoj strani a ti me isproziva nacisto i opet one glupe i ne istinite optuzbe na moj racun, (psovka) vas taj dushman13(namerno necu da pisem jer bi neki jedva docekali da me odmore na 7 dana zato ne dam povod)
Nit znam ko si a po pisanju vidim da ti je drugi nalog.
No svakako vam necu smetati u vasoj raspravi.
Zanimljivo da mene napadas i ti i marxista a i medjusobno se napadate, ispada da je marxista moj dupli nalog.
Cekaj ili je goxxxy moj dupli nalog.
 
@kroko OK, verujem ti i nisam hteo nista da prebacim na tebe vec sam samo bio zaintrigiran onim delom gde kazes da neke stvari radis iz inata meni i ljudima poput mene. :)
 
@kroko OK, verujem ti i nisam hteo nista da prebacim na tebe vec sam samo bio zaintrigiran onim delom gde kazes da neke stvari radis iz inata meni i ljudima poput mene. :)

I koja je poenta da sam tako nesto uradio? Jel bi tako drukanje direktno uticalo na tebe ili ne ili bi treca osoba nagabusila i da ne zna o cemu se radi i koji je pravi razlog svega toga. Ajde idi malo logikom pa razmisli koliko je to jadno i bedno ici i prebacivati loptu ili da se bolje izjasnim pitati svaku osobu koja se ne slaze sa tvojim misljenjem da nije mozda on drukono doticnog pa zbog toga mu je bio nalog banovan na par sati.

A ono za inat sam reko da bih te nervirao jer toliko si uporan u toj prici da ljudima dokazes kako trebaju da koriste torrente, torrente svako koristi onako kako moze i kako mu situacija dozovoljava.

A sto se tice IP torrenta tu jednostavno ne menjam misljenje jer idem logikom da ga nisu dirali jednostavno covek nebi isao da tako nesto radi samo zato sto mu je dosadno ili zato sto je isprovociran. To je isto ko kada bi ja tebi hakovao racunar samo zato sto mi je dosadno a ne zato sto si me cacno ili me provocirao nekim svojim delima.
 
Ocigledno nisi upoznat sa celom pricom oko IPT pa ih branis.
 
Po toj "logici" i oni njega onda nisu bezveze dirali.
 
IPT i sestrinski sajtovi su krali peer-ove sa trackera. Kada su to provalili oni su banovali sve koji su ucestvovali u tome i sve to objavili. IPT i sestrinski sajtovi su kao odmazdu poceli DDOS.

To je to u kratkim crtama...
 
Dobro to je ono sto su oni objavili ali jesi ti 100% siguran da je to bas tako kako su oni rekli? Eto sada da kazemo ne kradu peerove pa opet traker radi u full-u sa brzinama!

Ajde malo razmisli jel to pravi razlog ili je mozda po sredi nesto sasvim trece!
 
Korisnici su se zalili da im se ne slaze podatak prikazan na sajtu sa onim u torrent klijentu. Krenula je provera i ovo su zakljucili. IPT nikada nisam koristio pa ne znam kako idu brzine ali tesko mozes brzinom da proveris ovo. Jedini nacin je kolicina prenetih podataka.
 
Pazi vec sam bio reko, bas me zabole za njihov rat i sta rade i kako rade. Licno cu ga koristiti dogod budem mogo da se konetujem na traker a kada ne budem vise mogo da se logujem na svoj nalog imam alternativa i vise nego dovoljno. Nakupio sam u medjuvremenu dosta trakera koje su ljudi ovde kacili da su free registracije pa sada polako krckam sve, neke sam uzeo preko pozivnica ali ne tako velike i bitne kao sto su PTP, AHD i jos neki veliki za koje stvarno treba imati zivaca da se dodje do njih. Jednostavno ne patim od toga da imam sve najbolje jer znam da tako nesto niej za svakoga pa se iskreno i ne trudim da nabavim ali da hocu veruj mi sve te najvece trakere koji su wow mogu da nabavim ali kao sto rekoh meni je i ovo sto imam vise nego dovoljno.
 
Svako koristi ono sto mu odgovara.
 
@kroko postavio sam ti pitanje i ti si mi iskreno odgovorio ...i ja ti verujem isto kao sto ti verujem i sve ostalo sto si u naletu iskrenosti napisao:

...cu da koristim citove i ostale mogucnosti da skinem torrent i da nista ne vratim a da uzivam u najboljem kvalitetu.

...A sto se tice IPTorrnets cu ga koristim jer mi bas njegov sistem odgovara i bas mi je drago sto to rade drugim trakerima jer sigurno covek nije uzeo i iz cista mira krenuo da hakuje druge trakere nego su verovatno i oni njega nesto cacnuli. Cist primer tebe, ti ides i ljudima solis pamet i ocekujes da ti niko nece stati na put i da ti se nece usprotiviti e pa zeznuo si se u proracunu.

...dakle ne sumnjicim te i ne krivim ni za sta sto ti sam nisi izjavio! Dosta mi je muke koju sam doziveo zbog tudjih neopravdanih i pausalnih sumnjicenja da bih sebi dozvolio da istu stvar ucinim bilo kome pa i tebi.

Tu prestaju razlozi za nasu konverzaciju jer je ovo tema koja sluzi da ljude pouci kako da POSTENO i sigurno ucestvuju u razmeni podataka. Ti nisi iz te price i nemas sta da trazis u temi a ponajmanje u razgovoru sa mnom.

:wave:
 
Ova tema ne sluzi da ljude pouci kako da koriste trackere, ova tema sluzi za ono sto naslov kaze. To sto ti ovu temu koristis za nesto drugo to je druga prica.
Kako ce ko koristiti tra ker to je na njima a ne na tebi.
 
@marxista

Mislim da pokusavas da se boris "sa vetrenjacama". Tvoji postovi o tome kako treba koristiti torrent trackere tesko da ce uticati na nekog ko je navikao da vara (na jedan ili drugi nacin). Hit and run, verujem da je i ovde na forumu masovan (narocito kod javnih trackera), i sam sam se slicno ponasao do pre mozda 3 godine kada sam shvatio da fajl koji skidam nije na nekom "web hostingu" nego se deli medju korisnicima i da treba ispostovati bar neki minimum seed vremena :)
 
OK TozABG, posle ovog tvog posta vise nemam energije da usijanim glavama kakva si ti objasnjavam gde je levo.

...zapitaj se samo sta sam sve otrpeo zbog tvog "poznavanja materije" i pokusaja da te opametim pre nego sto vrag odnese salu. Da ti ne bi trpeo, trpeo sam ja - je li i to vezano iskljucivo za naziv teme?

Odoh, umorio sam se. :wave:
 
@kroko postavio sam ti pitanje i ti si mi iskreno odgovorio ...i ja ti verujem isto kao sto ti verujem i sve ostalo sto si u naletu iskrenosti napisao:



...dakle ne sumnjicim te i ne krivim ni za sta sto ti sam nisi izjavio! Dosta mi je muke koju sam doziveo zbog tudjih neopravdanih i pausalnih sumnjicenja da bih sebi dozvolio da istu stvar ucinim bilo kome pa i tebi.

Tu prestaju razlozi za nasu konverzaciju jer je ovo tema koja sluzi da ljude pouci kako da POSTENO i sigurno ucestvuju u razmeni podataka. Ti nisi iz te price i nemas sta da trazis u temi a ponajmanje u razgovoru sa mnom.

:wave:

Za cega da ti se izvinim? Jesam te vredjao? Jesam reko da si ovakav ili onakav da si ovo ili ono? Nisam, i sta sada ocekujes da ti ljubim tabane zato sto si ti samo prozvani guru krenuo da maltretiras ljude sa svojim ubedjenjima.

To jednostavno nejde tako, ti imas svoje misljenje i ok je ako se toga drzis ali nemoj druge ljude ubedjivati i nametati im svoje misljenje jer ne znas ko je u kakvoj situaciji i sta moze i sta ne moze da uradi. Znaci neki ljudi imaju net i to im je dovoljno da mogu da skinu neki film ali im nije potreban dezurni zandar da im na svakih 5 strana kada dodju ovde da vide sta ima novoga da prvo sto ce da uoce je tvoji postovi i tvoje pametovanje. Niko ne voli da mu se pametuje pa ako vec oces da drzis ljudima slovo onda to radi na private a ne ovde da svi gledaju i citaju tvoje izjave.

Jer kao sto rece Toza ovo nije tema za tako nesto nego razmena pozivnica a ti ako smatras ta takva tema izostaje izvoli pa je napravi pa tamo pisi sta hoce i koliko hoces.

A ono najbitnije nije ti ovo babovina pa da ces ti nekome da govoris ko ce da ucestvuje u razmeni misljenja a ko nece, ima ko je nadlezan za tako nesto a to sigurno nisi ti da odredjujes ko ce da pise a ko nece.

Jos jednom ti kazem prestani sa takvim stavom jer tako nesto mozes da radis kod svoje kuce kada ti dodju prijatelji a verujem i da bi te isti prijatelji kada bi im ovako drzao slovo o ponasanjima oterali u rodni kraj (p***u m******u) jer bi im vrlo brzo dosadio.
 
Poslednja izmena:
Modovi ocistite ova prepucavanja i da nastavimo sa informativnim postovima. Ima tu i lepih komplimenata, sto se kosi sa pravilnikom.
Moralisanja nikad dosta, pogotovo kad je rec o taxisti.
Covek je neumoran, a ovamo na kraju posta napise da se umorio :D

Vec duze vreme trazim pozivnicu za fuxor.
Ako ima ko da udeli, nek se javi. Necu razocarati. ;)
 
Nazad
Vrh Dno