Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

jer neko video ovo Maxi mobile prvih 100000 koji u maxiju potrose preko 1000din dobijaju za 1 din karticu sa 1000din kredita koji vazi 7 dana jer se tretira kao bonus ali ka svim mrezama inace kosta kartica 200din sa 200 kredita ja sam dobio 1 gratis i ovo je mvno isto na foru alo mobilni isto je 068 brojevi pocinju na 517 barem ovaj sto sam ja dobio
pozdrav
 
Koja glupost. Kao i onaj Alo! MVNO.

Ako je to Maxy loyalty sistem, bolje da su smislili nešto drugo. Ne treba im jos jedan promasaj kao svojevremeno kuponi na kasi.
 
a posle tih 100000 koliko sam video se prodaju kartice po 200din sa 200din bonus kredita tako barem pise e sad ko ce ga znati bilo bi dobro da mts i telenor uvedu mvno kao sto ima u bosni vise operatera mvno pa tamo ima i dobrih promocija
pozdrav
 
Poslednja izmena:
Koja je najpovoljnija prepaid opcija ako se gleda samo internet?
Gledam da uzmem neku prepaid karticu za tablet, treba mi net u pokretu
 
Koliko neta? Prepaid je bas los za to... ili imas bas malo za <500RSD (tipa 200MB za 125RSD na 7 dana), ili imas previse za >500 (tipa kod MTSa za 200RSD ima 1GB na 7 dana... sto je LOL).

Eventualno VIP Ka Svima, 300MB, 600RSD mesecno. PREPAID je.
 
Poslednja izmena:
Uuuh ja sam mislio da je malo bolja situacija. Nisam pratio ali sam vidjao da pominjete silne promocije/tikete/bonuse.

Sto vise to bolje btw. nemam bas limit neki odredjen ali trosim dosta. Moracu onda da vidim one internet pakete uz ugovor. Imam vec mtel tiket ali su poslednjih meseci poceli da me limitiraju i smaraju u prvih 10 dana pa gledam opcije.
 
Ako ti je mTel malo sa 10GB ogranicenja, neces se ni na postpaidu usreciti mnogo :(

VIP najvise nudi 42GB, i to mozes dobiti za ~2000 sa 50% popusta (znaci uz UO 24). Eventualno 1600 te moze izaci ako uzmes od nekoga Online karticu koja je imala 60% popusta koji su davali u januaru.
Telenor za 1900 (uz UO24) daje 50GB.
Mislim da i MTS isto tako nesto nudi, ali im sajt ne radi, pa ne mogu da pogledam :D Biraj sta ima bolji signal kod tebe!
Kod Telenora mozes za 900 dinara vise uzeti i najmanji PiS paket i aktivirati Telenor vise, znaci za 2800 mozes imati 75GB.

Imas i MTS prepaid karticu (Tourist SIM se zove valjda..), koja ima po 10GB neta mesecno osnovno i nesto slicno kao dodatak (ne mogu da proveirm trenutno jer ne radi sajt :D), ali je poskupa - 1800 je kartica, ne secam se koliko je dodatak.
Ima 4G!
 
Ovo je super za KLIK pakete.Za 300 din 500 mb!Ili 400din za 1 gb.
 
Jel ima neko problema sa whatsappom na mts-u. Aktivirao sam promociju na 30 dana i juce radilo odlicno danas uopste ne reaguje, kao da uopste nisam konektovan na mobilni net. Da li ima negde da se vidi stanje racuna kao sto na telenoru ima mojtelenor?
 
Izgleda da je do Whatsapp - a. Meni tek sad stižu poruke poslate još jutros.
 
Dešava se ponekad sa WA. Imao sam jednom prilikom taj problem. Nije do mts.
 
Vuce se opasno i sajt mtsa i ova njihova aplikacija. Na wifi radi bez problema WA tako da je do mts.
 
Poslednja izmena:
Sajt MTS-a se vuce vec 4 meseca :D
 
Jel ima neko problema sa whatsappom na mts-u. Aktivirao sam promociju na 30 dana i juce radilo odlicno danas uopste ne reaguje, kao da uopste nisam konektovan na mobilni net. Da li ima negde da se vidi stanje racuna kao sto na telenoru ima mojtelenor?

Mogu i ja ovo potvrdim. Meni je mts-ov net nestao sinoc u 2h i citav dan mi nije radio net na telefonu. Proradio je negde oko 17h. Da li su neki radovi ili sta vec, ali izgleda da je bilo do njih. Vip i Telenor internet su radili bez problema.
 
Odgovorili su mi da ce proveriti u cemu je stvar i da ce me obavestiti..
 
Sms koji mi je stigao na alo 068 karticu:
de6aKOZ.png

vSiMyOt.png
 
Poslednja izmena od urednika:
Ko u periodu od 02.12.2015 do 29.02.2016 kupi novu Vip sim karticu sa novogodisnjom promocijom dobija sledeci bonus. Besplatno koriscenje neta za Viber u Srbiji 6 meseci od aktivacije, 2gb koji vaze 7 dana,neogranicen razgovor u Vip mrezi 7 dana i besplatan net 6 meseci za omiljenu drustvenu mrezu (mogu birati izmedju Facebooka, Twittera i 9gag). Aktivacija je preko *123# . Pored toga postojeci korisnici mogu kupiti Viber dodatak (6 meseci za 129din) ili 9gag dodatak (30 dana za 69din).



Sve vazi u nacionalnom saobracaju.
Cena kartice 200 din.
 
Poslednja izmena:
I meni je danas stiglo to obavestenje za alo karticu, mada stalno salju za te nedeljne promcije, danas sam doplatila kredit i produzili mi broj do decembra 2016, a kredit do juna, sto nije lose, mada na sajtu vipa pise da za alo i maxi kartice ne vaze dodatci za standardne vip prepaid kartice, a i drugaciji je kod za peoveru stanja, dobra im je i ona ponuda od 99 din. za besplatan viber u narednih 6 meseci, kome treba naravno :)
 
Ko u periodu od 02.12.2015 do 29.02.2016 kupi novu Vip sim karticu sa novogodisnjom promocijom dobija sledeci bonus. Besplatno koriscenje neta za Viber u Srbiji 6 meseci od aktivacije, 2gb koji vaze 7 dana,neogranicen razgovor u Vip mrezi 7 dana i besplatan net 6 meseci za omiljenu drustvenu mrezu (mogu birati izmedju Facebooka, Twittera i 9gag). Aktivacija je preko *123# . Pored toga postojeci korisnici mogu kupiti Viber dodatak (6 meseci za 129din) ili 9gag dodatak (30 dana za 69din).



Sve vazi u nacionalnom saobracaju.
Cena kartice 200 din.

Ti pricas o ovome:

http://www.vipmobile.rs/privatni/prepaid/promocije/i-viber-i-vajber.3635.html

Promocija se zove "I Viber i Vajber",ja trazim "novogodisnju promociju",a nje nigde!
 
jeste,ali vazi samo 7 dana,to im svima fora daju ali na 7 dana,posle 7 dana opet kupi i kupi,bilo bi dobro da uvedu nesto i na 30 dana ,pa arcis po potrebi i kad zelis,ovako mora ga ispucas za 7 dana ili propada :)
 
Vip je znatno poboljsao svoje internet dodatke za prepaid korisnike. Prijatno iznenadjenje: 4 GB za 300 dinara na 7 dana. Mislim da je ovo najpovoljnija opcija na trzistu: kako po ceni tako i po kolicini gigabajta koja se dobija za te pare.

http://www.vipmobile.rs/privatni/prepaid/tarifa/dodaci.2870.html


"Kupljen sadržaj ne važi za roming i usluge sa dodatom vrednošću i važi u nacionalnom saobraćaju. Ovi dodaci se mogu kombinovat i sa dodacima druge vrste. Svi dodaci se mogu aktivirati neograničeni broj puta. Dodaci istog tipa sadržaja se mogu aktivirati i pre nego što se potroši sadržaj iz trenutno aktivnog, pri čemu se njegov sadržaj briše. Ovi dodaci ne važe za korisnike Vip interneta. Navedene cene dodataka važe do 29.02.2016. "
Ali limit da dodaci ne vaze za korisnike Vip interneta... Ko da sim ne mozes da gurnes u bilo koji uređaj i teraš do 29.02.2016. Zna li se kakve će cene dodataka biti posle?
 
Ova promocija "društvene mreže" na mts-u? Jel to kad se aktivira radi sve? I poruke i pozivi? Pokušao da aktiviram za viber nekoliko puta i svaki put "trenutno nismo u mogućnosti...". Uspeo neko da aktivira?
 
Ova promocija "društvene mreže" na mts-u? Jel to kad se aktivira radi sve? I poruke i pozivi? Pokušao da aktiviram za viber nekoliko puta i svaki put "trenutno nismo u mogućnosti...". Uspeo neko da aktivira?

Meni radi sve. Ja imam pitanje kako mogu na sajtu mts-a da proverim stanje na mojoj prepaid kartici kao sto je na telenoru 'mojtelenor'? Napravio sam akaunt tamo i povezao prepaid broj ali tamo ima samo izvestaji o nekim placenim racunima, pretpostavljam da je to za fiksni.
 
^ Ja normalno vidim stanje pripejd kartica na portalu, onih koje su registrovane na mene.
 
Nazad
Vrh Dno