Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Jel ti stigla ona poruka da je aktivirana promocija viber?
 
Da li je neko jos primetio da su u Telenoru produzili validnost kartice za 2 meseca (2+2). Meni je dopuna vazila do 24.12, sada do kraja februara.
 
Poslednja izmena:
Šta ima bolje za te pare, prepaid?
 
PostPaid mts
570 din. 300 min,600 sms i 600mb
 
to je stari mix net m paket sa 50% popusta,to vise ne postoji ,nesto mi odmah bese poznato,bese to pre poskupljenja u mts :)
 
Poslednja izmena:
Imas sad miks m sa 50 posto popusta kosta 699.5 dinara.
 
Miks M je 480din, a nudi 100/200/100, ali uz ugovor. Za 100 dinara razlike, a uz to prepaid, VIP je stvarno bolja opcija.

(P.S. kod VIPa je 90/60 zaokruzivanje)
 
sve zavisi koje potrebe , telenor klik M 500 mb 295 din ,klik L 1000 MB 395 din , 30 dana

sve mreze minute nema povoljno
 
Zar nije to samo net? To sve mreze imaju.
 
11+1 mesec. Na 11 meseci mora da se dopuni za odlazne pozive, a na 12 da bi uopste ostala aktivna.
 
Само да се неко не пређе па очекује да ће friendly допуна да продужи важење. А најлакше је да се гледа на мој мтс порталу, подразумевам да свако региструје своје картице.
 
Najlakse je da se vidi u *100#, stanje racuna, pise dokle vazi, mnogo brze :)
 
Trebaće mi od 1.1.2016 na 2-3 meseca kartica sa oko 2Gb neta i oko 500 min razgovora mesečno i poruka 0, ako zna neko šta je trenutno naj povoljnije?
Može i postpaid ako postoji varijanta na 3 meseca
 
Мени је портал лакши, ем сам стално ту негде ем ми је од свих припејд карица тренутно само једна у телефону. Наравно, ко баш користи такву картицу, најлакше је *100# и ту све пише.
 
Nazad
Vrh Dno