Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Nove kartice vaze 4 meseca s tim da se posle 2 meseca blokira odlazni saobracaj.
 
Cekaj a ove 068 jel to besplatno samo za taj pozivni, koja je to mreza tj cija od kog operatera?
 
to je MVNO Alo na vip mrezi
 
Imam telenor karticu, stariji broj koji sam ubacio u tablet. Imam kredit na njoj, mogu da zovem druge, ali kada okrenem taj broj sa mts broja javlja mi da je korisnik nedostupan. Skoro me je neko zvao i javio sam se, znaci radi.
Kako je ovo moguce?
 
Rade li nekom pozivi na Telenor prepaid dodatku za Whatsapp?
Radilo je do pre 10 dana i sada nista. Kredit ne skida, poruke normalno rade. Preko wifi sve normalno.

Anybody?


Edit: upravo mi javise iz podrske da WA dodatak pokriva poruke ali ne i pozive.
 
Poslednja izmena:
^ A do pre 10 dana je pokrivao? Može li multimedija i govorne poruke?
 
Pokrivao je, sada vise ne (setili se) :).

Slike i video pokriva, a govorne poruke nisam probao. Pretpostavljam da moze (sada ne mogu da isprobam posto sam iskljucio dodatak i uzeo klik megabajte)
 
^ Za to su krivi mladi pronalazači iz reklame, ne trude se dovoljno da promene svet. :) A ni oni skejteri iz Bora.
 
Skoro sam bio u Hrvatskoj i da ne bih uveseljavao operatere , a sebi namakao omcu oko vrata kada se vratim zbog racuna za roaming
kupio sam tamo VIP pripejd karticu "VIP na bon" kako to oni zovu :D
Covek mi je predlozio da mozda nije lose da aktiviram tarifu ZAKON koja traje 30 dana .
Ponuda im je super , bar se meni dopala , ne znam zasto je ovdasnji VIP nema i oni su kao Telekom Austria ,
mislim da bi je dosta ljudi koristilo .
Ta Zakon tarifa kosta 50 Kuna mesecno sto je po kursu 787 RSD
vip.jpg
Koji je problem da kod nas ovakve stvari kostaju mnogo vise ?
Ovde kod nas VIP nudi tarifu pricaj sa svima koja je mnogo losija ponuda o gore navedene , bar se meni cini :rtfm:

vip rs.jpg
 
Šta znači ovo da se troše zajedno?
I da li je ka svim mrežama i fiksnima?
 
Poslednja izmena:
Tamo su interkonekcije dosta nize nego ovde. Bili su nekada dosta skuplji, ali se to regulativom izmenilo.

I kod nas je u planu postepeno smanjenje.
 
Ima li neko objašnjenje zašto su to uradili?
Koliko znam kod vipa i mts minimalna je i dalje 100?
 
Kako zašto? Zato što mogu da rade sta hoće. Mislim niko te ne tera da budeš u njihovoj mreži :)
 
Mogli su onda 150din da stave. ;)
 
Jeftin trik,opet im to izlazi skupo.Svi na neke nove stare fore pokusavaju da navuku koju banku jos....
Mts od pre neki dan uveo turist sim pripejd dodatak 600 din ,72 sata neogranicen 4g internet xaxaxxa
 
Pa to i nije lose onda (taj turist sim)... Mozda i uzmem, trebam da bekapujem nelih ~350GB na cloud. Taman za 50tak sati, ako ne bi isključili zbog nekog FUP.
 
Poslednja izmena:
Da te ne lazem pogledaj na sajtu mts-a.Ta turist kartica ima 10gb neke minute za ovde i inostranstvo a kosta 1800 di ,a turist sim mu dodje neki dodatak od 72 sata,ali proveri dal moras tu turist karticu nabaviti prvo.Sigurno nemoze taj dodatak da koristi ko hoce sa sadasnjim pripejdom koji poseduje
 
Mislim da nema šanse da ti dozvole da potrošiš 350 GB, garant imaju neki "fair usage", sigurno negde piše sitnim slovima šta i koliko može.
 
Nema sitnih slova, ima krupnih slova u opstim uslovima, da prepaid ima najnizi prioritet. Pa danju nece to raditi nesto.

Ima i na obicnom MTS prepaidu sada 7 dana neogranicen net 200RSD.
 
Ali to je 3G?
Ona turist je 4G, tako je napisano.
 
Ma to ce lose da radi ako je 3G. Onaj sa 4G je zanimljiv :)
 
Nazad
Vrh Dno