Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni je upravo danas stigao na carinu paket poručen sa alija 14.decembra a od onoga što je poručen još 13. novembra nema ni traga ni glasa...
 
Telefon axon 7 plaćen 239$, ocarinjen na 280$ (cene skidaju sa kimovila), carina 9000din, stigao juče, naručen 18.11, na carini bio 10 dana, u pošti 5.
 
02.01. Stigla 2 paketa iz Kine sa oznakom RY, ocarinjena i vec su u posti u mom gradu, a od 25.10. jos nema paketa..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Telefon axon 7 plaćen 239$, ocarinjen na 280$ (cene skidaju sa kimovila), carina 9000din, stigao juče, naručen 18.11, na carini bio 10 dana, u pošti 5.
Ajde kad ga isprobas, javi da li je stvarno SAMOLED, ako moze kakav je naspram Galaxy S serije?
Cena mi ne izgleda nesto posebno, obzirom da za tu cenu moze i S7 da se nadje olako, ali fino je imati izbor SAMOLEDa.

02.01. Stigla 2 paketa iz Kine sa oznakom RY, ocarinjena i vec su u posti u mom gradu, a od 25.10. jos nema paketa..
Ocarinjen, ili prosao carinu?
 
Ajde kad ga isprobas, javi da li je stvarno SAMOLED, ako moze kakav je naspram Galaxy S serije?
Cena mi ne izgleda nesto posebno, obzirom da za tu cenu moze i S7 da se nadje olako, ali fino je imati izbor SAMOLEDa.


Ocarinjen, ili prosao carinu?
Stize skrin sot :)
deeea7b2ed873d7728be058b18567a8f.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja se nadam da je carinjen, jer bi to znacilo da su extra ubrzali i da sada nema zastoja ;d
Ali pre ce biti da si srecko :) Ili da ti je prioritetni paket pa je po brzom postupku ustanovljeno da se prioritetno naplati :D

Da li je neko porucivao sa iHerba u skorije vreme, obicnom (Global Mail) postom? Da li tracking uopste radi dalje od 4-5 tacaka unutar US?
 
Ja se nadam da je carinjen, jer bi to znacilo da su extra ubrzali i da sada nema zastoja ;d
Ali pre ce biti da si srecko :) Ili da ti je prioritetni paket pa je po brzom postupku ustanovljeno da se prioritetno naplati :D

Da li je neko porucivao sa iHerba u skorije vreme, obicnom (Global Mail) postom? Da li tracking uopste radi dalje od 4-5 tacaka unutar US?
Dva paketa su tako prosla. Nadam se da su ubrzali. :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Jel' ti taj drugi stigao ili je i on en route?
 
Danas prolazim pores Sajma izapazim teretni voz sa 3-4 velika kontejnera CHINA SHIPPING :D

Stizu paketi u GPC 11200 :wave:
 
Definitivno preko Singapura I Turske ide najbrze. Narucio preko Singapura 21.12. sutra urucenje, a moglo je biti I brze da nije bilo praznika (jedan paket u decembru stigao za 11 dana). Preko Turske isto tako narucio 21.12. urucenje najverovatnije do ponedeljka. Preko Kineza I Svedske tiha jeza. Paket od 25.11. preko Kineza, jos uvek nije stigao, ali me je zato iznenadio dolazak paketa (danas 04.01), takodje preko Kineza, poslat 24.12., dok ostali, mnogo ranije naruceni, jos uvek na cekanju. Preko Svedske narucio 06.12 I poslednja promena statusa bila je 21.12.
 
Jel šalje neko od kineskih sajtova preko Turske pošte kao opcija? Singapurska je dobra. Ja uglavnom preko gear besta naručujem preko Holandske (nisu ni oni loši),

Sent from my Mars pro using Tapatalk
 
Do sad su mi sočiva stizala u roku od nedelju dana, a evo uskoro će biti mesec dana kako su na carini. Zna li neko zašto se to dešava?

Capture.PNG
 
Poslednja izmena:
Mozda zato sto je gužva i sto svi čekaju pakete i po 2 meseca?

Послато са x600 уз помоћ Тапатока
 
Nije tolika guzva u Srbiji. 2 meseca se ceka na pakete koji su zaglavili u Kini. Ovde je ocigledno neki problem sa posiljkom.
@Laza: pozovi ih i pitaj gde je zapelo. Mozda traze samo fakturu ili dozvolu za uvoz sto je vec problem.
 
Možeš li me uputiti na broj telefona? Ne znam koga da zovem.
 
Sad mi na onom paketu sto je vracen u Kinu stoji ovo
Export customs clearance complete
2018-01-02 16:59:54

Zna li neko o cemu se radi ..
 
Pošiljka sa SD-a preko DHL-a kaže: The shipment could not be delivered immediately

Ima li još neko ovako? Šta im to znači?
 
Moguće. Nisam baš blizu Beograda. Ima li neko da je dobio svoj paket? Kako ste prošli sa carinom?
 
Poslednja izmena:
Meni za nedjelju dana ističe protection na case za telefon... Moraću da vidim šta se tu dešava...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Do sad su mi sočiva stizala u roku od nedelju dana, a evo uskoro će biti mesec dana kako su na carini. Zna li neko zašto se to dešava?

Pogledajte prilog 243772
Ja znam više ljudi koji nisu mogli da uvezu sociva trazili su neka dodatna dokumenta iako su pre toga više puta dobijali sociva bez problema

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno