Šta je novo?

Praćenje pošiljki (2024) - FAQ u prvoj poruci

IMG_20240323_182403.jpgPrvi put kupio nes sa Alija, je li treba da piše Hu posta nakon što je prvo bila RS posta?
 
Koliko vremena je potrebno LK...SK pošiljkama da stignu do izmenične, da li su sporije od LB..LT koje su imale odlično prolazno vreme
 
Za par minuta prelistas par prethodnih strana i pronadjes :)

evo svezi primeri
 
Stigle 2 od 4 UA HU pošiljke, jedna najstarija sa ALDC statusom od 27.2. druga od 4.3.
Dve poručene između (u januaru) sa 4.3. ALDC nema, potpuno random biraju šta propuštaju a šta ostaje na još bleje na carini.
 
Da li neko ima skorašnjeg iskustva sa UA..HU pošiljkama za Beograd, koliko vam je trebalo od statusa arrived at local delivery center do isporuke? Nisam imao skoro pošiljku bez praćenja, osim one iz novembra, a trenutno imam 5 paketića sa istim statusom.
 
Meni su ostale jos 2 od 29.01. i nekoliko iz februara, tj. iz februara su mi samo 2 isporucene

Moracu da odem na neko odvikavanje od ovog Alija, cim prodje ova rasprodaja
:)
 
Da li neko ima skorašnjeg iskustva sa UA..HU pošiljkama za Beograd, koliko vam je trebalo od statusa arrived at local delivery center do isporuke? Nisam imao skoro pošiljku bez praćenja, osim one iz novembra, a trenutno imam 5 paketića sa istim statusom.
Čekam oko 20ak UA...HU porudžbina, 6-7 komada od 21.02 sa statusom local delivery centar. Samo mi je jedna od tih stigla prošle nedelje.
 
Stigle jos 2 UA...HU posiljke, GPC Nis

UA1679XXXXXHU - Naruceno 21.01., do nas stiglo 14.02., preuzeto danas 25.03.
UA1749XXXXXHU - Naruceno 31.01., do nas stiglo 19.02., preuzeto danas 25.03.
 
Ne vidoh da je neko skoro spominjao LB...SG koliko vam je vremenski trebalo da dobijete paket?
 
Jesu li sve ove oznake deo standarda mesjunarodnih posiljki(saobracaja) ili zavisi od drzave ili mozda kurirske sluzbe?
Pitam jer sam narucio nesto kod drugara u Bugarsku i dobio sam broj za pracenje koji ima vise od 20 cifara i to bez ikakvih slova u kombinaciji.
 
Dobiće u nekom trenutku i alternativni broj za praćenje koji je standard. Prati na postal ninja sajtu.
 
Ova Direct4 aplikacija uopšte nije funkcionalna. Đubre uvek izbaci grešku kada pokušam da dodam paketomat.

Direct4.png

Direct4.png
 
Arrived at local delivery center, Arrived at local delivery center
20ak ovakvih za postu u NBG najstarija iz novembra , valjda ce do sledeceg novembra sve da stignu. U principu pojavi se po jedna u nedelju dve...
 
Ako je neregistrovana pošiljka teško da ćeš moći bilo gde da pratiš jer na slipu ne štampaju bar kod već neki interni broj pošiljke, imao sam skoro takvu situaciju iz druge zemlje poslata. Proveri na trakingu bugarske pošte (ako je poslato preko pošte) da li postoji pošiljka sa tim brojem. Kad sam dobio pošiljku i video standardni broj malo sam se igrao i nisam uspeo ni na jednom trakeru da nadjem taj broj, čak ni na trakeru pošte odakle je poslata pošiljka.
 
Dobih LS-NL kod za praćenje od Ankera za Soundcore 2 zvučnik. Bolje od LA-HU ili gore?
 
Ja čekam slušalice od ankera sa LS-NL, zaglavile 10 dana u "departure transport hub" 😬
 
Šta si poručio ako nije tajna?! :)
 
Niška carina u zadnjih nedelju dana LA..HU 5 od 5, ništa nije zadržano, sve prosleđeno dalje. Da ih ne ureknem, samo neka nastave tako 🙂
 
Nazad
Vrh Dno