Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa pise na trejleru da se zove tako, ne mora pogadjas :d
 
Covek je pogodio bez gledanja trailera tj samo na osnovu pocetne slike :)
 
Znam kako izgleda dodela oskara :D nego sam hteo reci posto ovaj nas nesto malo "komentarise" pored toga sto bezuspesno prevodi tj smeta, mozda ima i engleski isti takav koji malo pojasnjava sta se desava na bini.. Ali ok ocigledno da ne. Znam i za ripove naravno al se bojim da ce dok ne skinem rip neko da isspojluje sve sto me zanima. Znam i da ima live stream al ko ce na pc da gleda mesto udobne fotelje u dnevnoj sobi. Jedino da imam laptop pa da ga kopcam na hdmi

PS koji vam je bolji film mad max (2015) ili deadpool (2016)?
Nisam gledao još uvek sve nominovane, ali Fury Road do sada za mene film godine (nisam ovo očekivao nikako). Baš bih mogao ponovo da ga pogledam. Jel izašao uopšte onaj crno beli blue-ray?
Mislim da Deadpool ni ne treba da se gleda tako. Baš zbog samog lika.

@ snow piercer
Svako ko voli sci fi treba da odgleda, stvarno je šteta što se ne snima više takvih filmova. Čak ni Evans nije pokvario ugođaj (mada ni nije bila nešto teška uloga).
 
Poslednja izmena:
Nije los film, na trenutke odlican a na trenutke iritira u PM :)
Posle Districta 9 ovo je jos jedan film gde zamalo da razbijem monitor koliko me je nervirala jos jedna ''pojava'', verovatno ce Lozac da se odusevi kad bude gledao ako vec nije :)
giphy.gif

:d
 
Snowpiercer je super skoro do kraja a onda se sve pretvara u mocne rendzere i diareju.
Nego jel dovode ljudi decu na Deadpoola ?
 
Poslednja izmena:
Pa ja sam gledao u 22h i nisu mi smetali (ako ih je bilo uopšte), mada seo sam u peti red i nikoga nije bilo ispred.
Za prethodne projekcije verujem da ima, jer kod nas bioskopi ne poštuju oznake.
 
Pa ima sigurno dece na ovakvim filmovima kod nas. Ja jedino gde nisam video mnogo dece je bilo kada sam gledao ovog novog Pobesnelog Maksa, bas je bilo cudno :)
 
Ma dovode decu na DeadPool-a... Neka mamara dosla sa dvoje dece, posle onih sexy scena mali igrao igrice na tabletu i smetao masi... :d
 
Dobijem epi napad kad neka *****ka par redova ispred proverava favebook na fonu. Dodje mi kofu kokiva da joj nabijem na glavu.
 
Kad idete vi u bioskop u 2 popodne :) Ja od 20, 21 i nisam viđao decu. Inače totalni je *****izam da neko dovede dete na neprimeren film, nadam se da ce i kod nas malo da povedu računa o tome.
 
Kad idete vi u bioskop u 2 popodne :) Ja od 20, 21 i nisam viđao decu. Inače totalni je *****izam da neko dovede dete na neprimeren film, nadam se da ce i kod nas malo da povedu računa o tome.
Ma da je u 2 popodne jos dan pa mi ne bi smetao upaljen ekran na telefonu. Projekcija u 22 riba na Povratniku svakih 15. Min proverava face.
 
Room (2015) - Dude, WTF? WTF??? Bolesno emotivan film. Ostavio me bez daha, gledao ga 2 puta juce, prvi put me bas sje**o. Brie odvalila sa ulogom, klinac mozda jos bolji.
 
U NS Areni na Deadpool-u gomila dečurlije (10-13 god) ispred mene na ulazu, pitam ribu što cepa karte što puštaju decu na takav film a ona se samo podsprdljivo nasmeja, na foru šta ovaj lupeta.

To jednostavno ne može da ne utiče na njih. Realno me živo zabole za tuđu decu, ali ta roditeljska nebriga ima za posledicu da deca nikad pre nisu bila toliko nasilna kao danas.
 
Jos bolje mi je bilo kad sam video gomilu dece na dekica pusten sa lanca, a u filmu svaka druga *****, *****, sisa i goli na sve strane!
 
Kakvi roditelji, ne pustas u salu decu i cao, tate i mame nazad refundiras novac dovidjenja. Kad sam gledao Klip u rodi nisu pustili neke srednjoslolce cini mi se.
 
Realno, i ovde na Deadpool deca 7-8 godina bez roditelja. Covece, pa ja sam se sa 7 godina igrao u pesku i samo sam smeo da odem do skole koja je inace 2 minuta od kuce. Trba malo regulisati ko sme a ko ne sme da udje. Preterano psovanje u filmovima podstice decu na isto. Ja koji sam jos "dete" sa 17 godina izbegavam da psujem, u drustvu, svud. To je takva nekultura i toliko ruzno videti nekog da psuje uopste. Kapiram da se klinci sad loze na psovanje, ali to samo dovodi do agresivnijeg ponasanja deteta. A za sve su to krivi roditelji. Deadpool je dobar film, zabavan, jedna od boljih komedija koje sam gledao. 8/10 po meni.

I da, u pravu ste sa kvalitetom filmova koji se prikazuju u bioskopima. Prikazuju 50 nijansi crne, a glupost od filma. Razocarao sam se kad sam video da nece da prikazu Hunger Games novi deo.

Gledao sam i Now is good, 7/10 od mene, citao sam i knjigu dobar je film.
 
U drzavi u kojoj se poslednjih 25 godina klinci ''obrazuju'' uz citulje, ratne profitere, pink, farme (12+?!, nacionalna frek.), kursadzije, grandove, skupstine, djubre sa b92, skandala, pravdi, kurira, informera, blica itd (uz stotine, hiljade ''mentora'' koji su sastavni deo ''estradne elite'') vama je problem gledanje (u bioskopu) nekakvog filma ''u kom se psuje i vide se si*e''?
 
Poslednja izmena:
U drzavi u kojoj se poslednjih 25 godina klinci ''obrazuju'' uz citulje, ratne profitere, pink, farme (12+?!, nacionalna frek.), kursadzije, grandove, skupstine, djubre sa b92, skandala, pravdi, kurira, informera, blica itd (uz stotine, hiljade ''mentora'' koji su sastavni deo ''estradne elite'') vama je problem gledanje (u bioskopu) nekakvog filma ''u kom se psuje i vide se si*e''?

Izmedju ostalog. :)
 
Negde mora da se počne ;-)
Ja sam ga u nemackoj gledao prosli vikend, ni d od deteta. Projekcija bila u 7 pm. A film je odličan (nije bio sinhronizovan)
 
Prvo sam i ja bio u fazonu "wtf ne mislite valjda da vodite klinca da gleda ovo? (kazem sestri za mog sestrica, 12 god). A onda sam se setio da sam odrastao uz Konana, Robokapa, Mad maxa i Total Recall izmedju ostalog. Neka dete gleda Deadpool-a, yebes Transformerse i Avendzerse :D
 
Poslednja izmena:
Kad zavrsite sa decom nek mi neko posalje pp pa da se vratim na forum :) cemu su deca sve izlozena deadpool je najmanji problem ako je uopste problem
 
Room (2015). 6/10, ima visoku ocenu na imdb jer lovi na emocije. Inace film se ne bavi ni jednom temo kao suva drama. Nikakvu dubinu ne poseduje, jedino sto je pravljen za siroke mase pa je se ljudi sazale na slucaj koji je pisan po knjizi a knjiga po istinitom dogadjaju. Ma kojih 6/10 ipak 5/10
 
^Ubija film koliko smara, mnogo su ga razvukli, ne znam kako sam uspeo da ga odgledam do kraja. Glumci dobro odradili posao i to je to.
 
Chappie

Teška pomija od filma, sama ideja može da prođe, ali izvođenje i gluma... Nategnutih 4/10.
 
Jeste uvek je bolje strano nego domace.. Pisanje po srpskoj kulturi je in,kull,hipsterski..

Tesna koza je odlican serijal filmova. Ne bih menjao taj film ni za jedan koji je holivud izbacio u poslednjih 20god

Znaci sada se po "nivou humora" u filmovima i po licnim preferencijama meri iq ljudi ?
lepo, uvek se nesto novo sazna ovde na forumu [emoji52]

Pisanje po "Srpskoj kulturi"????? Lepi moj mladi covece, da si rekao Pekic, Crnjanski, Cvijic, Kis, Nusic, Andric, itd... pa da te covek razume sto se ljutis ali taj stav a la "pa i Zikina dinastija, Lepa Brena, itd..." su "Srpska kultura" te nece maknuti iz tog blata nikada ;)
Uostalom danas i zivis u tako "kulturnoj" zemlji gde je apsolutno sve daleko grdje i od pomenutih filmova ;)

Tamo gde su Kusta i Seselj intelektualci i ne biva bolje ;)

Btw Tesna koza 1 prikazuje nas mentalitet "by the book" i to iz vremena "savrsenog Sfrj-a"... a tanak je put od Lepe Brene, Zikine dinastije, itd... do Kursadzija, Cece i sl. ;) No nema veze, to je ipak "nase" pa cemo ga jelte obozavati!!!???
 
O jbt.. [emoji15] [emoji55]

Tebi spasa nema.. Koliko si ogranicen i pun mrznje to je neverovatno. Bukvalno mozes da budes slucaj za doktorsku disertaciju na nekom faksu.
 
Poslednja izmena:
Rečenice koje se pamte u istoriji filma:

“You’re gonna need a bigger boat” (Jaws, 1975)
“May the Force be with you” (Star Wars, 1977)
“I’m going to make him an offer he can’t refuse” (The Godfather, 1972)
“You talkin’ to me?” (Taxi Driver, 1976)
“Bond. James Bond” (Dr No, 1962)
“I’ll be back” (The Terminator, 1984)
“You can’t handle the truth!” (A Few Good Men, 1992)
“E.T phone home” (ET, 1982)
“Yippie-ki-yay, mother f**ker!” (Die Hard, 1988)
“Here’s Johnny!” (The Shining, 1980)
“Mrs. Robinson, you're trying to seduce me, aren't you?” (The Graduate, 1967)
“Leave the gun, take the cannoli” (The Godfather, 1972)
“Say hello to my little friend” (Scarface, 1983)
”You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya punk?” (Dirty Harry, 1971)
“Roads? Where we're going we don't need roads.” (Back to the Future, 1985)
“Keep your friends close, but your enemies closer.” (The Godfather Part II, 1974)
“Shaken, not stirred” (Goldfinger, 1964)
“Hasta la vista, baby” (Terminator 2: Judgement Day, 1991)
“The Dude abides” (The Big Lebowski, 1998)
“After all, tomorrow is another day!” (Gone with the Wind, 1939)
“I mean, funny like I'm a clown? I amuse you?” (Goodfellas, 1990)
“Elementary, my dear Watson” (The Adventures of Sherlock Holmes, 1939)
”They call it a Royale with cheese.” (Pulp Fiction, 1994)
 
I naravno "Kad su mog pokojnog dedu ludog Milojka venčali s' Đurđicu tri dana nije silazio s' nje, jedva su je spasili." Žikina dinastija. Čudo to nisu uvrstili.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno