Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
"Pozvaćemo Đuru, on će ti oprostiti što te je tukao", Balkanski špijun.
 
Do jaja.. Znaci ako je neki usa sajt proglasio najuticajnije recenice to je reper za sve u svetu ? Da li bi te recenice bile "in" da je neki muslimanski sajt pravio top 20 ?


Mislim kapiram da ivke koji je uskog uma nije shvatio moj post a vidim i mnogi drugi nisu..
Hteo sam da kazem da mi se sere od tih duplih eu hipster standarda.. Ako su srbi napravili primitivan film za odmaranje mozga pre 20,30ak godina to je za gadjenje,pljuvanje a ako su to napravile velike demokrate od preko bare onda je to kultura,umetnost i prica ti si srbin ne kapiras to..

Ljudi otvorite malo mozak vecina stvari nije kako vam zapadni mediji serviraju,nista nije u extremima sve je na sredini.

P.s. ja prvi ne znam da li sam odgledao u zivotu vise od 20min zikine dinastije pa opet ne pljujem po njoj i nju uzimam kao reper retardiranosti srba.. Mislim boze

P.s.2
Ocekujem ivketa sa pricom ceca,arkan,jelena karleusa jer prosto iz uskosti ne moze da otvori um i sire pogleda stvari.
 
Poslednja izmena:
Do jaja.. Znaci ako je neki usa sajt proglasio najuticajnije recenice to je reper za sve u svetu ? Da li bi te recenice bile "in" da je neki muslimanski sajt pravio top 20 ?

Ma..to je tekst za americku publiku.Mada i ovde dobar deo gleda samo americke filmove uz izuzetke, par britanskih.[emoji1]


Nasa lista bi bila mnogo duza..al kapirali bi je samo mi, doduse.
 
Poslednja izmena:
Eh a Hadersfild. Ne može, idi seri napolju. Ovo je moj WC. I sve sto je izgovorio u tom filmu.
 
A ti kao ne znas kol'ko moze da razvije...
 
A ti kao ne znas kol'ko moze da razvije...
Aaaaaa pa to ne može.Ne može, to ne pasuje, ne može, ovo je đunta sa sitnim nutom.
-Jeste Žile, al' rekli su mi može se ubudži.
-A jesu ti tako rekli? Pa dobro, onda neka ti ubudži onaj koji ti to rekao, ja ne umem.
 
Aaaaaa pa to ne može.Ne može, to ne pasuje, ne može, ovo je đunta sa sitnim nutom.
-Jeste Žile, al' rekli su mi može se ubudži.
-A jesu ti tako rekli? Pa dobro, onda neka ti ubudži onaj koji ti to rekao, ja ne umem.

Aaaaa legendarna scena.:D
 
Meni nikada nije bilo jasno zašto ljudi uče replike iz filmova.
 
Valjda misle da je cool ako prosipas repke iz munja, mi nismo andjeli itd...palanacki mentalitet.
 
I pre 20 godina se shabanija lozila na replike ko to tamo peva i radovan treceg, nista novo..
 
Da li ste vas trojica ozbiljni!? Da li stvarno mislite da neko to buba ko deca pesmicu?
 
Naravno da ne mislim da neko buba, zašto si toliki bukvalista? Da li si ti normalan??
Ali mi nije jasno zašto neko gleda neki film 5-10-15 puta?
 
U drzavi u kojoj se poslednjih 25 godina klinci ''obrazuju'' uz citulje, ratne profitere, pink, farme (12+?!, nacionalna frek.), kursadzije, grandove, skupstine, djubre sa b92, skandala, pravdi, kurira, informera, blica itd (uz stotine, hiljade ''mentora'' koji su sastavni deo ''estradne elite'') vama je problem gledanje (u bioskopu) nekakvog filma ''u kom se psuje i vide se si*e''?

+10


Inače ima jedan ruski film na temu dečijeg nasilja, odnosno nečinjenja države za ono za šta je "zadužena", pa deca uzimaju stvar u svoje ruke. Film se zove "Mališani". Vredi pogledati...

http://www.imdb.com/title/tt3113176/?ref_=ttalt_alt_tt

https://www.youtube.com/watch?v=heYSnOT35wU
 
Jel moze sazeto da mi se objasni u par recenica sta se desilo u The Uninvited Guest? Vecinu stvari sam pohvatao ali kraj i ne bas. Mada bilo je odmah jasno da je upucao bivsu devojku, ali mi deo oko lika sto mu je bio u gajbi i onog tunela na kraju i njegove zene nesto nije jasno. :)
 
Ali mi nije jasno zašto neko gleda neki film 5-10-15 puta?
Samo iz dva razloga, zato što film to zaslužuje, ili suprotno od toga.
Da me ne shvatiš pogrešno nisam ni pročitao o kom filmu je reč.

Samo kažem da nema ništa loše u tome da se dobar film pogleda deset puta.

Koliko si puta slušao svoje omiljene albume?
Nije ista stvar u potpunosti ali shvataš poentu zar ne?
Omiljeni film/filmove je greota pogledati ispod deset puta.
Toliko je filmova koji ne zaslužuju ni jedno jedino gledanje...
 
Samo iz dva razloga, zato što film to zaslužuje, ili suprotno od toga.
Da me ne shvatiš pogrešno nisam ni pročitao o kom filmu je reč.

Samo kažem da nema ništa loše u tome da se dobar film pogleda deset puta.

Koliko si puta slušao svoje omiljene albume?
Nije ista stvar u potpunosti ali shvataš poentu zar ne?
Omiljeni film/filmove je greota pogledati ispod deset puta.
Toliko je filmova koji ne zaslužuju ni jedno jedino gledanje...
Slažem se sa zadnjom rečenicom, ali, ja makar, nijedan omiljeni film nisam gledao više od 2, 3 puta (i to samo neke). Toliko dobrih filmova, da mi deluje kao greota da vrtim jedan X puta.

A priča se povela oko učenja replika iz filmova i još pre toga o našim dobrim i lošim komedijama/filmovima.
 
1 film jedno gledanje, kad ga zaboravim ako je zaista dobar ponovo ga odgledam. To je tipa posle 10ak godina. krastavac Terminator 2 se ne racuna [emoji1] gledao sma ga barem 10 puta kao klimac i mozda pre nekih pe-šest godina kada je isla serija da ponovim gradivo.
 
Izraziti sam protivnik gledanja filmova vise puta. Izuzetak je serijal kum koji gledam jednom godisnje, zatim opus sergia leonea i quentina tarantina sa vremena na vreme non stop. Ostalo nista.. Eventualno neki film koji nisam shvatio pa ga pogledam jos jednom posle mnogo godina kad samtram da sam naucio nesto o filmovima generalno
 
Izraziti sam protivnik gledanja filmova vise puta. Izuzetak je serijal kum koji gledam jednom godisnje, zatim opus sergia leonea i quentina tarantina sa vremena na vreme non stop. Ostalo nista.. Eventualno neki film koji nisam shvatio pa ga pogledam jos jednom posle mnogo godina kad samtram da sam naucio nesto o filmovima generalno
Rogere, protivrečiš samom sebi u više navrata u ostatku svog komentara...

Omiljeni film, ili bilo šta drugo omiljeno se ne konzumira jedanput.
To je protivno ljudskoj prirodi.
Ali ok, za ljubav besmislene diskusije neka bude tako :)
 
Pa ja sam objasnio protivrecnost :) filmova sam u zivotu pogledao preko 500 sigurno ali samo njih 10ak-15 repriziram, naravno 10ak-15 omiljenih
 
Brooklin 6.5/10. Klasinca drama, cak malo previse klasicna recimo. Ne bih imao mnogo toga dodati o filmu. Sve je po PS ali fali originalnosti, sve je vec vidjeno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno