Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da film mi se lično nikako nije svideo, ali sam vrlo jasno i glasno shvatio poentu.
Šta sad tim hoćeš da kažeš?
Svakom mora da se svidi taj film?

Naravno da ne može svakom da se svidi taj film, ali nisam video da je neko tvoju ocenu i komentar prokomentarisao kao primitivizam nekog ko je 'navikao samo na Žikinu dinastiju, Belu lađu i slična sranja'.
 
Ne znam kome ovde sa foruma uopšte može da svidi taj film?
Nekako se nas više našalilo na račun filmova sličnih 50 shades of Black. Slučajno ili ne na znam.
Niko meni nije uzeo za zlo što se meni nije svideo Apocalypse Now. Veliko poštovanje imam prema reditelju tog filma.
 
@marko_ns, sry. Ja sam mislio da si to prokomentarisao Tošin komentar za Viktoriju. :D
 
Room 237
Gluposti. Posle 3. price prestao da gledam. Jeste The Shining misteriozan i otvoren za diskusiju, ali ovo je previse droge i losih tripova.
 
Ma ne fali ništa, nego je čovek napisao da nekom ko ceo život gleda samo na Žikinu dinastiju, Belu lađu i slična sranja otupi čulo pa ne vidi i ne zna za bolje.
 
Ne fali nista. Cak ima i previse humora namenjenom nivou inteligenciji tu negde oko sobne temperature... Pokusao da gledam kao klinac i nije islo. Kasnije malo matoriji rekoh da pokusam sada... Nope. Toliku bljuvotinu bas ne mogu da progutam. Tu mi je negde na tom nivou i ona "Tesna koza", ali sam se tu u par navrata bar nasmejao Simicu jer je covek smesan cim progovori.
 
Jeste uvek je bolje strano nego domace.. Pisanje po srpskoj kulturi je in,kull,hipsterski..

Tesna koza je odlican serijal filmova. Ne bih menjao taj film ni za jedan koji je holivud izbacio u poslednjih 20god

Znaci sada se po "nivou humora" u filmovima i po licnim preferencijama meri iq ljudi ?
lepo, uvek se nesto novo sazna ovde na forumu [emoji52]
 
Poslednja izmena:
Ko je spomenuo Holivud? Holivudske komedije su vecinom na istom ili jos nizem nivou.
 
Odrastao sam uz Tesnu kožu i Žikinu dinastiju (Lude godine) i naravno druge naše kultne i nezaboravne filmove, naravno nisu svi serijali i filmovi bili ono baš baš ali ''nemojte ljudi ko boga vas molim'' :D da preterujete i govorite loše o našoj kinematografiji. Pa i danas vrlo rado pogledam na TV-u neki naš domaći film, za mene nisu oni odraz ne kulture nego dobre zaebancije (da malo preteram ko Monti Pajtonovci), a to nam rođaci danas itekako fali i ne pamtim kada sam poslednji put odgledao neki dobar domaći film da mi je onako bas lego` a da nije snimljen bogte pita kada, pa zato sad gutam ove strane ko bobi štapice :D
 
Tesna koza je klasa.Bela ladja je spinoff smece koje i nema veze po kvalitetu, sem sto oslikava stanje u zemlji.Cak je i zikina dinastija za klasu iznad, barem prva dva dela..prvi je i odlican.Posle su se srozali.

Imamo vrhunske filmove sa prefinjenim humorom-Cudo nevidjeno, Lepota Poroka, Tri karte za Holivud, Maratonci, Balkan ekspres, Varljivo leto, Nacionalna klasa, Sabirni centar, Ko to tamo peva....e sad, sto se kultura i humor Srbije srozao na kursadzije i jeftine rijalitije, to je do naroda.
 
Od ex-yu filmova napisacu sledece:

Nije tesko biti fin
Karaula
Klopka
Pored Mene
Srpski film
Klip.

Ima ih jos ali ovi su mi prvi blicnuli
 
Tesna koza je klasa.Bela ladja je spinoff smece koje i nema veze po kvalitetu, sem sto oslikava stanje u zemlji.Cak je i zikina dinastija za klasu iznad, barem prva dva dela..prvi je i odlican.Posle su se srozali.

Imamo vrhunske filmove sa prefinjenim humorom-Cudo nevidjeno, Lepota Poroka, Tri karte za Holivud, Maratonci, Balkan ekspres, Varljivo leto, Nacionalna klasa, Sabirni centar, Ko to tamo peva....e sad, sto se kultura i humor Srbije srozao na kursadzije i jeftine rijalitije, to je do naroda.
Tebra Kengur je najaci film domaci sto se mene tice, mogu da ga gledam milion puta, sto se tice komedija. :D
Tu je negde i Crni Gruja 1 naravno, drugi nisam ni gledao.
Sto kaze neko gore ne treba nase filmove shvatati ozbiljno, nego kao neku nasu zajebanciju.
 
Kako ne shvatati ozbiljno? Kengur je vrlo ozbiljan film, iako je komedija.
 
Zavrsih Odiseju 2001 sta uopste reci, uzivao sam gledajuci. To su neke opasne frekvencije.
 
Kad pominjete domace filmove nemojte zaboraviti Hadersfild.
Jedan od nasih najboljih, novih,filmova

@sky007
Ako ti se svideo Spy pogledaj The Heat sa Sandrom Bulok i sa Mellisom McCarthy koja igra u Spy-u....

Za nijansu slabiji od Spy-a ali isto zabavan
 
Poslednja izmena:
Odgledah deadpoola. Ako znate razliku izmedju vecine marvelovih filmova i dc filmova znate sta da ocekujete od filma i sa obzirom na to film je vrlo uspesan. Najbolji marvelov do sada film mada ja sam sve samo ne strucnjak za marvel. Na zalost maksimalno sto kod mene moze dobiti takav film je 7, tako da od mene za deadpoola maksimalnih 7/10 :)
 
lslp - najbolji film eks ju kinematografije,jedan od najboljih filmova ikad sa ratnom tematikom,apsolutno savrsenstvo od filma u svakom aspektu.
 
Odgledah Spotlight i pomalo sam razočaran. Film je ok ali ništa više od toga.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno