Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^onaj osecaj kada ti se 00 skupe od Brinerovog pogleda? :d

osecam da docek u pakao tako nekako izgleda, njegov pogledm prosto kaze "welcome to hell"

GxI2hcq.jpg
 
julove platinaste zenice, a i film je dobar.

Novi Star trek nije los, ali nije ni odlican.
 
The Town (2010) - Auuuuu kako mi je leg'o film, kao budali samar. :)
Zao mi je sto ga nisam odgledao pre, film bas ima pricu. Gluma je dobra, pravo malo remek delo Ben Afleka.

9/10.
 
The Town (2010) - Auuuuu kako mi je leg'o film, kao budali samar. :)
Zao mi je sto ga nisam odgledao pre, film bas ima pricu. Gluma je dobra, pravo malo remek delo Ben Afleka.

9/10.

Onda ne treba propustiti i ostale naslove;

Argo (2012) (dobitnik Oskara)
Good Will Hunting (1997)
Gone Girl (2014)
Gone Baby Gone (2007)
 
Odgledao ponovo westworld film iz 73 sa Jul Brinerom u glavnoj ulozi, evocirao uspomene na vreme kada se taj film reprizirao za vreme zimskog raspusta 80ih. Bilo je zanimljivo videti kako su u tadašnjim mogućnostima predviđali budućnost :)

Soilent Green is People
 
Odličan je Westworld, nisam ga nikad do sada gledao, niti znao da postoji uopšte. Videćemo šta će sa serijom uraditi, ima dosta potencijala u ovoj priči.
 
Hodejegerne (2011) - Neko je bio preporucio ovaj film... Nisam se pokajao sto sam pogledao 8.5/10
 
Ali zato scena sa psom i traktorom, pa bežanje tim istim traktorom. Urnebesno.
 
Klasik ,to ko nije gledao ne bi trebao da posećuje ovu temu :)

1 deo po meni dosta bolji od 2
 
Gledao u bioskopu juce dokumentarac o Bitlsima. Lepo zaokruzena prica. Preporuka od mene. + uzitak u bioskopu.
 
Upravo odgledah ovaj novi Independence day.
Na nivou moćnih rendžera
 
Kako se bese zove, noviji film, lik pocne da pravi kintu tako sto pravi snimke nesreca, saobracajki, ubistva i ekpsresno ih dostavlja tv stanici ?
 
Nightcrawler
 
To je taj.....
 
Upravo odgledah ovaj novi Independence day.
Na nivou moćnih rendžera

Sta znam, pre par meseci naletim na Power Rangers film i za dve klase je iznad ove bljuvotine. Jedino ako si mislio na one krs serijice ... A Emerih je bas znao kvalitetan trash da napravi, ono guilty pleasure varijanta, kao Stargate i prvi ID. Ovo sad sto radi, zajebao je i Uwe Bolla u PM :D.
 
Poslednja izmena:
Sta znam, pre par meseci naletim na Power Rangers film i za dve klase je iznad ove bljuvotine. Jedino ako si mislio na one krs serijice ... A Emerih je bas znao kvalitetan trash da napravi, ono guilty pleasure varijanta, kao Stargate i prvi ID. Ovo sad sto radi, zajebao je i Uwe Bolla u PM :D.

+1 Slatko se ismejah na ovo... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno