Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam ga gledao u bioskopu onomad i smorio se za medalju. Kažu svi (koji su gledali) da je samo u 4DX tehnologiji zabavan za gledanje, a meni se nešto nije baš davalo 850din za taj junk.
Nadam se da neće više uopšte izbacivati ove ST filmove, i čekam da vidim da li će od one ST serije napraviti bar nešto smisleno. Ovaj reboot mi je sa svakim novim filmom sve odvratniji i odvratniji.

Slazem se. Mislim da je "sve slabija vajda" od filmova. Ove godine izgleda da nije bio ni jedan film za koji bi mogao da se kaze da je obelezio godinu, ili da je ostavio jake (pozitivne) utiske, makar sto se "blokbastera" tice.

Bolje je okrenuti se serijama. Westworld ima premijeru za 2 dana. Nadam se da nece da ispadne previse mlaka.
 
Poslednja izmena:
Westworld original film iz 70-ih je SF remek delo.

U nedostatku novih predlog za 2 stara SF-a ako neko nije uradio domaći

They live

Split second

Čuveni citati iz ova 2 filma

" I have come here to chew bubblegum and kick ass... and I'm all out of bubblegum. "

"He gets laid every night"

:d
 
Poslednja izmena:
Hvala ljudi na predlozima. Dosta dobrih filmova. Ubacujem na listu za gledanje...
 
Ne znam da li je pomenuo neko ovaj SF klasik, Bladerunner :)


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Obavezno gledaj istoimenu seriju, bolja je od filma. :)
Da, video sam i ranije preporuke za tu seriju. Hvala.
Problem je sto ja serije gledam kao manijak (ako mi se svide, po 5+ sati vezano, a obaveze idu na cekanje), ili nikako (ako mi se ne svide), i sad mi se bas nikako ne isplati da mi se svidi :)

Kada budem malo zaludniji pogledacu...valjda necu zaboraviti.
 
Poslednja izmena:
@aca

"And I'm all out of bubblegum!" ;)
 
Na prethodnim stranama je vrlo lepo opisano stanje što se filmova tiče u 2016 :)
Ja sutra gledam It (1990), nisam ga gledao bar deset godina.

b81ee9e500fed066f6cbdd0776ed232b.jpg
 
Batalite serije ljudi, imate posebnu temu za to.
Ja ne volim serije, krvno mi smetaju serije ne znam ni sam zasto. :)
 
Odličan film i moja preporuka Konačni horizont

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U poslednjih par godina produkcija serija daleko bolja nego filmova (ne mislim u količini spiskanog novca).
 
Ja sam pre neki dan pogledao film posle sigurno mesec i po dana ako ne i više...
A serije pratim skoro svaki dan
 
Snowden (2016)

Pojednostavljena, prilično ravna filmska adaptacija afere Snouden.

No, kako je tu grupa glumaca na koju sam prilično bolećiv (Joseph Gordon-Levitt, Shailene Woodley, Melissa Leo, Zachary Quinto, Rhys Ifans & Nicolas Cage) onda neka bude 7/10
 
Ja na spisku imam Snowden, Magnificent Seven, Sully, Deepwater Horizon i The Infiltrator.
Ne znam tacno koji film od navedenih je dobio gledljivu verziju, ali to je nesto sto jos moze da izvuce godinu od uzasnih filmova.
 
U poslednjih par godina produkcija serija daleko bolja nego filmova (ne mislim u količini spiskanog novca).

Upravo tako, serije su postale mnogo bolje nego pre 15-20 godina kada su filmovi mnogo vise dominirali.

Jedino bas nema sci-fi serija nesto kvalitetnih jer je ipak potrebno uloziti dosta para da bi to izgledalo dobro.
 
Poslednja izmena:
^onaj osecaj kada ti se 00 skupe od Brinerovog pogleda? :d
 
Upravo tako, serije su postale mnogo bolje nego pre 15-20 godina kada su filmovi mnogo vise dominirali.

Jedino bas nema sci-fi serija nesto kvalitetnih jer je ipak potrebno uloziti dosta para da bi to izgledalo dobro.
Zavisi, meni su filmovi i dalje dominantniji, samo sam promenio izvore, tacnije holivud pratim samo krajem godine, kad je vreme za oskara, tad jos vrede necemu, ostalo je sve vredjanje inteligencije..samo evropski film i azija vrede, mnogo kvalitetniji sadrzaj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno