Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
The Hot Zone:
Stigao sam na pola serije i nisam odusevljen. Tema je meni jako zanimljiva ali je slab kvalitet serije, previse razvodnjeno. Mogli su komotno da naprave nesto u rangu Chernobyla.
Supernatural S13
Steta za Lucifera, glumac je bio fenomenalan.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Izmena:
The Hot Zone: Gluplju seriju u zivotu nisam gledao.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Barry ispade odličan. Naravno, ko ga nije gledao, ne očekujte nikakvu ozbiljnost.
Au koliko sam se smejao, mislim da je s02e07, epizoda sa super lepkom :)
 
Poslednja izmena:
Barry OK, ima nekih bas nenormalnih epizoda.
Mindhunter, ne secam se previse prve sezone, ali u drugoj, sto je vec receno, previse vremena se trosi na licne price doktorke i ovog agenta. S tim da bas ne vidim poentu doktorkine price za samu radnju, skapirali smo da je lgbt(u stvarnosti nije bila), ajde teraj dalje.
Mislim da cu drugu sezonu jos lakse zaboraviti.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Da li je moguće da nema prevoda za
" The Boys"
Ako neko zna neki link.....neverovatno

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Zamisli, serija koja nema zvaničnu distribuciju u ovom regionu nema domaći prevod.

I sram bilo razne entuzijaste po forumima što to nisu preveli The Boys momentalno. /s
 
Ja odgledao sa engleskim, serija opicena skroz.
scena u bolnici sa bebom je vrhunska
 
Zamisli, serija koja nema zvaničnu distribuciju u ovom regionu nema domaći prevod.

I sram bilo razne entuzijaste po forumima što to nisu preveli The Boys momentalno. /s
Očigledno ima više entuzijasta za "The Dinasty"
Koja ima zvaničnu distribuciju u ovom regionu, uzgred ima je više od skoro da meseca....

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Da li je moguće da nema prevoda za
" The Boys"
Ako neko zna neki link.....neverovatno

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk


Stara legenda kaze:
Ako za odredjeni film ili seriju nema srpskog/hrvatskog/bosanskog prevoda na prijevodi-online.org ili titlovi.com, onda ga nema nigde odnosno niko ga jos nije "odradio".
Sve sto eventualno nadjes na drugim mestima je ili djubre ili nedovrseno. (osim ako vec nije "pozajmljeno" sa navedenih sajtova)


U poslednjih ~10 godina ovo nije mit ili legenda nego realno stanje. ;)


Tako da nema potrebe za pitanjima "Da li ima prevoda" ili "Gde da nadjem prevod".
 
Poslednja izmena:
J b g Dinastiju gleda jedna kasta, The Boys potpuno druga. Ovi prvi su slabi sa engleskim, drugi očigledno nisu. Uvek sam se pitao, u stvari otkako su prestali da se prodaju diskovi, ko to prevodi na srpski (ili "balkanski" uopšte)!? Ko je toliko zaludan da barem prevodi već sređen eng titl? Takođe, uvek je bilo više hrvatskih nego srpskih titlova (a njih je manje nego nas). I to nešto objašnjava...
 
Ja imam utisak da je njihova internet zajednica ozbiljnija od naše. Redovno sam u pretragama za razne naučne i stručne stvari pronalazio više izvora i dobrih rezultata kod njih, nego na našim sajtovima.
 
Ja mislim da oni slabije uče engleski :p
 
Prevode verovatno studenti jezika i ucenici jezickih gimnazija, vrzbe i prakse radi...

Umalo da zaboravim, dadih bratu "The Boys", bio je malo sumnicav al kad mu ja eto tvrdim da su ljudi odusevljeni uzeo je da pogleda...
Posle 1:30h dodlazi poruka:" Genijalna serija. Konacno."
 
Poslednja izmena:
Krenuli Peaky Blinders-i s5 danas bas... Neka neko baci utiske jesu li "fokin" ili ostali samo dugmici... :)
 
Ja sam video neki isecak iz s05 i tih tri minuta je bilo napetije nego neke citave serije i filmovi.Iskreno se nadam da su i dalje "fokin";)
 
Videh trejler bas sada...

Deluje da je radio nekromanser... -_- Trebali su da stave tacku sa 4. sezonom.
 
J b g Dinastiju gleda jedna kasta, The Boys potpuno druga. Ovi prvi su slabi sa engleskim, drugi očigledno nisu. Uvek sam se pitao, u stvari otkako su prestali da se prodaju diskovi, ko to prevodi na srpski (ili "balkanski" uopšte)!? Ko je toliko zaludan da barem prevodi već sređen eng titl? Takođe, uvek je bilo više hrvatskih nego srpskih titlova (a njih je manje nego nas). I to nešto objašnjava...
Ti zaludni ljudi nisu ništa drugo nego entuzijasti. Rade to ne iz koristi već to dođe kao neki hobi. Eto i ja, koji nisam baš toliko vičan u prevođenju, hteo sam da doprinesem zajednici, pa na jednom od ta dva sajta imam preko 500 obrada prevoda (najviše vezano za tajming). Šta tek reći za neke koji imaju preko 1000 autorskih prevoda?! Da ne idem dalje u off topic, želim samo da se zahvalim tim ljudima i vremenu koje ulažu kako bi mogli da uživamo u filmovima i serijama!
 
Svima njima, koji rade titlove, koji rade patcheve za PES, koji rade pakete romova za arkade. Za sve njih koji rade to iz ljubavi veliko hvala i svaka im dala piva iz bokala.

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
 
Hoce li biti nastavak serije passage? Meni je sezona 1 bila odlicna, malo predvodljiva ali generalno u dahu se gleda.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Svima njima, koji rade titlove, koji rade patcheve za PES, koji rade pakete romova za arkade. Za sve njih koji rade to iz ljubavi veliko hvala i svaka im dala piva iz bokala.

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk

Taj fazon. Ja sam Shollymu jednom uplatio neke sitne pare zato što je godinama radio patch za PES6 koji od te igre pravi mnoooogo bolje iskustvo, iako je sama igra već odlična.
 
Krenuo da gledam Terror S02 I ovo deluje gore od prve sezone, mucenje koliki smor.

Krenuo i Doom Patrol, da nisam gledao Deadpoola mozda bi mi ovakav humor i sam pristup bio zanimljiv... mada tesko da bi i tad jer je serija losa. 5/10
To je ocena posle dve epizode, mozda je posle bolje ali nemam zivaca za dalje. Valjda me smorili i ovi superheroji.

Onda u zelji da konacno odgledam nesto dobro pustim Lutera gde sam stao pre par godina negde na 3.sezoni i ok je do kraja. Nije kao prva sezona ali posle ova gore dva navedena krsa mi je zadovoljavajuće leglo.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Koja je poenta davati neki utisak i ocenu na osnovu ciste pretpostavke i odgledane samo 2 epizode...

Licno, ako nesto ne odgledam do kraja ili mi se ne svidja pa batalim, ne komentarisem ovde na forumu jer ne doprinosi zajednici.
A ni teme serije/filmovi na forumu mi nisu licni dnevnik gledanja ili knjiga utisaka da bih ostavljao takve postove... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno