Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izgleda svi imamo po koju seriju koju je odavno trebalo pogledati :) Ja zavrsio prvu sezonu Silicon Valley, odlicna zaista
 
Ja treću nisam ni mogao da gledam, počeo par epizoda i smorio se a prve dve sezone su mi baš legle.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Jel prati ovde neko anime?(Ako sme o tome da se pise?) Sta trenutno pratite, a koji su vam najbolji/najomiljeniji?

Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока
 
Nisam odgledao ali sam poceo da gledam "Zigosane pod reketom"...
Onomad kad su bile prve epizode na tv bas mi se svidelo.
Jeste da ponekad su pomalo razvucena desavanja, sve je iseckano pa kao da je lepljeno ali meni veoma gledljivo, volim takve sportske teme sa smekom mangupluka ...
Kako ne mogu dezurati i iscekivati kad ce poceti koja epizoda niti ganjati reprize, nadjoh nekako sve od 1-36, a od 37-44 nece da se pokrenu nimalo, stoji ukopano.
Neka, ima vremena dok odgledam ovih prvih 36. ;)
 
Poslednja izmena:
Meni se Yellowstone svideo, ali pred kraj, kao.da su malo zbrzali i neke stvari su bile predvidljive, generalno, OK serija

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Годинама смо учени и научени да пратимо америчке серије. Из тог разлога, не рачунајући сапунице из Турске или латинске Америке, мало познајемо туђе продукције.
Налетео сам на интернету на руску серију "Шеф" која прати живот руског полицајца.
Серија је у Русији стекла огромну популарност па је снимљено пар наставака.
Ко разуме руски, може погледати све епизоде за редом (око 100 епизода).

 
indijke?

jel gledamo istu seriju [emoji848]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Završio Yellowstone drugu sezonu, prva polovina malo usporena ali zato drugi deo sezone sjajan.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ballersi odmaraju mozak, sezonu pogledas za par dana.

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
 
When They See Us


Auuuu kakva serija.
Prikova me za tv danas,odgledah je u jednom dahu.
Što život može da ispiše dramu ne može nijedan pisac
 
Nama je ovde svejedno ,serija ko serija,ali u americi je drugačije, mnogi akteri slučaja posle emitovanja su doživeli medijski linč,ostali bez posla,puno političkih konsekvenci
A serija je pre svega levičarska propaganda.Na primer film Kena Burnsa i njegove ćerke,koji je emitovan pre nekoliko godina,uticao je na to da se ovim momcima isplati višemilionska odšteta,iako postoji sumnja u njihovu nevinost
Neprijatno koliko serija pokušava da manipuliše gledaocima i sve predstavi crno-belo,bez ikakvih nijansi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno