Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
More kad odgledam Chernobyl pa dodjem ovde da hejtujem


RC712vo.gif

Nemoj kolega, mozda se zagrcnes kod jakse ili weasel-a :-devil-:

choke.gif
 
Eto vidis da moze kolega... Dakle problem je "rodzen i njegova devijantna gangula" u potpisu serije, sto sam odmah i naveo... :) :) Ili za drugog kolegu jer prezire taj zanr (stripskih adaptacija) pa se odmah u startu pljuje i zna unapred za koga je i kakav je kvalitet...

I rest my case. :)

Ja volim hero stripove i filmova ali serije... uopste mi se ne gledaju, deluje mi sve to jadno, niti imam zivaca i vremena da godinama to pratim. Pogledao po 4-5 ep Jessice J, Luke C i to mi je dosta. Daredevil, Punisher ...iako su mi zanimljivi u stripu nema sanse da gledam.
Evo trebalo bi da predstave Moonknighta u punisheru i to ce biti odlicno ali ja bih da ga ih gledam na filmu.
:smoke:
u75AT1g.jpg
 
Swamp Thing prve dve epizode odlične.
DC je uradio dobar posao sa ovim. Šteta što nema nastavak.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Momci,ostalo mi je jos dve epizode ove serije.Sta znam meni se dopala,pogotovu da nije bas tako kao sto ljudi misle za poznate licnosti.Koliko uticu korporacije i drustvene medije i marketinski timovi itd.Meni se taj da kazem detalj za sada najvise svidja u celoj seriji a na drugom mestu je muzika.Kripke zna da ukombinuje dobru muziku

@Urel koliko znam paniser serija je ukinuta tako da nema nista od novih likova.Odgledaj daredevila ubediljivo najbolja po meni superhero serija.Kasnije te serije netflix/marvel sve na isti kalup.Prva sezona me ne sokirala ali u najpozitivnijem smislu
 
^
Po kvalitetu rekao bih da je DD i dalje najbolja superhero adaptacija, zatim The Boys pa onda Doom Patrol i Swamp Thing... Ostale Netflixove nisu uopste u rangu sa ovima. Sto se Punishera tice, ja sam imao tu srecu/nesrecu da procitam Enisov serijal Punisher max pre serije, tako da serija nije ni za vodu prineti stripu (mada je Bernthal maestralno izneo ulogu)
 
Dark
Fantastičan. Nekako mi žao što su najavili da je s03 poslednja, ali opet možda je i tako bolje. Da završe na smislen način, umesto da nastave i upropasti celu priču kao u mnogim drugim serijama.
9/10.

Sent from my Note 4 using Tapatalk
 
Sledeća sezona agenata šilda ima da bude rokanje na višem nivou :D
 
Одгледах Надарене ( the gifted) другу сезону.
Штета што се овако ружно прекиде серија. Могли су оставити још једну сезону да заврше причу.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Одгледах Надарене ( the gifted) другу сезону.
Штета што се овако ружно прекиде серија. Могли су оставити још једну сезону да заврше причу.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
Upravo tako.

Nema gore stvari nego kad bilo koju seriju prekinu na taj način i ostave je nedovršenom...
 
@Sirius9

Ujedno i poslednja. Moraće fino da zaokruže sve ove napucane sezone do sada :)

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
@Sirius9

Ujedno i poslednja. Moraće fino da zaokruže sve ove napucane sezone do sada :)

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

Pa ono, što bi rekli "it was a good run", imali su i loših epizoda ali zadnjie 2 sezone su generalno dobre, naravno pred kraj sezone sve bolje i bolje, tako je i ova završena po onom "sva sedišta su puna, dupe je napeto kao struna" :D siguran sam da će se pojaviti neka dostojna zamena koja će potrajati više od 2 sezone.
 
Je l' odgledao neko Kripton S02?
Sad pročitah da su i to otkazali.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Odgledao, meni je bila odlicna.
 
U je, odavno se nisam ovako zabavio kao uz The Boys. Za preporuku! :)
 
Swamp Thing ekstra sezona,nije mi baš jasno sto je nisu nastavili.
Ovi iz DC-a su totalno izgubljeni.


Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Neka preporuka za dobru seriju, jel ima nešto novo? Nisam ispratio, trenutno pratim nove sezone Stranger Things-a i Ozarka, imam osećaj da celo leto pratim samo nove sezone starih serija (Daredevil, Shameless, Dark, Mindhunter) i da mi izmiču sve nove serije.



Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
When They see us, Euphoria, od novijih..
 
When They See Us - dobra, ali mučna za gledanje.
 
When they see us je mini serija predpostavljam?

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
 
Da.
 
Na Instagramu mi često izlaze ljudi o čijoj sudbini je snimljena, baš su dobra ekipa.
 
Završio Mindhunter season 02. Više mi se svidela season 01 svojevremeno. Ovde mi se pre svega ne dopada "pacing" / tempo, previše "atmosfere" a malo sadržaja do 5. epizode i svašta strpano u zadnjih epizodu i po.

Takođe:

- nedostaje mi performans lika koji glumi Kemper-a. I trailer za season 02 je mene barem fino nasankao da očekujem će ga biti koliko-toliko u ovoj sezoni u toj ulozi savetnika (na fazon The Silence of the Lambs ?? ) kad ono bukvalno to što ga bilo u trailer-u je celo pojavljivanje u season 02.
- i Manson je dodat čisto reda radi.
- prva sezona je imala samo jednu dosadnjikavu priču sa devojkom, ova ima barem 2 ( #1 = Cela situacija sa Tench-ovim klincem i ženom [glumica me iritira], #2 = lesbian story line... ).
- To da je lik Anne Torv lezbejka mi je delovalo totalno pointless i u S01 i kao nešto što je dodatno čisto da se zadovolji gej lobi (jer moraju da budu "reprezentovani" u svim serijama koje su počele sa emitovanjem recimo 5-6 godina u nazad; u neke su čak i "retrofitted")... sad bonus imam utisak da je Anna Torv samo loša verzija (i nekako usiljeno elegant + sexy) Carrie Coon.



c-coon-twitter.png


:d :d
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno