Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel preporučujete Fargo vidim ima jako dobru ocenu na imbd? Pogledao sam 1ep i onako sto bi se reklo nit smrdi nit mirise :D
 
Pogledaj istoimeni film, pa ako ti se svidi, odgledaj i seriju.
 
Od serije banshee bi mnogi trebalo da uce kako se snimaju scene borbe. Svakom epizodom me iznenadjuju sve vise i ako sam navikao da serija pruza sjajnu zabavu.
 
zavrsio sam mini seriju The Missing http://www.imdb.com/title/tt3877200/

kakva sjajna serija!

vrlo je realna,a bas zbog toga je na neke momente mucna za gledanje. najgore je sto se to sve upravo i desava po svetu,bas onako kako su opisali... da ne duzim.

ocena 9/10

Hvala za preporuku, stvarno odlična serija, 9/10 i od mene. Na osnovu preporuka ovde skinuo sam Gomoru i nju kao backup seriju, medjutim posle par naizmenično odgledanih epizoda Gomoru sam batalio i finiširao The Missing. Inače i Gomora je odlična za sada (odgledao 4 epizode), ali me je The Missing više vukao na gledanje.
 
Hvala za preporuku, stvarno odlična serija, 9/10 i od mene. Na osnovu preporuka ovde skinuo sam Gomoru i nju kao backup seriju, medjutim posle par naizmenično odgledanih epizoda Gomoru sam batalio i finiširao The Missing. Inače i Gomora je odlična za sada (odgledao 4 epizode), ali me je The Missing više vukao na gledanje.

nema na cemu,drago mi je da ti se svidela :)

bice i sledeca sezona,ima trejler,samo ne znam kada. novi slucaj,naravno ;)
 
Odlična treća epizoda Banshee. Bez predaha punih sat vremena. Prevazišli su sebe sa onim fight-om.

:)
banshee.jpg
 
Sirovo nasilje u Bansheeju, razbila je ova zadnja ep.
@Alex bas sam se pitao kako su izveli onu scenu, skroz neocekivano...
 
^ samo nastavi ;)

ja sam odgledao prvu sezonu Forbrydelsen aka The Killing http://www.imdb.com/title/tt0826760/

moram priznati da sam mnogo vise ocekivao od ove serije,jer su je mnogi uporedjivali sa Bron/Broen-om. meni je ova za 2 klase losija. mozda da sam prvo odgleda ovu,pa onda Bron,mozda bi bilo drugacije. u poslenje vreme koju god krimi seriju da sam gledao slucaj se resi u 10 ili manje epizoda,i onda mi je ovih 20 bilo previse.

mnogo su je razvukli,na momente sam jedva cekao da se zavrsi.

gluma tu i tamo,radnja je okej ali bespotrebno zakomplikovana.

sve u svemu ok,ali dosadnjikavo. ocena 6.75-7/10

videcemo kakve ce sledece 2 sezone biti.
 
Poslednja izmena:
Dosta ljudi mi je preporučilo Homeland seriju za gledanje. Da li je neko gledao, vredi li gledanja?
 
Vredi itekako. Prva sezona je prejaka.
Samo steta sto nisu zavrsili seriju nakon trece sezone, jer se tada zavrsio veliki deo glavne price.
 
Poslednja izmena:
Meni je 4 sezona vrhunska, mozda i bolja od prethodne tri. Svakako vredi pogledati.
 
Poslednja izmena:
Odgledao sam Fargo. 9/10 samo nemojte ozbiljno da shvatite kao true story jel uopste nema veze sa true story nego je sve fikcija, meni je trebalo malo vremena da to shvatim. Posle mi je bilo puno lakse za gledanje :D Pogledacu i film samo malo da mi se slegne...
 
Odgledao sam Fargo. 9/10 samo nemojte ozbiljno da shvatite kao true story jel uopste nema veze sa true story nego je sve fikcija, meni je trebalo malo vremena da to shvatim. Posle mi je bilo puno lakse za gledanje :D Pogledacu i film samo malo da mi se slegne...

To su braća Koen uradila i sa filmom Fargo-imaju uvrnut smisao za humor :) Bolji mi je film, u seriji su prilično preterali sa neuverljivim zapletima i god modom za BB Tortona :) Ocena 7.5 i to zbog odlične glume.
 
Pitanje -

dobio sam preporuku za seriju Newsroom. Jel neko prati ?
 
Sve preporuke za Galavanta, pravo osvezenje, i odlicna je.
 
Gomorra 8/10

Vredi da se odgleda

bilo bi i mozda i 9/10 ali epizode umeju da budu strasno smorne negde na polovini bez ama bas ikakvog razloga.
Drugo lik koji glumi Stavacanovog sina je prestar za tu ulogu iu pocetnim epizodama je potpuno out character.
Pred kraj sezone se nekako popravlja ali dalje i deluje nekako bez veze
 
Munja -

Izgleda da Wells ima neku mnogo komplikovanu pricu koju sprema. I dalje ne znas ni ko je ni sta je, i zasto skuplja tahionske cestice da dobije speedforce (ono sto omogucuje svakom od Speedster-a da se krecu brzo) i da li je on zapravo Reverse ili nije, i koliko ce uopste speedster-a da bude. Ucinilo mi se da u jednom trenutku kaze da "povraca speedforce" za "endgame" sto znaci da je i on nekada nativno bio speedster kao Flash i RF, a i dalje ne znamo ko je zaista RF
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno