Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bacicu pogled kad izadje neki prevod, i ova Lyndsy Fonseca deluje kao ok "glumica".

Mada ne volim Kapetane, ova glavna mu dodje kao devojka...
 
Glumica koja igra Agent Carter je odlicna! Bice to sasvim solidna serija, kao uvod u pojavu S.H.I.E.L.D.-a.
 
the wire- шта ли људи виде у тој серији… досадно и споро. Одустао.
Pogledah sada prvu epizodu i serija deluje prosecno i nekako matoro. Sada ce neko da kaze da ako je dobra onda nema veze sto je matora ali jednostavno je spora, epizode traju previse, ima mnogo filler momenata sto usporava dinamiku i smara. Dacu joj sansu jer je ceo forum dize u nebesa, samo ne znam zasto. A recimo kada sam pogledao prvu epizodu The Shield koja bi trebalo da je slicna po tematici bio sam odusevljen a ovde je pljuju :)
 
Forum je ovo. Ovde svako moze neku seriju da dize u nebesa ili da je pljuje :)

Ja sam The Wire probao da gledam pre jedno 2 godine mozda, i izdrzao mozda 2-3 epizode. Zaista me je previse uspavljivala :)
Mozda joj ponovo dam nekad sansu.

A gledao sam recimo Six Feet Under koja je isto dosta spora serija i bio odusevljen.
 
Poslednja izmena:
Krenuo sam da gledam Sons of Anarchy pre par nedelja, trenutno sam na pocetku trece sezone. Serija bas razbija, mnogo mi se svidja. Svaka preporuka!
 
Pogledah sada prvu epizodu i serija deluje prosecno i nekako matoro. Sada ce neko da kaze da ako je dobra onda nema veze sto je matora ali jednostavno je spora, epizode traju previse, ima mnogo filler momenata sto usporava dinamiku i smara. Dacu joj sansu jer je ceo forum dize u nebesa, samo ne znam zasto. A recimo kada sam pogledao prvu epizodu The Shield koja bi trebalo da je slicna po tematici bio sam odusevljen a ovde je pljuju :)

Thw Wire se smatra jednom od najboljih (ako ne i najboljom serijom sviih vremena) i to ne za dzabe.
Serija prikazuje zivot sa obe strane zakona oi pored vrhunskih dramskih momenata, ima momente komedije zbog kojih me je stomak zaboleo od smejanja.
Po meni Homicide: Life on the street je bolja serija od ove ,ali ona opet ne puca toliko siroko kao ova...
 
Ма серија је досадна не будите досадни :[emoji5]
 
Sve je to stvar ukusa - meni je npr The Wire bio odlican prve 2-3 sezone, kasnije ne toliko - a neke toliko nahvaljene kao Dexter, TWD, SoA i Dexter ne podnosim..

ontopic : Go On sa Metju Perijem dobra komedija (ako nisam vec rekao), nove epizode Simpsona i FG-a me razocarale, presle su obe u sunovrat - zive na staroj slavi zadnjih godinu dve, cak i vise...
 
Pogledah sada prvu epizodu i serija deluje prosecno i nekako matoro. Sada ce neko da kaze da ako je dobra onda nema veze sto je matora ali jednostavno je spora, epizode traju previse, ima mnogo filler momenata sto usporava dinamiku i smara. Dacu joj sansu jer je ceo forum dize u nebesa, samo ne znam zasto. A recimo kada sam pogledao prvu epizodu The Shield koja bi trebalo da je slicna po tematici bio sam odusevljen a ovde je pljuju :)
Pa verovatno zato sto je jedna od 3 najboljih serija ikad napravljenih, naravno sto ne znaci da svkome mora da se svidi, ali objektivno malo je ili nema boljih serija, ma koliko su danas serije dinamicnije, brze ...

Skoro sam gledao sa drugarom Chinatown, ja po ko zna koji put , on prvi put. Na malo vise od pola se smorio , kaze suvise sporo i nije ni hteo da pogleda do kraja.
 
Poslednja izmena:
Pogledah sada prvu epizodu i serija deluje prosecno i nekako matoro. Sada ce neko da kaze da ako je dobra onda nema veze sto je matora ali jednostavno je spora, epizode traju previse, ima mnogo filler momenata sto usporava dinamiku i smara. Dacu joj sansu jer je ceo forum dize u nebesa, samo ne znam zasto. A recimo kada sam pogledao prvu epizodu The Shield koja bi trebalo da je slicna po tematici bio sam odusevljen a ovde je pljuju :)
Pa verovatno zato sto je jedna od 3 najboljih serija ikad napravljenih, naravno sto ne znaci da svkome mora da se svidi, ali objektivno malo je ili nema boljih serija, ma koliko su danas serije dinamicnije, brze ...

Skoro sam gledao sa drugarom Chinatown, ja po ko zna koji put , on prvi put. Na malo vise od pola se smorio , kaze suvise sporo i nije ni hteo da pogleda do kraja.
Samo iz razloga sto serija ima kultni status ulozicu svoje vreme u nju. Kada je toliko ljudi hvali nadam se da postoji razlog. Ali bilo mi je zanimljivo kada je neko po prvi put na forumu rekao da mu se ne svidja serija i ga tematika bandi, policije i pravosudja ne zanima javilo se jos nekoliko ljudi kojima isto ne lezi serija. Nadam se da necu biti i ja u toj grupi jer ima dosta odlicnih serija koje su vredne vremena...
 
Mene je wire smorio,jedva sam cekao da se zavrsi iskreno!!...kao i supernatural koji izgleda nikada nece
 
Modern Family nekim čudom postao bolji i nova epizoda je najbolja u zadnje dve sezone. Pri tome kad je pustim je više Arrested Development nego što je četvrta sezona Arrested Development, koju jedva gledam, i prosto želim da je nikad nisu snimili, ovo nije ni za 6.
Morao sam nakon par epizoda da upalim neku staru epizodu da se odmorim.

Ako je neko slučajno video sam 4. sezonu Arrested Development, neka je zanemari kao ocenu kvaliteta, i pogleda prve tri.
 
Da, Omar!! Glupo je prestati posle dva-tri serijala gledati seriju, ali je izgleda opste pravilo postalo za 90% istih da krenu nizbrdo bas posle toliko (cast Breaking Bedu, Game of Thrones i sl)!
 
zavrsio sam mini seriju The Missing http://www.imdb.com/title/tt3877200/

kakva sjajna serija!

vrlo je realna,a bas zbog toga je na neke momente mucna za gledanje. najgore je sto se to sve upravo i desava po svetu,bas onako kako su opisali... da ne duzim.

ocena 9/10
 
Odgledao prvu sezonu Under the Dome. Sve osim zadnje epizode su mi bile vrlo intrigantne, bar ono vezano za kupolu. Ovo sa likovima uglavnom sve po šablonu. Finalna epizoda bzvz, a koliko sam čitao ovde, druga sezona je isto loša?
 
Odgledao prvu sezonu Under the Dome. Sve osim zadnje epizode su mi bile vrlo intrigantne, bar ono vezano za kupolu. Ovo sa likovima uglavnom sve po šablonu. Finalna epizoda bzvz, a koliko sam čitao ovde, druga sezona je isto loša?
Da, svesno su lagali kad su reklamirali da je serija adaptacija knjige....
 
Poslednja epizoda treće sezone Suits, nešto neverovatno, bio sam u grču non stop
 
Zaboravih da napisem da je pocela nova sezona sjajnog shameless-a
 
Završio sam na jedvite jade seozonu 4 od Arrested Development. Da sam je gledao bez da se podsetim prvih, još bih se i pitao da li ih pamtim u boljem svetlu nego što stvarno jesu.

Prvo sa tehničke strane apsolutno ništa nije kako treba, ne možeš da oduzmeš vizuelni identitet serije bez posledica. Kamera, montaža, kolorit, sve je pogrešno. Bloom iz nekog glupog razloga. Zatim obilje green screen, CGI momenata koji čine seriju jeftinom, a to nije bila. Zatim produžavanje epizode za trećinu samo još više isisava život.

Zatim koncepcija, nastavlja se priča gde je stala. Ne može posle toliko godina, svi su omatorili. Preskoče odmah na današnje vreme, neko od njih je opet nešto zasrao i Michael treba da spašava stvar, jer je odan. Scenario je nikakav, tretira publiku kao *****e, gomila referenci nabijenih samo da se uvlače, likovi nisu zajedno, međusobno ludilo je ono što čini Arrested Development.
Vidi se i da glumci znaju da je krš u odnosu na pre, pa se ni ne trude. Žao mi je Bateman-a, uvek je pričao o seriji u superlativu, da bi voleo da može opet da ga igra, tipa da bi i besplatno to radio. Želeći se i na neke stvari koje nisu bile dobre, ali je morao da igra zbog para. Za ovu sezonu je verovatno odmah potpisao, bez i da čita scenario, a onda su mu dali krš. Tokom cele sezone izgleda kao da prezire šta radi, osim u par scena koje su bile pristojnije, i onda se vidi da živne.

I tako su sahranili fenomenalnu seriju, za koju mi je bilo žao što je tako brzo ukinuta, ali je bolje nego da je unište, što je ono što su uradili.
 
Person of Interest, 11 ep. jedna od najboljih u citavom serijalu. IMDB ocena 9.9.
Da li je moguce da jedino ja i Igorica gledamo ovu seriju? :D
 
Zaboravih da napisem da je pocela nova sezona sjajnog shameless-a

Odgledao prvu epizodu ne pamtim da sam video bar nesto da je bilo smesno.
Cela epizoda je nekako prenatrpana a u isto vreme bledunjava...

Btw, jel gledao neko Luther-a?

Gledao sam samo prvu i ne znam sta da mislim.
Skace se iz scene u scenu, ovaj lik zna da glumi ali mi scenarijo i rezija ne deluju kao da ih je radio neko ko se u ovo razume...
Al' aj to je samo prva epizoda...
 
Dobar je Luther, malo melodramatičan povremeno, ali dobar.
Šta je "kao neko ko se razume u ovo"?
 
Person of Interest, 11 ep. jedna od najboljih u citavom serijalu. IMDB ocena 9.9.
Da li je moguce da jedino ja i Igorica gledamo ovu seriju? :D

+1 za PoI.. I ova serija je dosla do tacke gde se ne zna dal ce se usrati ili stici do klonje.. Nekako mi je logican kraj ove serije ``smak sveta``, tj da se masine poubijaju povlaceci sve za sobom.. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno