Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jeste, izvinjavam se. Prebaciću tamo. Ako mogu moderatori da obrišu post.
 
Poslednja izmena:
Person of Interest, 11 ep. jedna od najboljih u citavom serijalu. IMDB ocena 9.9.
Da li je moguce da jedino ja i Igorica gledamo ovu seriju? :D
Ja sam komentarisao cim je izasla epizoda ali ne citas pazljivo :D
Serija je iz epizode u epizodu i iz sezone u sezonu sve bolja i bolja. Retko koja serija moze da se pohvali time, s obzirom da je vec 4a sezona u pitanju. Samo se nadam da se ova trilogija ove sezone ne zavrsi kao trilogija prosle sezone.
 
Jel moze neka preporuka za seriju u stilu "The Stuis" a da nije "White Collar" :)
 
Ne mesaj mi to njesra sa zivahnim WCom:)
Bilo koja sapunica ce zameniti Suits. Acapulco Heat recimo :) ili WWE:)
 
Tek sam u drugoj epizodi Agent Carter serije skontao da se Starkov sluga zove Jarvis :)
 
Sramota me je da priznam da sam tek sinoć, sa svega 12 godina zakašnjenja odgledao "Firefly"!!!
Odlična serija, spoj naizgled nespojivog, sasvim realna bez mnogo specijalnih efekata sa odličnim likovima...
Šteta što Rupert Mardok nije imao sluha za kvalitet i što je seriju ukinuo nakon prve sezone, naročito kad imamo u vidu šta sve dobija drugu sezonu (pa i više)!
 
Mozda je i bolje sto je snimljena samo jedna sezona, nije doslo do pada kvaliteta. Serija je fenomenalna, film za koplje losiji, ali i dalje dobar.
Skoro sam sa zenom pogledao Veroniku Mars, jos jedan neprezaljen slucaj naglog ukidanja serije. Pre gledanja sam mislio da je jos jedno teenage patetisanje, ali me je na srecu serija veoma prijatno iznenadila. Film katastrofa posle gledanja serije, ali daje bar neki zakljucak.
Luther fenomenalan, sto rece Dark Magician malo melodrame, ali je koncept serij odlican.
 
Sto se tice serije Agent Carter, odgledao sam pilot. I nije tako los pocetak, vidi se da su ulozili dosta sredstava da bi serija imala taj smek iz tog doba. Ono sto mi se ne svidja je sto je tempo serije previse brz za moj ukus.
 
Trenutno popunjavam propušteno. Sada se gleda 24.
Vrlo dobra akciona serija 8/10.

Nakon toga bi trebao početi sa Person of Interest.
 
Kad smo kod starih serija -

SG-1 sezona 4 epizoda 2 - "The Other Side"

Brutalna epizoda. Producenti serije su spakovali kroz metaforu ceo WW2 i imperijalisticko-nacisticku ideju i njen pad, u 45 minuta. Jedna od najboljih epizoda SG-1 i generalno jedna od najboljih epizoda svih serija ikada, sa prenesenim socijalnim znacenjem. Kad O'Neill izadje kroz kapiju na kraju epizode, bukvalno sam progutao knedlu velicine lubenice. Ako je jos neko poceo da gleda u skorije vreme, obratite paznju na ovu epizodu.

Tek sad iz drugog puta shvatam koliko je SG-1 vrhunska serija i koliko su producenti serije vodjeni moralom, filozofskim stavovima i idejama o nauci i ljudskom rodu generalno.
 
Krenula i nova sezona banshe, jos samo da krene i mad men i ovo je odlican pocetak godine kad su serije u pitanju.
 
Mene mnogo više zanima zadnja sezona Justified koja kreće tek krajem meseca.
 
Banshe izasao ! Koliko sam ga samo cekao..ne postoji bolja serija za odmaranje mozga :)
 
Poslednja izmena:
A ne TC je predsednicka serija! :)
Najslicnije WCu sto mi pada na pamet je isto zavrseni Franklin and Bash -isti je tempo ali ipak nije to isto.
Mozda ce Empire biti nesto dobro na taj nacin ali tek je pocela.
 
Upravo završavam Sons of Anarchy i po meni serija je vrh (iako mi posle odgledane prve sezone nije delovalo da će tako biti).
Treba mi neki predlog šta da gledam posle a da nije neki SF. Sledeće serije sam gledao i sve su mi se baš dopale:
Prison break
Breaking bad
The Sopranos
Boardwalk empire
The Americans
House of cards
 
Upravo završavam Sons of Anarchy i po meni serija je vrh (iako mi posle odgledane prve sezone nije delovalo da će tako biti).
Treba mi neki predlog šta da gledam posle a da nije neki SF. Sledeće serije sam gledao i sve su mi se baš dopale:
Prison break
Breaking bad
The Sopranos
Boardwalk empire
The Americans
House of cards

Hannibal
Homeland
True Detective
Bates Motel
Carnivale
The Fall
The Knick

ne pada mi ništa na pamet još trenutno...
 
Dexter, Sherlock... i ako mozes da gledas malo cudne i sporije serije svakako Six Feet Under.
 
Arrow je obnovljena za 4 Sezonu [emoji2]
Kidanje se nastavlja [emoji6]
 
Upravo završavam Sons of Anarchy i po meni serija je vrh (iako mi posle odgledane prve sezone nije delovalo da će tako biti).
Treba mi neki predlog šta da gledam posle a da nije neki SF. Sledeće serije sam gledao i sve su mi se baš dopale:
Prison break
Breaking bad
The Sopranos
Boardwalk empire
The Americans
House of cards

Bron/Broen
The Wire u HD formatu
 
Bron dobra prva sezona 8.5/10 :) videcemo kakva je druga.
 
Person of Interest, 11 ep. jedna od najboljih u citavom serijalu. IMDB ocena 9.9.
Da li je moguce da jedino ja i Igorica gledamo ovu seriju? :D
Pratim i ja :) Po meni jedna od retkih serija gde ne pada kvalitet sa svakom sezonom. Ima par slabijih epizoda ali kada se uzme u obzir kompletna serija je vise nego dobra, meni je najomiljenija u poslednje 2-3 godine.
 
The Wire sam odavno planirao da gledam, čak sam i skinuo prvu sezonu pre par godina, ali bio je neki užasan dvd rip pa sam odustao. Na zadnjih par strana vidim da su utisci o seriji baš podeljeni, za neke je najbolja serija svih vremena a za neke najveći krš. Sećam se da kada sam je tada skinuo i hteo da gledam, takođe sam čitao, između ostalog, i da je serija teška za praćenje jer ima baš dosta likova.
Pošto se sada pojavio i u HD formatu trebalo bi joj dati šansu.
Sa one liste koju je Nerven postavio, verovatno ću odabrati Homeland (izbegao bih serije sa elementima horora). Odgledaću i True Detective ali koliko vidim prva sezona ima samo 8 epizoda, tako da ću verovatno ponovo tražiti neku preporuku uskoro ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno