Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Trenutno pratim flash-a, arrow - - > nisu lose serije, dosta bolje nego pre.. Ko voli super serija :) gledam i person i blacklist.. :)
 
Pitam se ima li neko stariji od 19 godina da može pratiti onu seriju što svaku epizodu "pokida" ☺
 
Evo ja mogu [emoji1] Doduše teško ću reći da 'kida', ali gledljiva je. Mada je prva sezona što se mene tiče bila najbolja. Sa druge strane, Flash ne mogu baš da svarim.
 
Isto gledam Flash i Arrow, jel treba da pisem dan rodjenja? :d

Pored toga gledam S.H.I.E.L.D. i Agent Carter. Ukusi su razliciti, tako da...
 
Prva sezona Arrow-a najbolja wtf sta necu sve da procitam na forumu :)
 
Pitam se ima li neko stariji od 19 godina da može pratiti onu seriju što svaku epizodu "pokida" ☺

Naravno da ima. Kao što rekoše članovi pre mene, ukusi su različiti.
On a side note: Gledam i Gotham i Z Nation i obe mi se sviđaju. Z Nation zbog malo neozbiljnog pristupa tematici zombija, za razliku od The Walking Dead gde seriju popunjavaju nekom patetikom.
 
Od svih "Marvel" serija, jedino mogu da gledam Gotham ... bas mi se nekako svidja :)
 
Arrow klasicna prica "The Coon", kako neki superheroj (obavezno mora neko oruzje iz sr. veka u ovom slucaju strela) spasava svoj grad od kriminala. Za malu decu :D
 
Obozavam ove koji vezuju ukus sa godinama.
Gotham pokidai a koliko vidim tek ce.
 
Arrow klasicna prica "The Coon", kako neki superheroj (obavezno mora neko oruzje iz sr. veka u ovom slucaju strela) spasava svoj grad od kriminala. Za malu decu :D
Moram napomenuti da se moderni luk i strela i dan danas koriste kao oruzije i vrlo su ubojiti. Druga je prica ta sto oliver kvin izbegava svaki metak ali zato je vec s heroj.
 
19+ pratim Arrow, The Flash, Supernatural itd. i to sa uživanjem.
Nekad treba TV posmatrati kao vid zabave a ne kao nešto ozbiljno.
 
Neoriginalnost nema veze sa ukusom. Jednostavno je neoriginalna i 100x prezvakana jeftina prica, to je sve sto sam hteo da kazem za Arrow.
 
Pored najgore glume u zivotu koju sam video ove crnkinje u Flashu, braca Skofild su toliki promasaj za seriju da sam jedva cekao da se zavrsi epizoda.
 
izašao pilot za the man in the high castle, vredi pogledati
 
Gotham rasturio :)

Žao mi što ubiše Lizu, jedina slatka glumica u seriji...Mada i doktorica ima lep osmeh :)
 
Gotham odličan.
The Flash za razliku od @Toze meni se svidela epizoda.
 
Mnogo glupa epizoda Flash-a, najgora do sada, ko Mocne rendzere da sam gledao...

Ako izuzmem poprilicno losu glumu... Pa mogo je bar 100x da im uzme pistoljcice kad god je hteo, kakvo crno ukrstanje. A i milicajci su mogli da ih izresetaju poprilicno lagano, a ne da glume navijacice u pozadini.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno