Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Upseo i ja da sredim Spajdermena. Više mi trebalo da uspešno napravim account koliko Sony smara sa raznim errorima i log-outovanjima, ali uspelo je na kraju. Hvala!
 
Kada smo već napravili 日本語アカウント nadam se da ce da uleti još koja slična ponuda na enebi ili šire .😀
 
Hvala svima na informaciji, uzeo i ja za 7,31 (sa fee-jevoma)
 
Ja sam ga kupio a ko zna kad ću ga igrati :) Ova cena je skoro pa poklon.
 
Kupih ga i ja, podigli cenu ali sin voli Spjdermena, ima ih sve do sad, tako da nije ni bitno što sam ga sa fee platio 8,80$ :)
 
Ja sam ga kupio a ko zna kad ću ga igrati :) Ova cena je skoro pa poklon.
Исто, тренутно играм Far cry New dawn, после имам Far cry Primal и Far cry 6. До јуче сам играо Far cry 5.
А прво треба да пређем и Spiderman Miles Morales.
Тако да ко зна када ћу ово играти и да ли ћу играти.
 
Ma bukv nema sta da citas, preko konzole za 5 min gotovo, u jednom trenutku ce samo izaci nesto na japanskom kad budes redeemovao kod, to preko google lense prevedes da vidis sta je confirm a sta cancel i to je to.
 
I ja se potrošio na Spajdija. Hvala puno ljudi na dojavi, ovo je odlična akcija bila 👍
 
Kupih i ja Spajdi-san, hvala za dojavu :)
 
ertz i Miksa MVP-jevi za ove dojave, bukvalno najbolji deal koji cemo videti ove godine za bilo koju igru 😃
 
@Miksa
Ziv bio, veliki poras'o. (y)
 
Kupio i ja. 7.04€.Hvala
 
Који све Сајдермени постоје за Сони?
 
^
Marvel's Spider-Man
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
Marvel's Spider-Man 2

Sve ostale je pregazilo vreme.
 
Spiderman 1
Spiderman Miles Morales
Spiderman 2

Edit :
Cvax brzi :)
 
Немам само 1.
 
imam ja nalog, mogu da ti dam da predjes pa vrati kad zavrsis.
 
Нема везе. Ко зна кад бих то играо.
Тренутно сам На Far cry new dawn, онда Primal, па онда Far cry 6.
 
Pozz drustvo vidim preko turske puno jeftinija ps plus pretplata... citao sam.par stranica unazad! Moze li mi neko preporuciti pouzdanog prodavaca sa stranice plati.market? Razmisljam da kupim vec gotov account koji ima ps+ i da dodam na svoj ps
 
Koliko sam upratio napravim turski nalog brz vpna? I dodam na ps? I glavno kad uzmem ps+ jel taj ps+ bude aktivan i na mom primarnom accountu? ili samo na tom turskom?
 
Nalog pravis diretkno na PS, tako da je automatski dodat. Sto se tice VPN-a ili ne, davno kad sam pokusavao, nisam uspeo ni sa ni bez, ne znam kako je sada.
Kad kupis PS+ za tursku, vazi samo za taj nalog. Kad instaliras igru sa turskog, onda mozes da igras i na primarnom nalogu.
 
Колико коштају игрице преко Турског налога, да ли има неки попуст као за Јапански Spiderman?
 
Nazad
Vrh Dno