Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Outer Wilds ko nije probao sad je prilika. Nije igra bas za sve, ali ako vam se svidi, pascete na dupe
 
Bas sam planirao da probam outer wilds kad zavrsim ghostwire, samo nikako da ga dovršim.
 
Bliži mi se obnova PS+ pretplate, pa bih da "utrvrdim gradivo".

Trenutna situacija je da je glavni PSN nalog US i PS+ Premium je vezan za njega. Tu imam dosta onih mesečnih igara koje sam "kupio".
Naravno i igre koje su u katalogu i koje aktivno igram. Imam i 10ak igara koje sam kupio.

Šta se dešava ako bih novi PS+ uzeo preko neke druge zemlje?

Da li će raditi mesečne igre "kupljene" na US nalogu?
Da li će igre iz kataloga sačuvati progres i da li ću moći da ih igram sa US naloga?

Za kupljene igre ne bi trebalo da bude dileme. Sve će normalno da rade?
 
Kupljene igre ce nastaviti da rade, tu nema problema

Sve igre koje si dodao kroz PS pretplatu ce raditi i dalje samo ako nastavis pretplatu na istom nalogu. Ako otvoris novi nalog a na starom ti istekne pretplata, nece ti biti dostupne.
 
Tnx

Pretpostavio sam. Zaglavljen na US.

Ostaje mi da se nadam nekom popustu u aprilu
 
Dodatak odgovoru, ali nepotpun jer ne znam. Igre sa drugog (npr TR) naloga ces moci da igras na glavnom US nalogu, samo ne znam da li se cuva progres ako si je igrao sa US pretplate.
 
Dodatak odgovoru, ali nepotpun jer ne znam. Igre sa drugog (npr TR) naloga ces moci da igras na glavnom US nalogu, samo ne znam da li se cuva progres ako si je igrao sa US pretplate.
Uglavnom mora igra da bude sa istog regiona kako bi se nastavio progres. TR se računa kao evropski, tako da neće moći da nastavi igru ako je počeo sa US. Gran Turismo 7 i možda još par drugih su izuzetak gde se progres vezuje za nalog/email, a ne za save fajl.
 
Ističe mi 12. aprila. Svakako mogu da se strpim do 1. maja, da vidim hoće li nešto dati.
 
Kao što su za Božić dali 😼 ... mada su naknadno pustili 30% onako na kvarnjaka bez neke reklame i naravno većina izvisila za taj popust .
Uh, sori ako si izvisio ali ja bukv mislim da je uzelo 99% ljudi koje je to zanimalo. Bilo je svuda po netu o tome, u storu se lepo videlo, nista manje nije vidljivo nije bilo nego inace.
 
Od 19. Marta u PS + Extra katalogu.

472d689b4102d41ce17bb52aa0e5db07905fd343.png
 
Па добро...има најновији НБА и Лего...
Мада за мене лично опет ништа 🙄
Неврмајнд, узео сам код браће турака ЕА плеј за 1.000 рсд па док завршим Мас Ефект наићи ће нешто..
 
Mogu li ja nesto da pitam, danas mi je stigao PS5 Digital, interesuje me ako kupim Gift Card za USA region kako da ga aktiviram na wallet-u, da li mi treba VPN?
Nalog za sony sam otvorio za USA, Alaska.
Da li moze nasa Visa kartica da se koristi za placanje igara ili svaki put treba Gift kartice da kupujem kad hocu nesto da kupim na PS5 sajtu?
Hvala na pomoci.
 
Mogu li ja nesto da pitam, danas mi je stigao PS5 Digital, interesuje me ako kupim Gift Card za USA region kako da ga aktiviram na wallet-u, da li mi treba VPN?
Nalog za sony sam otvorio za USA, Alaska.
Da li moze nasa Visa kartica da se koristi za placanje igara ili svaki put treba Gift kartice da kupujem kad hocu nesto da kupim na PS5 sajtu?
Hvala na pomoci.

Ne treba ti vpn. Odes na Account, mislim, i imas tamo Redeem code. A svaki put ce ti trebati Gift kartica, ne moze nase kartice. Neki su pominjali da moze ako napravis Paypal na USA ali ne znam kako to radi.
 
Za USA paypal treba USA broj. Ja sam napravio i posle samo dodao paypal kao payment method kroz Sony account. Radi bez problema sve. Imam isto i za UK, ali ne koristim više taj account, nekako mi lakše u dolarima nego u funtama.
 
Gledaj da prodavac ima što više pozitivnih ocena (trociren broj po mogućstvu) i bez negativnih.
 
Pitam za ovo sto prodaju sa naloga igre za PS5, kaze da mogu pokrenem sa svog naloga igru, ako uzmem takvu igru nece Sony posle da mi pravi problem, recimo da mi banuje konzolu?
 
Sam Sony je dozvolio da se doda više naloga (bese 20 max) i normalno je da igru sa jednog naloga mozes da igraš sa glavnog, tako da opusteno.
 
Znači... Ako se odradi sve na japanskom preko weba, prođe. Preko konzole sve prođe.

Ali kad se odradi google translate preko weba, neće :D
 
Nazad
Vrh Dno