Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Nešto sam se zbunio. PS Plus nalog mi ističe za mesec dana posle 2 godine, kupljen kod na Cdkeys pa redeem na PS5. Kako sada da produžim nalog? Kupim dopune za wallet? US region.
Edit: Kupim kod na KP?
Cdkeys i G2a nemaju na stanju kodove za US region na 12 meseci.
 
Poslednja izmena:
Istice i meni za 20 dana, nadam se nekom popustu uskoro jer ja sam action man, kupujem samo na akcijama :D
 
Колико коштају игрице преко Турског налога, да ли има неки попуст као за Јапански Spiderman?

Ukucaš u Google PS Store Turkey pa te odvede tamo. Turska Lira je oko 4 rsd.
A cene su kako kad...nije bagatela ali generalno jeftinije nego US. Treba da se prati.
 
I ja sam kupio Spiderman 2 ali izgleda od drugog prodavca i dobio vec iskorisceni kod :( Sada mi prodavac ne odgovara na poruke.

Kakva su vam iskustva sa G2A u tim slucajevima? Da li da ih cekam da ovo rese ili da odmah dizem reklamaciju preko PayPal-a?
 
I ja sam kupio Spiderman 2 ali izgleda od drugog prodavca i dobio vec iskorisceni kod :( Sada mi prodavac ne odgovara na poruke.

Kakva su vam iskustva sa G2A u tim slucajevima? Da li da ih cekam da ovo rese ili da odmah dizem reklamaciju preko PayPal-a?
Lakše ti je da to odradiš preko PayPal-a, a kupi novi kod na drugom ili itom mestu (kad drugog prodavca, naravno). Podrška na takvim sajtovim je prespora, samo ćeš da se nerviraš bez razloga. Ja sam imao par reklamacija na nekim drugim sajtovima i sve su rešene preko PayPal-a.
 
Moje iskustvo je da se uglavnom reši reklamacija preko G2A bez većih problema, ali prvenstveno zavisi od prodavca. Dešavalo mi se da u roku od par sati dobijem novi ključ koji radi, a i da se natežem 10 dana sa njima...
 
Да ли има негде Spiderman remastered на неком попусту на некој другог држави.
 
Kinguin, s 12% popusta, uz Mastercard ... nije loše.
Uz Visa-u je $2-3 skuplje.

SmartSelect_20240327-170434_Gmail.jpg
 
Evo ih igre za April.

ba8493e90c2babbc757376d845bf0dcbb21fea55.jpg
 
Nekako mi se cini da cu malo odmoriti od pretplate.Jedino ako se bude moglo preko Turaka....
 
Minecraft Legedns mi vredi zbog klinca. Roblox i Minecraft najviše igra. Odnosno igrao je dok se nije pojavio Fortnite Lego. Sad mu je to na prvom mestu.
 
И мој је прво играо Minecraft сада Fortnite. И на мобилном Brawl stars.
 
Prvi mesec nakon 3 godine da cu propustiti mesecne igre. Ne znam kako smo dosli od $25 za godinu dana koliko sam dao pre 3 godine do sadasnjih $80, zeznuli nas sto su ukinuli kartice pa jos plus poskupljenje.
 
Prvi mesec nakon 3 godine da cu propustiti mesecne igre. Ne znam kako smo dosli od $25 za godinu dana koliko sam dao pre 3 godine do sadasnjih $80, zeznuli nas sto su ukinuli kartice pa jos plus poskupljenje.
To što smo svojevremeno mogli mufte da nađemo kodove za PS+ od godinu dana za 25$ ne znači da je to tada toliko i vredelo :) Godišnja pretplata je bila 60$, a sada je 80$.
 
Sta znaci mufte? Nije nista bilo nelegalno. U skladu sa potraznjom je i bila cena kodova, a cini mi se da je i preko konzole moglo cesto da se uzme sa 50% popusta.

Ova cena ocigledno velikoj vecini ljudi trenutno nije skupa, zato i ne spustaju.
 
A cek sad, jel to znaci da Amazon to prodaje nelegalno, polu-legalno? Ozbiljno pitam, nije mi bas najjasnije kako to ide.
 
Cekaj, koliko je kostao EXTRA prosle godine? Ni u ludili nisam platio 135$.

1711899852915.png

EDIT: Da sebi odgovori, vratio sma se godinu u nazad na ovoj temi. Moglo se uzeti prosle godine sredinm Aprila za 50€ osnovna pretplata i onda 60€ nadoplata za PREMIUM.

Sada me to kosta 160€. Pa oni nisu normalni.
 
Poslednja izmena:
Ja bih i ovo smanjio da mogu, recimo na E bih prešao, samo da me ne prebace na regularnu ...

20240331_190745.jpg
 
Ništa ne diraj kad si već srećković. Ja spustio sa Extra na Essential da bude $80 a ne $135.
1000004284.png
 
Ja ne dajem više para na plus za sad. Igram ovo što imam a jedva i za to imam vremena.
 
Meni je samo problem GT7 online.
 
Nisu igre za poređenje
 
Nazad
Vrh Dno