Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Ko će prvi? :)
 

Prilozi

  • Screenshot_20231130_125007_Chrome.jpg
    Screenshot_20231130_125007_Chrome.jpg
    62.8 KB · Pregleda: 273
Ma jok, ruzna mi je.
Ceka se Pro :)
 
Da li je neko mozda kontaktirao poznate Madjare da vidi kada im stize ova nova i manja verzija konzole?
Razmisljam se da prodam ovu moju i uzmem tu ako bude okej cena. Manja konzola bi mi znacila a i ako mogu da obnovim garanciju za nekih 100tinak evra doplate sto da ne 🤔
 
Pozdrav,
Tragajuci za sony 5 konzolom na Kupujem-prodajem sam pronasla tipa iz Subotice koji ih prodaje uz garanciju od dvije godine i objasnio mi je da ih iz Madjarske dobavlja. interesuje me da li je neko kupovao te?
 
nekoliko njih su u ovoj temi pisali da su kupili preko "Mađara". @blue je čak bio dosta rečit na nekoj od poslednjih strana
 
Da li Ištvan i dalje prodaje PS5 ?
Ima li neko link neki do njega ?
 
Mislim da je naš omiljeni mađar rasprodat, ali neka ga kontaktira u svakom slučaju. I ja sam na kraju poručio od Ištvana. I ja i kolega. Bio sam do Temišvara za vikend. Išao u Media Galaxy. Tamo je slim sa jednim kontrolerom 560eu a kod Ištvana je sa 2 ista cena. I da vratiš pun PDV 19% (a nema šanse) ispao bi Sony u Rumuniji 450eu. Ali sa jednim kontrolerom. Sa dodatnim već bije na 510eu. Ušteda 50eu. Ali zato cimanje preko granice, cimanje za povraćaj PDV-a i ono najgore - cimanje u slučaju reklamacije koja je gotovo izvesna kada su kontroleri u pitanju. Sve to ne vredi uštede ne 50 nego i 100eu.

Zbog reklamacije isto uvek pre biram gore navedenog nego lokalne firme. Zameni mi joypad u roku od 3 dana. Ovako bih čekao minimum 15 dana. A zna saga i duže da traje.
 
A to. To je već druga stvar. I meni treba par dana da ga dobijem. Ovo gore računam od trenutka kontakta:)
 
Vidim Slim sa optičkim drajvom i 1TB nvme 73.999 din.

Još da ponude verziju bez drajva.
 
Ali nema ništa od neke novogodišnje akcije. Bas sam pitao u Gigatronu da li se planira nešto, nemaju info.
 
A izgleda da je ista politka i preko. Samo što je tamo standardna cena, a kod nas dodali harač.
 
Jel Ištvan u opticaju, zna li se? Ne stižu mu poruke na viber, a nešto ne nalazim kp oglas...
 
Tu je Istvanov oglas, pratim ga ja da mi je uvek pri ruci.

Nisam ni znao da moze porukom da se dodje do njih, uvek je bio poziv sa njegovom suprugom
 
Javio se na kraju. Ajd ako vam nije teško bacite mi link na pm, nikako mi ne izlazi.
 
Pozdrav,

Razmisljam se da uzmem PS5 u neko dogledno vreme?
Moze li savet koja je najjeftinija varijanta?
Koliko vidim na KP, nudi se samo Slim verzija a najpovoljnije je za 480EUR digital verzija.
 
Trenutno je KP najpovoljniji. Svuda ce biti slim verzija, ona menja staru vecu. Nasi prodavci verovatno imaju zalihe koje nisu prodate pa prvo moraju njih da se rese.
 
Pozdrav,

Razmisljam se da uzmem PS5 u neko dogledno vreme?
Moze li savet koja je najjeftinija varijanta?
Koliko vidim na KP, nudi se samo Slim verzija a najpovoljnije je za 480EUR digital verzija.
Ima li još neko proveren na KP, osim Ištvana, a da ima slim digital verziju?
 
A je l' si ga mozda pitao zasto on nema u ponudi?

Ja sam razmisljao da menjam moj stari digital za novi...
 
Nazad
Vrh Dno