Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

^GameS, vidi da li ima na stanju, bila je opcija i na rate.

Ko planira kupovinu, do 20.11, u Tehnomedia prodavnici imate 10% popusta na sve iz online prodavnice prilikom plaćanja Master karticom.
Sony trenutno 51.300, prilikom odabira plaćanja izaberete Master i odmah se obračuna i popust.
Na sajtu Gamesa pise da ne moze na rate po ovoj ceni. Ako ces na rate cena bude preko 70 hiljada
 
Verovatno sam ja omašio. Znam da je neka koja ima Game u imenu davala, barem za neke od prethodnih akcija je bila i mogućnost na rate.
Proveri u Game centru svakako.
 
Kupio sam u Game Centru konzolu sa dva gamepada . Samo keš nema na rate.
Ostalo je još verzija sa Spide-man 2 igrom i ona Spider-man edition.
Kod ostalih poznatih radnji nema na stanju više..
Sad da prođe operacija u sredu i mogu da počnem bolovanje kako treba ...
 
Neka je sa srećom!
 
Meni je dobrodošla opcija na rate preko Dina kartice od Poštanske. Kupio sam u Tehnomediji koristeći miks - 24000 na 6 rata, ostalo keš. Moglo je inače sve na 6 rata. Cena se ne menja.
 
Krastavac, propustih popust u Tehnomediji. Do juče važilo ovo za Intesa karticu. Mogao sam na 51ooo da uzmem.
 
Jeste kad su regularne cene. Ali 51000 je 435 eu što nema na kp.

Najbolje je kad mogu da uzmem sa popustom i na rate/čekove. Recimo PS5 sa dva joypada na 65000 din. To mi dođe 15ooo u kešu i 10 čekova. 5ooo mesečno. A to mi je jedan dan u igraonici. Ne osetim po džepu.

Još bolje kad se taj isti pokvari u garantnom roku i ja dobijem keš u celosti i kupim kod mađarona a razliku stavim u džep.

 
Da li je bolje/sigurnije uzeti u GC lično u radnji ili može da se poruči i na sajtu, pa neka kurirska služba da dostavi ?
Ne znam za ove kurire koliko su sigurni, da li paze na pakete ili ih krljaju kako stignu ??!
 
Ovi iz gamecentra očigledno ne proveravaju mail uopšte, ne odgovaraju mi od juče kad sam ga poručio.
 
@SIMUKA po meni je uvek bolje, ako mozes, da licno preuzmes konzolu. Verovatno bi po preuzimanju paketa od kurira, regilisao da je ostacenje ali bi se cimao. A i zbog strajka su svi kuriri optereceni vise, tako da je moguce da bi isporuka bila duza.
 
Tehnomedia za vikend uz Intesa Master karticu.
 
Ovi iz gamecentra očigledno ne proveravaju mail uopšte, ne odgovaraju mi od juče kad sam ga poručio.
I ja čekam na odgovor/potvrdu za PS5 ali ću ih danas pozvati na telefon, da vidim kakva je situacija..
 
Meni su rekli u ponedeljak da verziju sa jednim gamepadom ne mogu ni da mi naruče jer je neće biti.Treba nešto da stigne što su ljudi poručuli ranije i to je to ..
 
Da li može da se desi da izvisim za PS5 ?! Poručio sam ga, zvao ih ali kažu trenutno nema na stanju, pozvaće vas neko od kolega..
Inače je u pitanj promo cena od 65.000 din, PS5 + dodatni dzojstik u GC..
 
Meni su rekli u ponedeljak da verziju sa jednim gamepadom ne mogu ni da mi naruče jer je neće biti.Treba nešto da stigne što su ljudi poručuli ranije i to je to ..
Jedan dzojs uz PS5 ili + dodatni dzojstik ??
Možda ipak ima nade za mene..
Ma jok, nema više nigde po toj ceni..
 
Ja sam prvo hteo sa jednim i za tu verziju su mi rekli da nema i da neće ni biti sem za određen broj ljudi koji je naručio. U promenadi u Gamesu isto tako nema, nešto je naručeno ali ljudi čekaju. Prijavi se ako hoćeš pa možda neko otkaže. Na kraju uzeo sam u GC sa dva gamepada. Drugar uzeo u Tehnomediji sa Spider man igrom poslednji komad u utorak.
 
Jedan dzojs uz PS5 ili + dodatni dzojstik ??
Možda ipak ima nade za mene..
Ma jok, nema više nigde po toj ceni..
U Giga se i dalje vodi da ima na stanju ova sa dodatnim dzojstikom, 65k.
 
Zvao sam ih jutros i kažu da verovatno nije bilo konzola kada sam ja poručio preko wb shopa (iako je bio podatak čak do četvrtka na sajtu da konzola ima na stanju). Možda nešto dobiju još, pa će me zvati..imaju me na njihovoj listi porudzbina.
Rekoše da je malo stiglo konzola ali da su imali prioritet kupci koji su unapred uplatili, dali pare za konzolu..
Bilo kako bilo ovoga puta sam izvisio, ispalili me za PS5..
 
Nazad
Vrh Dno