Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

Brate puno ti hvala.Ali imam jedno pitanje.Da bi kupovao preko playstation stora mogu li iskoristiti PayPal nalog.Na paypal sam stavio zemlju US ali nisam siguran da li ce raditi.Probao sam sve nacine.Da li ti imas neki nacin sem kupovanje igrica na www.g2a.com HVALA
 
Nece raditi paypal.

Cisto upozorenje na g2a pre neki dan uzeo sam godinu dana ps plus za nekih 48$ (ispao sam majmun radi 2 dolara da ustedim, ne govorite mi nista, cdkeys tada nije imao na stanju). I naravno invalid code.

A prodavac ima 100%. I iz tog razloga nikada ne palim Shield, kada prodavac ima 100%.

Eto prvi put mi se desilo i to na g2a. Medjutim sada se i dalje vodi slucaj sa prodavcem, on tvrdi da je sve ok bla bla i na kraju umesa se support (iako opet kazem nisam imao Shield) i naloze mi da ja vidim sa PSN supportom kada je kod iskoriscen itd itd. Mislim se, ja, kao buyer da vidim sa psn supportom?!

Ali ok, kontakitrao sam ih i dao mi je agent i vreme i sve, naravno radi se o Julu a ja kupio kod neki dan. Sada sam im sve okacio na g2a bas da vidim sta ce biti...

I da vrate pare, da znate kakve jebade mozete imati, moj savet je na g2a kupujte stvari vredne do 20$, ne vise.
 
Pc game supply je ok, ali na US dopune udaraju proviziju. Tako da...
 
Ekipa mene nešto muči pa ako mi može objasniti trenutno stanje... digitalne igre za PS4... naravno da bi kupio na disku ali ****ga ne da mi se dati 150 eura za 2 igre i još plaćam PS plus. Uglavnom zanima me stanje sada sa digitalnim...Vidim po oglasniku da se prodaju igre za 30 eura, primarni slot, daje garanciju 6 mjeseci. Likovi se kunu da je to legalno, koliko ja znam nije. Čak nude i neku igru dodatno na profilu plus pretplatu za 1 mjesec ili tako nešto sve za tih 30 eura. Mene zanima da li vi kupujete takve igre i da li postoji strah da će mi bannat konzolu što mi je zapravo najveći problem. Inače imao sam primarne acc koje su mi sve zaključali, onda ove sub accounte od kojih su neki preživjeli. Hvala!
 
To su sve kradeni nalozi koji daju 6 meseci garanciju i slično. Ima i jedan sajt, domaći, koji prodaje takve naloge.
 
Ekipa mene nešto muči pa ako mi može objasniti trenutno stanje... digitalne igre za PS4... naravno da bi kupio na disku ali ****ga ne da mi se dati 150 eura za 2 igre i još plaćam PS plus. Uglavnom zanima me stanje sada sa digitalnim...Vidim po oglasniku da se prodaju igre za 30 eura, primarni slot, daje garanciju 6 mjeseci. Likovi se kunu da je to legalno, koliko ja znam nije. Čak nude i neku igru dodatno na profilu plus pretplatu za 1 mjesec ili tako nešto sve za tih 30 eura. Mene zanima da li vi kupujete takve igre i da li postoji strah da će mi bannat konzolu što mi je zapravo najveći problem. Inače imao sam primarne acc koje su mi sve zaključali, onda ove sub accounte od kojih su neki preživjeli. Hvala!

Mani se te garancije i nepoznatih sajtova. Dodji na sajt ps4srbija.com/forum kupuj od proverenih ljudi naloge sa Nosiocem ili Guestom i uživaj u igricama.
 
Gde kupiti ps4? I koji bundle? SKupo u radnjama poprilicno.
 
Ja uzeo na KP, verzija sa diskom od 1TB i 2 dzojpeda, 350e. Ako ti treba samo jedan dzojped.. onda, krastavac, biras bundle sa igricom koja ti odgovara. :)
 
Ako napravim US account i dopunim vallet sa 60$, hocu li moci da kupim na US store-u nba2k17 i da igram normalno bez nekih region lockova?
 
Da
 
Singleplayer ;)
 
Tj neće moći online da je igra zbog PS+ pretplate. Moći ćeš sa društvom.

Sent from my Nexus 6P
 
Mozda ima već + pretplatu na drugom main nalogu da li UK ili US..

Sent from my D6603
 
Planiram da uzmem i ps+ pretplatu. Onda ce moci online? Koji sajt preporucujete za kupovinu tih dopuna i ps+?
 
Poslednja izmena:
baci pogled na cdkeys.
 
Ja prežalim 2-3 USD više ha gamesupply i završim za 10 min sve.
 
Ja evo sad kupim PSN+ preko cdkeys i kaze mi kad idem na download:
Your telephone number isn't supported by our system, please use the Contact Us link at the top of the page to request manual approval.

Poslah im mejl da vidimo sta ce da kazu jer ne mogu da preuzmem taj fajl.

Inace prvobitno sam probao preko gamesupply al mi tu kartica koja prolazi svuda nije prosla...
 
Instant-Gaming pa klikni gore za Playstation Cards, pa izaberi zemlju i to je to. Imas USA PSN Plus za godinu dana za malo manje od 40e.
 
Ne, gledaj da je fullhd
 
krastavac ovaj vec imam a sad cu da se istrosim i nema za tv. Ne moze upscale na 1080p? Mislim u ps4 podesavanjima.
 
Poslednja izmena:
Moze ali nije to to... Ti kliknes na 1080p u settings, i on prihvati, ali slika je nepromenjena.

Pa pazi, nisi pitao da li vredi kupovati novi tv nego samo da li onaj moze izgurati 1080p.

Ali da li vredi da menjas tv, pa mozda i ne, sto bi, probaj ovako prvo. Ja sam 2 godine igrao na HD televizoru, niti Ready, niti FULLHD, mislim da je max 720p bila rezulucija, i nisam se zalio
 
Pa ja i sedim jedno metar i po od tv-a, zato nisam ni uzimao veći a ovaj iako je 720p, jednostavno je fantastičan tv.

Samo da utvrdimo, us account, us wallet kartice i us store i nema problema?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Tako je
 
Ima li smisla ici sa 4k televizorom velicine 49" ili je sasvim okej da kupim samo FULLHD iste te velicine ili za koji inc veci...
Znam da ce nova konzola imati podrsku za 4k ali ono interesuje me vase misljenje sta bi ste kupovali jer se tv koristi samo za netflix i ps4 a udaljenost gledanja je 2.8 m
 
Nazad
Vrh Dno