Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

4k je bacanje para, plus sacekaj da izadje Pro, vidimo testove, 4k je samo marketing, tako da se ne zaleci i ne bacaj pare dzabe, posebno za to sto ti zelis.
 
Netflix ima dosta 4K materijala, ps4 pro ima isto svoje prednosti na 4k tvu.
Moja preporuka ide za 4K tv.
Ja imam samsung 55 4K curved, udaljenost nekih 3M,pored netfixa i ps4 skidam 4K materijal sa neta i pustam preko android boxa isto... slika perverzija. Naravno i fHD ce ti raditi posao tako da je odluka na tebi.

Da ima razlike izmedju 4K i fHD iste recimo 55 diagonale, ima.
Da li je ogromna vizuelna razlika izmedju, moram priznati da nije.

Sent from my D6603
 
Poslednja izmena:
Pa koliko se ceka za ovaj ps+ kod? Verifikovao i sad cekam i cekam. Sa psgamesupply.com a pise pending review i stiklirano. Pre toga uzeh 10 i 50 $ za wallet a sad ovo cekam i nista.
 
Do sat vremena, osim vikendom traje malo duže, prosek radnim danima 30 min...
 
Stiglo za 45 minuta. Nema problema sa aktivacijom

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Jel moze ovim da se ps4 poveze sa monitorom koji nema hdmi vec samo dvi koji se koristi za graficku i vga koji je slobodan?

Ili mozda je bolje ovo ?

Ili je ipak ovo najbolje?
 
Poslednja izmena:
Uzmi lepo kvalitetan kabal Hama hdmi na dvi ili vga i vozi, najsigurnije, kakvi plasticni prelazi i cuda..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja mislim da mu tako nece raditi, 99% da nece.
 
Tema je malo zastarela pa da je osvezim. Planiram da kupim ps4 ponajvise zbog Witchera 3 jer je igrica carobna. E sad ovaj prvi post je manje vise sve objasnjeno ali je pisano davno pa moze li mi neko reci kakva sad ,,pravila,, vaze moraju li se i dalje iskljucivo sve igrice placati itd...
 
Moraju, ali ako je 1500 din za Witcher 3 guest nalog mnogo...
 
Tema je malo zastarela pa da je osvezim. Planiram da kupim ps4 ponajvise zbog Witchera 3 jer je igrica carobna. E sad ovaj prvi post je manje vise sve objasnjeno ali je pisano davno pa moze li mi neko reci kakva sad ,,pravila,, vaze moraju li se i dalje iskljucivo sve igrice placati itd...

Не сад их деле бесплатно.
 
Tebi bi trebao da bude nick 60FPS [emoji6]

Sent from my D6603
 
Za Fantoma se može reći da je nelegalan, dok Nosioc i Gost nisu jer spadaju pod Game Sharing koji je Sony uveo. Kako funkcioniše je objašnjeno u prvom postu.
 
Planiram da uzmem PS4 sa nekoliko već instaliranih Guest igara,pa me interesuje:
1.Da li te igre može neko( npr.nosioc) da deaktivira ili su sigurne dok ih ja ne obrišem
2.ili neki update(konzole ili igre) može da deaktivira pa moram da kontaktiram nosioca jedanput mesečno zbog ponovne aktivacije
Hvala na odgovoru
 
1. da moze neko da promeni sifru, zato kad kupujes proveris ko je nosioc i trazis njegove podatke
2. ovo ne, mozes da radis sta god hoces samo guest igre iskljucivo igras sa tih naloga
 
Hvala na odgovoru,još samo ovo:
Kada kupim Guest igru da li ja pravim user(EU ili US)sa podacima koje dobijem,ili unesem mail i pass i logujem se na postojeći nalog sa kojeg skidam i igram igru(i dal li taj nalog meni ostaje).
 
Poslednja izmena:
Logujes se samo sa postojecim podacima. Ostaje ti dok ti sam ne prodas dalje.
 
PS4 - Savet za nove korisnike: Sta sve znati pre PRVOG paljenja konzole

Da li moze neko preporuciti gde je pouzdano uzeti PSN credit (gift card)? Uzeo bih za US nalog.
 
Poslednja izmena:
A šta je sa ovim kodovima od 10$? Što su po 14-15$? Ranije je to bilo isto 9.99$, koliko se sećam


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa lepo je covek stavio link, gde tamo pise 14-15? Pise 10$
 
Nazad
Vrh Dno