Šta je novo?

PES 2017

Radice pes naravno. Kod mene 15/0.5 pa radi. Bitiniji je ping, kod mene je oko 50ms, i on nije nesto pa opet radi. :)

Sent from my G
 
F310, 26$ (50Maraka, kod mene je nov 75KM) nov iz Japana na ebayu ima ih ko pleve, bestbuycina.

Cuo sam da je izdrzljiv, kvalitetan sto je bitno, yebo te wireless i ostalo.
Sad imam neki Genius, vec krenula upadati dugmad na krsticu, neupotrebljiv, ali dok ne dodje ovaj pa u kantu.

Sent from my G

Meni je 2 puta riknjavao u garanciji :D drugi put na poslednji dan garancije (i dan danas sljaka a ima 7 god kako sam ga uzeo ali ga ne koristim zaglavljuje ponekad ulelvo), ali znam dosta ljudi kojima nije pravio problema. Pored toga nikakvih problema odlican gamepad, samo sto na logitekovima posle nekoliko godina od manijackog stiskanja smerova odu gumice koje nalezu na plocu.
Posle sam prpesao na XBOX i nisam verovao da posji bolji od F310 ali eto definitivno ima.

Sad nesto gledam moj Logitech nije imao dugmice kao XBOX vec 1 2 3 4, ne znam da li se vodio kao isti model. Ovakav ispod, izdrzao boga oca a i posrnule andjele.

2s00fx1.jpg
 
Poslednja izmena:
Ovo je za japansko trziste sto sam narucio, Logicool F310r. Valjda je za njih malo i kvalitetniji. :D Bilo kako bilo tesko bolje za ove pare, 25€. Nisam neki krkan, i ovi jeftiniji do10ak €, nisu trajali ispod godine. Doduse ne igra se svaki dan, kako kad, nekad se znalo jednom mjesecno, jednom u 2 mjeseca itd. :D

To upadanje tastera posle duzeg vremena, je jedini problem bio (uglavnom od toga kada na krsticu drzim ukoso, to ga razyebava najvise), nadam se da je to kod logitecha mnogo bolje rijeseno.
Sent from my G
 
Poslednja izmena:
Iskreno razmišljam da uzmem dual shock 4 ali koliko vidim žale se da gumice odu od korišćenja...
 
Iskreno razmišljam da uzmem dual shock 4 ali koliko vidim žale se da gumice odu od korišćenja...

Neces pogresiti,ima gumice na kp ili na aliexp. koje idu preko i nemas brige. Ako kupujes imas V2(poboljsanu) verziju sa jacom baterijom 50e kod fante na kp.

Sent from Tutnjevac
 
Ja imam groblje gamepdaova, jedno 5-6 komada i kada na novijim riknu gumice skidam sa raskrkanih i menjam :D
 
@Acep Kod Fante je 1 godina garancije za DS4 v2
@Drakenzen Ja sam uzeo DS4 v2 u G...tronu za 7990 sa 2 godine garancije i spojio ga preko asus bluetoth-a. Radi odlicno.
 
Xbox One kontroler sa Wifi adapterom je bio best buy i najbolji dzojstik za steam po defaultu.. Sad od skoro sam cuo da pokusavaju da ubace i DS, ne drzite me za rec.. Ja sam nekada samo bocnuo DS4 i radio je maximalno, kod nekih to nije bilo moguce bez onih dodatnih programa, posebno za bezicno povezivanje. Takodje Sony je izbacio wifi adapter da bi mogle da se igraju stare Playstation igre na njihovom Cloud-u, koji je zahtevao iskljucivo PS3-PS4 dzojstik, ali nije mogao da se koristi za steam itd.

Zato prosvetlite me malo, ako neko zna.. Ja volim DS4 i lezi mi, ali xbox one deluje mi kao manje zezanja i skidanja programa za PC, samo bocnem i vozim.. Sto se cene tice, oba su tu oko 50-60e sto je klasika..
 
Steam mi prepoznaje DS4, cak je i slika u podesavanju od ds4. U control panelu mi prepozna ds4 ali bez programa (DS4Windows) brljavi u igrama.
 
zavisi od igre do igre. velika većina igara u koje nikako ne spada pes zapravo ne prepoznaju nijedan drugi kontroler osim x-box kontrolera, pa je ds4win realno jedina opcija za takve igre. u suštini, nije nikakvo cimanje, pokreneš program iz quicklaunch-a, JEDNOM ga podesiš da radi kako ti hoćeš i to je to. kad god ti treba, startuješ ga. ako primetiš da se igra zbunjuje (kao recimo for honor) iako si čekirao "hide ds4" opciju u ds4win-u, i da nekad detektuje xbox kontrole, nekada dualshock, ugasiš ds4win i nema zime :)

meni lično više odgovara ds4 jer mi je desni palac po difoltu na pečurci a po potrebi na XYAB dugmićima.
 
Definitivno ću morati i ja da uzmem ds4, od ovog ms-a nema leba definitivno.
Koliko košta adapter za pc?
 
adapter?

treba ti kabl. ili bluetooth.
 
kao što rekoh, nije uopšte teško, i podesi se JEDNOM, i to ne zato što mora, već zato što ja lično ne gotivim taj levi klik umesto select odnosno desni klik umesto start-a, kao što je inače na playstation-u četvorki. draže mi je da koristim SHARE i OPTIONS dugmiće.

čujem da neki ljudi imaju problem sa bt-om, ali mislim da je to do starijih bt dongle-ova. ovde je potreban minimum bt 2.1 ako se ne varam.
 
Znaci kontroler, ds program i bt asus od 15e 4.0 i to je to sto mi treba? Naravno pored micro usb kabla za punjenje?
 
možeš i bez bt-a ako ti ne smeta kabl :) koji treba naravno da bude klasičan data, ne "skraćena verzija" samo za punjenje.
 
Moja maticna ima bluetooth i spajali smo DS samo sto je morao neki programcic da se doda, ali kada bi bili aktivni 2 komada DS nestajao je stari logitech precision koji je bio 4-ti gamepada za 2 na 2. XBOX wireless je svo vreme sljakao bez problema. Moze sve to ali treba malo cimanja, jednom namestis i vozis.
 
Moracu da iscimam ortaka da dodje kod mene i donese mi DS4 i xBox one dzojstik, pa da probam na kompu, vidim kakva je situacija.. Ne mogu da se odlucim, oba dzojstika me vuku.. :D Igrao bih i ostale igre, ne samo sportske..
 
Meni je prednost kod XBOX sto jenpecurka na mestu krstica i time mi bolje lezi u tuci. Mada je sve stvar navike...
 
Narucen DS4 preko KP, cim ga prisvojim i probam, napisem utiske.
 
Verna kombinacija je DS1 i DS2 (da, sivi DS1). Ali imaju toliko staza, da im je vreme da se zamene. Narocito kada usmerim pecurkicu u jedan ugao a ona podrhtava preko adaptera na PC-ju, pa zavrsi malo pored... :) A i kablovi mi se uvek muljaju po nogama, tako da ukoliko sve bude klizilo, nema greske.
 
Jel moze neko da mi kaze po cemu je konzolna verzija bolja od PC?

Pitam zbog toga da li da sad kupujem igru za PC ili da cekam da skupim kintu do leta za konzolu.

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6040X уз помоћ Тапатока
 
Jel moze neko da mi kaze po cemu je konzolna verzija bolja od PC?

Pitam zbog toga da li da sad kupujem igru za PC ili da cekam da skupim kintu do leta za konzolu.

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6040X уз помоћ Тапатока

Manje citera online i graficki je igra bolja na PS4...jer ljudi iz Konamija su *****i i ne zele da naprave iste verzije...nego namerno osakacuju PC verziju.

Osim toga gameplay je isti.
 
Ja igram na pc oduvek i meni je odlican. Na konzoli je milion svetlosnih godina ispred bolja grafa bokji engine. Stakaj pare za konzolu a ja se molim bogu da ce uskoro taj engine da bude i na pc.
 
Manje citera online i graficki je igra bolja na PS4...jer ljudi iz Konamija su *****i i ne zele da naprave iste verzije...nego namerno osakacuju PC verziju.

Osim toga gameplay je isti.


Ja igram na pc oduvek i meni je odlican. Na konzoli je milion svetlosnih godina ispred bolja grafa bokji engine. Stakaj pare za konzolu a ja se molim bogu da ce uskoro taj engine da bude i na pc.

Ok, hvala vam. :) Ceka se konzola.
 
Stigao DS4. DS4Win instaliran. Problemi - latencije. Out of the box - uzasan lag. Promenio Power settings na High perfomance. Promenio u Device manageru za USB hub-ove setting da ne dozvoli gasenje istih kako bi stedeo energiju. Rezultat je da je na kablu igrivo i sve deluje ok. Preko bluetootha, problem sa latencijom nastaje svakih 15ak sec. npr. Bluetooth adapter je ASUS v4.0 a Win 10 OS. Googlam i pokusavam da dotegnem latencije, ako neko ima neku pametnu iz iskustva - neka se ne ustrucava. Ja bih bez kabla, ako je moguce...
 
Stigao DS4. DS4Win instaliran. Problemi - latencije. Out of the box - uzasan lag. Promenio Power settings na High perfomance. Promenio u Device manageru za USB hub-ove setting da ne dozvoli gasenje istih kako bi stedeo energiju. Rezultat je da je na kablu igrivo i sve deluje ok. Preko bluetootha, problem sa latencijom nastaje svakih 15ak sec. npr. Bluetooth adapter je ASUS v4.0 a Win 10 OS. Googlam i pokusavam da dotegnem latencije, ako neko ima neku pametnu iz iskustva - neka se ne ustrucava. Ja bih bez kabla, ako je moguce...

Bluetooth adapter mora da bude sa prednje strane kucista i do nekih 2.5-3m I primetio sam da sto je vislje bolje je, ja sam uzeo produzni usb kabl.

Probaj ovaj program vrhunski je, stavi ga da radi u pozadini samo ubodes(konektuje se za 2-3 sec) gugme I cepaj.
Imas profile mozes da stelujes boje itd.

https://www.youtube.com/watch?v=A1KRSaa-PxQ
 
Da, upravo sam skontao to i htedoh da napisem - prebacio sam na produzni na prednju stranu kucista i podigao adapter u vis 50ak cm. To je to. Cela tekma bez i jednom warning-a za visok MS. (y) Jos sam nasao da ovaj ASUS BT400 je kao jedan od boljih adaptera na kojima su testirali, pa rekoh skk... al' dobro je.

Video sam review za ovu app, al' DS4Win radi kul takodje, tj. ocigledno da nije u njemu problem, nego sam ja preoptimistican bio... Hvala svakako, mozda probam! :)
 
Ja instalirao upravo taj program, posle instalacije tražio reset kompa i više ne mogu u Windows :D

Sent from my SGH-I727R using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno