Šta je novo?

PES 2017

Pokrecem ga preko PES2017.exe

Kada ga pokrenem preko PTE Patch, salje me na steam i prikazuje error
 
Imaš taj exe, i još jedan dlc exe. Preko tog dlc treba da ga pokrećeš, ako si lepo ispratio uputstvo za instalaciju.

Btw, PES 2018 za PC će biti nextgen. Kupujte nove računare :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
sa.png

Imam samo ova dva i ni jedan od ta dva ne ucitava patch

Patch sam naravno instalirao u PES folder
 
Poslednja izmena:
Ne možeš samo da instaliraš patch, to može tako ako imaš official verziju samo(imaš li?)
Za narodnu ti treba i fix(pod fix ne mislim na pte fix, tipa 4.1 patch)
Imaš na yt tutorijale pa pogledaj :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ne koristim pte koristio sam galaxy i sada smoke. Svaki ima switch za oficijelnu i narodnu verziju, verujem da i pte ima neku vrstu switcha za narodnjaka cime primenju "lek"
 
Ma nije mi jasno uopste. Uvek samo samo PTE patch instalirao i uvek je sve bilo isto i sad nece. Skinucu taj smoke da probam
 
Imas detaljno objasnjeno na njihovom sajtu, dole YT klip, detaljno odradjen ili u instrukcijama kada skines patch, tamo pise da ti treba fix, tu je problem, sitnica. :)
 
Kao sto sam napisao u prvom postu, instalirao sam i patch i fix za njega...
 
Izvini, nisam video onda.. Obrisi sve, i probaj opet ako te ne mrzi, verovatno si nesto propustio. Skini novu 5.0 verziju i update za njega, jednostavnije je.
 
Znaci ja ne verujem da sam toliki tantus da ne znam da instaliram patch koji vec godinama unazad instaliram bez problema

Neka mi neko objasni gde gresim: instaliram pes na D/program files, nakon toga crack, nakon toga instaliram 5.0 patch u
D/program files/pes2017 folder, nakon toga pokrecem pes i nema patcha. Promenio sam port na 0 da se ne bi kacio internet, znaci offline mode
Igru pokrecem preko pes2017.exe, valjda se tako zove. Kada je pokrenem preko PTE patch selector, preusmerava me na steam i prijavljuje gresku

Dakle, sta ja to pogresno radim, neka me neko prosvetli
 
Rekoh vec, ne moze kao pre samo da se instalira.
Prati ovaj tutorijal na yt, treba ti fixed dlc, imas u opisu download.
 
Uspeh konacno
 
18519487_1524336810941678_4433455127035097187_n.jpg
giphy.gif
 
Mozda sad i budem kupio original, ovako za osakacenu verziju me bas bilo briga, svake godine pirat. Konami mi je postao toliko ogavna kompanija..
 
Ja dadoh 11e ove godine za original, ali slabo igram, više sam na FIFI, zaludeo sam se sa FUT-om. :D
 
Ja odigrao 3 sezone ML, kupio posle toga otiginal o odigrao mozfa 3 tekme online i vise ga ne palim. krastavac kupio original kad sam se vec naigrao.
 
Ja baš uzeh org pre par dana za 17e,došao drug iz amerike pa reko da ne igramo matori 2015!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nadam se da nece biti toliko zahtjevan 2018. Nema jos system requirements?!

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Do sad je bila DX9 igra, radila na frizideru, sad ako su je malo doterali, znaci DX11 i radice to klasicno na svemu. :D
 
^Nije problem DX9 ili 11 nego optimizacija, žalili su se ljudi na ovaj i predhodne da nisu mogli igrati na High nego na Medium jedino, zbog nekog laga, seckanja itd. a imaju dobre mašine...
 
Poslednja izmena:
Tu je najgori bio PES 2014, fazon imaš vrhunsku konfu a ono mora da medium da se spušta, optimizacija očaj živi.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Meni i 2015 i 2017 rade na laptopu u fullu, a još nisam ni overklokovao grafiku.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ma nek naprave grafiku da valja, snaci cemo se da poteramo na high. :D
 
18622150_1531826720192687_6854950468915590669_n.png


U Kardifu 2. i 3. juna za najboljeg PES2017 igrača i nagradu od 200 000$ da se bori i Kepa sa pes-serbia.com, koji je bio prvi u Rest of World sa skorom 100-0-0. Prošle godine je takođe bio u Milanu i nesrećno ispao u osmini finala.

Od 19:09 pričaju o Kepi https://www.twitch.tv/videos/146666296
 
Kaki je Kepa. [emoji106] [emoji452] [emoji387] [emoji471]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno