Šta je novo?

PES 2017

Meni na primer za plate imam kolko hoces nekih 55m a za transfer 6-7. Mislim da je to od kluba do kluba.
 
Ja ogroman novac uzimam od slanja igrača na pozajmicu a i na kraju svake sezone dobijem oko 40 mil za uspehe kluba+ 20 za plate.
Takođe često gledam ko je slobodan agent a da ima visoku ocenu (85+) i eto lake zarade...
 
Znaci postoji fora sa pozajmicama :) Mozda 10 sezona, od toga samo dve sezone nisam osvojio sve, prve dve. Mozda jer igram na Top Player pa nema para za plate.
 
Da znate da je juče izašla free 2 play verzija na steam-u, ja malo pre instalirao, može da se igra myClub. :)

Mora VPN doduše da bi se instaliralo..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Danas sam probao super star sa chelsijem CL majko mila koje mucenje. Nekako zelim da svladam super star ali je bas maltretiranje... A top player mi postao prelagan

Da znate da je juče izašla free 2 play verzija na steam-u, ja malo pre instalirao, može da se igra myClub. :)

Mora VPN doduše da bi se instaliralo..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Da li je moguce da je Konami uradio nesto smisleno? Realno dok nije razbijena vecina koja je i planirala da kupi igru je kupila, sad kad je krekovana pametno pustise igru. Cudno da su oni to uradili, mozda ima nade za njih :D
 
Poslednja izmena:
Bilo i prošle godine, ispratili i ove :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Skini steam, aktiviraj neki VPN pre nego što ga otvoriš i nađi u njemu pes 2017 trial, instaliraj i piči..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Kao što rekoh, može da se igra myClub.
Ne možeš online da igraš random sa ljudima, samo myClub.
Nema vremensko ograničenje, ovo možeš da igraš koliko god hoćeš.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Al' ubija ovo, em što pola sata traži protivnika, em što laguje dok se igra.

Igra li još neko?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Greska
 
Poslednja izmena:
Jel vredi kupovati ovaj PES ili je istina da nikad nece biti kao njegovi predhodnici davniii :)
 
Ne vredi, igra je daleko bolja na konzoli, pc je ******. Skini ovako i pikaj dok ne izadje 2018 i nadaj se da ce propali konami da uradi nesto.. Mnogo sam razocaran..
 
Smor...lepa vremena pikanja ranijih..sa drugarima.. pivce i mini liga.. Nema veze... uvek ostaje bar pivce :D
 
Pa to.. :D Ali skini, probaj, ubaci patch i igraj casual..
 
Ne mogu ti opisati koliko je meni to smor :D ja razmisljao da prvi put kupim igru... da imam za online.. al ako je bagovati..pogotovo sa golmanom koje je reta nevidjen obicno bio.. pfff:)
 
Ove godine(tj prosle) su izbacili verovatno najbolju verziju ikada, ispeglali su mnogo stvari, golmani su daleko bolji nego ranije npr.
Sto se tice online, to ce im izgleda uvek biti boljka, zbog losih servera.. Sta znam, skini pirata pa probaj, ako ti se svidi kupi.
 
Ja sam sad stavio da kvalitet konekcije bude bilo koji i zažalio sam.
Los net protivniku I baguje.
Ako naletiš na nekog ko ima dobru konekciju onda nema problema.
 
A kako si ranije igrao, na Level 1 staviš?
I je l' ti dugo traži protivnika?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja sam kupio cim se pojavio i nisam zazalio. Nemam sa kim igrati sem online, yebo kompjutere. Cekam da jos Logi F310 stigne i extra. :)

Sent from my G
 
Ja sam sad stavio da kvalitet konekcije bude bilo koji i zažalio sam.
Los net protivniku I baguje.
Ako naletiš na nekog ko ima dobru konekciju onda nema problema.
Meni očaj kako god okreneš.. Izgleda da je meni loša konekcija (8/0.85). Kakva je tvoja?

Sent from my S7 using Tapatalk
 
A kako si ranije igrao, na Level 1 staviš?
I je l' ti dugo traži protivnika?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Stavio sam bio na lvl 5 i radi kao sat, problem prave ovi sa lošim netom. Serveri su dobri.
Koliko te je izašao ovaj f310?
Ja uzeo neki ms wireless i pokajao se, levi analog ode posle 7 dana...
 
Ok, probaću i ja da stavim na lv 5..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
F310, 26$ (50Maraka, kod mene je nov 75KM) nov iz Japana na ebayu ima ih ko pleve, bestbuycina.

Cuo sam da je izdrzljiv, kvalitetan sto je bitno, yebo te wireless i ostalo.
Sad imam neki Genius, vec krenula upadati dugmad na krsticu, neupotrebljiv, ali dok ne dodje ovaj pa u kantu.

Sent from my G
 
Poslednja izmena:
Mozda budem imao srece i nadjem neki na akciji :D Inace ja imam super stabilan net 60/4 .. Bez greske sve igre rade online.. Valjda ce i PES.
 
Nazad
Vrh Dno