Šta je novo?

PayPal (FAQ u prvom postu)

Ko kad mi stigne na kupini poruka "greškom sam kliknuo" , a moraš valjda 3 puta da potvrdiš da nešto kupuješ ... :) :)
 
Koliko se secam, na ebay.de moze da se kupuje i bez PP (bar sam ja kupovao u decembru)

nece da moze! Moze kod nekih izuzetaka koji pristaju na to ali Paypal je vlasnistvo Ebay-a i kako oni da uzmu pare od prodavca ako ne ide preko paypala :D
 
Sta lupas. Kakve sad veze ima limundo ? Da na dx.com ima ono sto mi treba, kupio bi tamo.

Par dana mi izbacuje gresku kada pokusavam da kupim preko DXa. Znas li nesto o tome?
(Oops, an error occured. Please try again later.)
 
Par dana mi izbacuje gresku kada pokusavam da kupim preko DXa. Znas li nesto o tome?
(Oops, an error occured. Please try again later.)

Ja sam zadnji put kupio preko dx-a pre mesec dana. Tako da nisam upoznat sa greskom. Cek da visim sta mi je na cekanju na dx-u :)

PS
Natera me da potrosim pare :)
Prvo sam probao da platim preko PP ali mi je izbacio istu onu poruku "Oops...", onda sam probao da platim direkt sa master kartice i tako moze...
 
Poslednja izmena:
Ja sam zadnji put kupio preko dx-a pre mesec dana. Tako da nisam upoznat sa greskom. Cek da visim sta mi je na cekanju na dx-u :)

PS
Natera me da potrosim pare :)
Prvo sam probao da platim preko PP ali mi je izbacio istu onu poruku "Oops...", onda sam probao da platim direkt sa master kartice i tako moze...

Sta mislis koliko ce vremena trebati PayPaly-u da sve sredi tip top ??
 
nece da moze! Moze kod nekih izuzetaka koji pristaju na to ali Paypal je vlasnistvo Ebay-a i kako oni da uzmu pare od prodavca ako ne ide preko paypala :D

U tom slučaju "nekih izuzetaka" ima više nego dovoljno.
 
Jel ima nekoga ko koristi Visu Virtuon Rajfa, a da mu nisu jos legli onih 1+1,5e? Meni nije proknjizeno ni da je skinuto od strane paypala, a kod za verifikaciju sam video preko SMSa nakon transakcije.
 
Jeste meni. Registrovao sam se 10.04 ali su mi danas tek proknjžili i poslali onaj 4 digit code.
 
Da li je neko uspesno kupovao nesto preko ovog naseg PayPal-a na ebay.com u predhodna 2-3 dana?
Vec dava dana ne uspevam da platim pomocu PayPala item na ebay.com... seller je kinez i salje u Srbiju.
Svaki put kad probam da platim dobijem error "Sorry, we were unable to process your request.Please try again.You may need to retry your checkout"
Probao sam nekoliko puta, uvek isto. Proverio sam nije mi nista skinuto sa racuna. Paypal mi je verifikovan.
 
Da li je neko uspesno kupovao nesto preko ovog naseg PayPal-a na ebay.com u predhodna 2-3 dana?
Vec dava dana ne uspevam da platim pomocu PayPala item na ebay.com... seller je kinez i salje u Srbiju.
Svaki put kad probam da platim dobijem error "Sorry, we were unable to process your request.Please try again.You may need to retry your checkout"
Probao sam nekoliko puta, uvek isto. Proverio sam nije mi nista skinuto sa racuna. Paypal mi je verifikovan.

Procitaj nekoliko stranica unazad ;-) ulogujes se na ebay.de i preko njega platis. Meni je sinoc uspelo, jutros mi kinez poslao paket.
 
Ti to ozbiljno ili se šališ sa nama? Pošto je to pitanje postavljeno jedno desetak puta do sada i dat odgovor...
 
A jel neko dobio odgovor od ebaya.com kada ce da poprave ili se dobija samo neki genericki odgovor tipa radimo na tome?
 
A jel neko dobio odgovor od ebaya.com kada ce da poprave ili se dobija samo neki genericki odgovor tipa radimo na tome?

Ako proguglas malo videces da i stranci imaju tu gresku na ebay.com bar 6 meseci. Zato se meni ne ceka da poprave, pa sam narucio sa .de i proslo je.
Kontaktirao sam prodavca da nije do njih, i rekao mi je da neki koristici imaju problem sa placanjem preko .com i da probam .co.uk ili slicno.
 
Poslednja izmena:
Ovde kao da ima, izvinjavam se nekima, blagi deficit IQ-a.
Dakle, po milioniti put.... Odete na ebay.com, kupite nešto, a onda odete na ebay.ie/de, ulogujete se na svoj nalog, odete u myebay, pa platite ono što ste kupili preko ebay.com. Nadam se da je sada jasno.
 
Ne, ne, ne, ne, ... ti si to nešto pomešao ... toga ima samo kod nas, na ebay je sve 100 posto ispravno ....

Хехехе никад не знаш каквих ликова има а има их. Разумем и узбуђење и све, опрезнооооо:D
 
Kada klikneš na buy it now u većini slučajeva imaš međukorak commit to buy, kada možeš da se predomisliš, ali kad klikneš dalje izađe ti pay now i to je to, gotovo je, obavezao si se da ćeš da kupiš.
Međutim, nekada kada se klikne na buy it now nema međukoraka commit to buy, već odmah iskače pay it now, tako da je savet svima da pre kliktanja dobro razmisle da li nešto kupuju ili ne.
 
@Ringeraja: Ne verujem da ste merodavni da ocenjujete moj IQ, u krajnjem slucaju vas komentar je nekulturan.
Probao sam vec predlozena resenja tipa .de/.ie i ne funkcionisu pa pitah da li ima nekih drugih resenja.
Pozz.
 
onda nisi sve čitao. Pošalji prodavcu zahtev da pošalje invoice direkt na paypal, i daj mu mejl koji ti je vezan za paypal.

Onda plaćaš direktno iz paypala.
 
Ja nisam ocenjivao vaš IQ, a ako se osećate prozvanim, to je samo vaš problem.
Ako ne funkcioniše preko ie/de, onda vaš problem nije sistemski, već individualan, pa bi bilo dobro da kontaktirate prodavca i zatražite invoice...

edit: preteče me Magični:)
 
^ne moras da penish, tek sad si napisao da si probao ebay druge domene...vecini je prosla ta varijanta.
 
Ima i još bolje rešenje - na .com nađete šta vam treba pa kliknete na "Add to watchlist" i kad se ulogujete na .de to bude u Mein eBay :)
 
Nazad
Vrh Dno