Šta je novo?

OnePlus One

Ja cu uskoro da se vracam u Samsung tabor, pa cu imati jedan 64 viska, osim ako me zadrze sa update-om ovih dana :)
 
Poslednja izmena:
Delayed again:

There are extremely high chances that we are giving away these 5 out tomorrow. The build is completely ready to go, we're using it internally, but certification is taking a bit longer than expected.
 
Darko1920,

Gde si video to? Ja ne vidim to u onoj temi na OPO forumu.
 
Na XDA, a tamo je kopirano sa OPO foruma, mislim baš sa teme o LP. Ne mogu sad sa telefona da tražim.
 
Ja nemam problem sa njima u tom smislu, uređaj je odličan i sve radi kako treba. Takođe sam super povoljno prošao. CM11S takođe super. Ali mi je muka njihovog marketinga lažnog...
 
Kako ste resili problem sa gugl servisima?ubijaju mi bateriju poslednja tri dana
 
U privacy guard isključi wake i keep awake za gugl plej servise.
 
CameraNexMod

V21

Added more icons for Saturation, Contrast, and Sharpness
Change Second pie menu icon @infinityplus
moved and redid ISO icons
Focus mode added to the second menu


V22

Remove Focus mode
Fix force close
 
Sve probao i dalje isto.trenutno sam skinuo kao neki fix sa play stora.cekam da se napuni baterija pa da vidim sa tim kako je.
 
I da ti radi nema naše gradove, ovako na prvu loptu niš specijalno.
 
Poslednja izmena:
Nisam ni rekao da jeste, spominjali smo je ranije, pa čisto koga zanima.
 
Jok, piše tamo od 4.3 pa na gore ali biće da ima problema sa određivanjem lokacije. Mada što kažeš moguće da je samo za China region, mada to nisu spominjali na Gizmochina.
 
Hm, i meni su play servisi poceli da ubijaju bateriju od kad sam jutros pametno odlucio da restartujem telefon posle jedno 30ak dana. Nije valjda da niko osim mene i Dume nema ovaj problem? Ajd restartujte telefon ako smete. ;)
 
Poslednja izmena:
Imam i ja par dana... Jos uvijek chekiram o cemu se radi... Jedan ciklus punjenja sam ih imao, pa jedan ne, a sada opet ima...
983d48ec47a00b72732e42c927e9cbb4.jpg
 
Poslednja izmena:
Nemam(jos uvek) taj problem ali da, dosta njih prijavljuje to. Navodno je problem negde na relaciji CM11-Google i tek sa Lollipopom bi trebalo da bude reseno to.

Medjutim ako imate drain -> U privacy guard-u zabranite Google Play service-u wake up i keep awake i bice ok.
 
kad si restartovao telefon? kao sto napisah, ja sam apdejtovao google pakete pre par dana, ali je drain krenuo tek danas, kad sam rebootovao telefon nakon 30ak dana..
 
Ja nisam imao tih problema,doduse nisam restartovao telefon 30-ak dana :)
Prekjuce sam stavio cm12 nightly i za divno cudo radi ekstra :)
Nijedan jedini problem a baterija indenticno traje kao na 11S ovom zadnjem.
 
U to je super ako baterija nije losija na 5.0 Otprilike jedino oko toga brinem :)
 
Nazad
Vrh Dno