Šta je novo?

OnePlus One

We never intended to keep you waiting. Unfortunately, we ran into some unexpected roadblocks. First, there was an unforeseen OS signing issue, which has recently been resolved. Our camera module had stability issues on Lollipop, and we had to rebuild it for compatibility. Several other crucial drivers, including our Wi-Fi drivers, also needed to be updated to work flawlessly with the upgrade. Admittedly, it took a little more time than we had planned, but we only release updates that we are proud of; that means refusing to take shortcuts or deliver sub-par experiences.
 
Stigao carbon :)
Uslikaću kako čuči na telefonu čim nađem čime da slikam :)
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1426673950188.jpg
    uploadfromtaptalk1426673950188.jpg
    963.1 KB · Pregleda: 224
Evo ga :)
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1426695135661.jpg
    uploadfromtaptalk1426695135661.jpg
    1,023.3 KB · Pregleda: 218
  • uploadfromtaptalk1426695147155.jpg
    uploadfromtaptalk1426695147155.jpg
    845.8 KB · Pregleda: 208
lepo se uklapa sa krevetom, da lakše sedneš na njega :D
 
Da, samo sreća što nije moj krevet :)
Meni se sviđa zato što je telefon sada stealth, nigde nikakvog logoa nema ni natpisa :)
 
kako nema logo, pa vidi se oneplus kvadrat ispod kamere? :)
 
Vidi se jedino pod određenim uglom, ovako je isto crn i većinu vremena se uopšte ne vidi.
 
Za mat ću kupiti sandstone back cover pa da mogu da menjam :)
 
Da, zato sam uzeo ovu crnu foliju.
 
Lep je i bez folijice, jedino mi je bas ogranicavajuce 16GB.. Ja sam presao sa 32 na 16GB telefon i nakon par snimaka i nekoliko desetina fotografija sam prilicno popunio memoriju, kontam da bih za neki odmor morao da kupim i memorijsku
 
Džaba memorijska kartica, nema slot :)
 
Meni i dalje prikazuje 270/300€ cene na DE sajtu.
 
350e za 64gb bez dostave i eventualno jos nekih troskova za dopremanje do nas je ipak vec previse za ovaj telefon...
 
A neki su ga uzimali pa pokusali prodati kod nas i za vise od toga :D ma kad izadje novi onda ce opet da smanje cenu barem bi tako trebalo po nekoj zdravoj logici :D
 
Ja se trudim realan da budem. Jeste telefon odlican ali nije to brend kao Sony/Samsung/HTC/LG pa da mogu to da naplacuju... Samim tim sto prihvatam da imam "noname" telefon fakticki znaci da ne treba da placam premium cenu. Ok ovde se vade na kursne razlike no pitam se koliko je to realno.

Ovako imas 350 telefon + 30 dostava negde u EU, to je vec 380. Ako nemas nekog svog da ti donese, da castis nekog vozaca autobusa to je 400 minimum. Sam da odes po to negde, 450 bez problema sto je kazem suludo dati za OPO.
 
Za 300 uzmes Z2 kakav hoces, preterali su sa cenom.
Edit: ne preterali, nego nije padala uopste. Kao i za nexus 5, najjeftiniji je bio kad se pojavio. Posle cena kad stoji je kao i da raste
 
Poslednja izmena:
Ima li ko viska 64gb pozivnicu?

Sačekaj utorak - tada možeš da naručiš bez pozivnice.

I ja se slažem da 350 + 20 (nije 30) izađe stvarno puno.

Da su izbacivali nove modele, mogli smo da očekujemo i smanjenje cene ovog, ovako već prestaje da bude interesantna kupovina.
 
Poslednja izmena:
Zavisi za gde "nije". Za HR ima samo express i on je 27e. Opet ako saljes u DE pa za HR imas trosak mailbox-a i slicno. Dakle 30 dostava okvirno.
 
ff2daa83a07149fa06bbfd79dcadbee2.jpg


Baterija je bila na 3%, 11s sa Apex launcher-om, skoro cijelo vrijeme sa mobile data...
Veoma zadovoljan...
 
Nazad
Vrh Dno