Šta je novo?

OnePlus One

Videćemo na 12S kako će biti. Samo da ne bude drastično lošije...
 
Šta ti se ne sviđa?
Weather aplikacija?
Pa to se bar lako zameni a i ne gledaš je stalno :)
 
Šta ti se ne sviđa?
Weather aplikacija?
Pa to se bar lako zameni a i ne gledaš je stalno :)

Ne svidja mi se to sarenilo. Prosto me navodi ova slika da je ceo OS u tom fazonu. Necu bilo sta da menjam ako imam sve sto mi treba na CM i ako isti radi dobro. Bio sam znatizeljan kako ce ovo da izgleda i za sada, tj ova prva slika mi se ne svidja :)
 
Ja se nadam da će ostati maksimalno u okvirima stock roma, ako krenu da kopiraju one kineske android skinove neće se proslaviti sigurno.
 
Gledam ove ikonice gore, ne deluju mi aosp? Baterija nije, ni wifi nije?
 
Kako znaš šta je Oxygen kada nijedne informacije nema sem tog ss?
Jel znaš nešto što niko ne zna?
 
Kako znaš šta je Oxygen kada nijedne informacije nema sem tog ss?
Jel znaš nešto što niko ne zna?
Pise se o njemu vec mesec dana, i sami su rekli da prave svoj rom i da ce biti skroz drugaciji. Ne znam da li trolujes, provociras ili sta vec, ali prvo nesto procitaj pa pametuj
 
Ja čitam sa raznih izvora, zato te i pitam.Nigde nijedna zvanična informacija ne postoji i niko sa sigurnošću ne zna kako će rom izgledati.
 
Ja čitam sa raznih izvora, zato te i pitam.Nigde nijedna zvanična informacija ne postoji i niko sa sigurnošću ne zna kako će rom izgledati.
Rekli su da ce biti skroz nova stvar i da prave svoj rom, sto vrv znaci da ce napraviti kompletan skin. Ne znam sta da mislim, ali ce vrv biti neko sarenilo
 
Toga se i ja bojim, nadam se da neće ići tim putem.Da naprave aosp stabilan i sa nekom dobrom kamera aplikacijom ja bih ga prvi furao.
 
Davni ss:

Oxyscreen.png
 
Zar u timu koji pravi oxygen nije neko iz PA (paranoid Android)?
 
Jeste,mozda cak i nekoliko clanova,zato se i nadam da nece unakaziti rom nekim kerefekama :)
 
Posle novih izjava ovih iz CM, da se okreću protiv Google, još više su mi se smucili. A o njihovoj official support za neki uređaj (OPO), neću ni da govorim. Evo ga April a Lollija nema. Onaj krdza Samsung je objasnio neke stvari sto se tice update. Oni su uspeli pre da puste update, sa sve svojim twizom, a ovi koji malo promene AOSP još nisu. E iz principa nikada neću kupiti CM telefon više [emoji109] [emoji109]
 
Da li je iko probao LTE oliti 4g kod nas? Ja zamenio karticu u Telenoru, podesio LTE na telefonu, ali ništa
 
Ima neko pozivnicu za 16g model?hteo juce da uzmem al sam zaspao :) ...mrzi me da cekam do utorka...
 
Nazad
Vrh Dno