Šta je novo?

Oneplus Nord 2

Kako da odradim backup telefona? Mislim da je postojala nekad opcija, možda preko one plus accounta ali toga sad nema. Mrzi me da odradim hard reset, jedino ako mogu backup, onda bih resetovao
Google backup možda?

Manuelno da se prebace slike npr i šta je još bitno

Ostalo Google pamti - mada ja to ne koristim....

Uglavnom app imaju neku vrstu backup varijante, na Google drive, mislim na Viber, WhatsApp itd
 
Ja sam na a12 radio backup kad sam vraćao na fabrička preko google-a i onaj sistemski OnePlus backup, sve je sačuvao, kontakte, podešavanja, aplikacije sam instalirao ponovo, sve što sam izabrao osim slika pošto to nisam hteo, ali njih sam na komp prebacio pa vratio.
 
Mislim da se double tap to wake popravio na 2T posle ovog poslednjeg apdejta, sad radi kako treba
 
Odavde kupio:


Da, CG, radi extra.
Daj neki speedtest, ako imaš flat protok :)
 
Stigla futrola sa linka koji je bio ovde u temi, ali uopšte nije za nord 2, izgleda da kinez stavio ono što je imao, zato je i dobio odgovarajuću ocenu.
 

Prilozi

  • IMG20230810102925.jpg
    IMG20230810102925.jpg
    190.6 KB · Pregleda: 41
Ma za 100 i nešto dinara nemam nameru sa njima da se natežem, dao sam mu negativnu ocenu. A i da jeste futrola za nord 2 ne verujem da bih je koristio, fabrička je ipak izgleda najbolja.
 
Poz. Ima li neko problema sa dobijanjem sigornosnih kodova od strane banaka ili paypal? Pre nedelju dana sam trebao uplatiti nešto sa mastercard i ne dobijam od banke onaj sigurnosni kod .Sada sam hteo da su ulogujem na paypal i opet ne dobijam šifru za pristup. Gde je problem mts ili oneplus zaštita?
 
Poz. Ima li neko problema sa dobijanjem sigornosnih kodova od strane banaka ili paypal? Pre nedelju dana sam trebao uplatiti nešto sa mastercard i ne dobijam od banke onaj sigurnosni kod .Sada sam hteo da su ulogujem na paypal i opet ne dobijam šifru za pristup. Gde je problem mts ili oneplus zaštita?
Zovi mts podršku, možda su ukinuli tzv premium servise, pa zato neće. A pogledaj negde u podešavanjima fona da li imaš neku zabranu na 4cifrene brojeve.
 
Jel Nord 2 podržava volte ?U podešavanjima nemam opciju ,yettela mreža ..
 
Ja sam u A1 i imam opciju za voLTE, ali sam ugasio jer mi je zbog toga u toku noci gubio i do 40% baterije, svakako mi nije ni potrebno
 
Imam dve 5G kartice u telefonu i kojoj Sim je uključen net ta ima 5G, druga je samo 4G. Kad se potroše mađarski MB, vraćam yettel. A druga slovenačka Hot- hofer, ostaje. Testiraću obe kasnije.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-08-23-12-40-01-45_426a5588c5110cd01d5af17e47adb223.jpg
    Screenshot_2023-08-23-12-40-01-45_426a5588c5110cd01d5af17e47adb223.jpg
    42.3 KB · Pregleda: 14
  • Screenshot_2023-08-23-12-40-10-88_426a5588c5110cd01d5af17e47adb223.jpg
    Screenshot_2023-08-23-12-40-10-88_426a5588c5110cd01d5af17e47adb223.jpg
    40.4 KB · Pregleda: 10
Podrzava, ali i mreza mora da omoguci opciju za telefon.

Pokusaj preko Shizuku-a i Pixel IMS-a omoguciti Volte.
A jel Shizuku omogućava samo na telefonu da se pojavi voLTE ili i na mreži (ako na telefonu već postoji uključen flag voLTE i sim kartica je u pređašnjem telefonu dokazano već radila sa voLTE)
 
opupdate.jpg


I kod mene stiglo, security patch za Avgust, sada čudo redovno stižu
 
Jel ima neko podešavanje za kameru, ili ja nisam uspeo da nađem, ali noćne fotografije ili kod slabog osvetljenja su mi potpuno neupotrebljive? Izvuče on dosta svetla ali to sve bude muljavo, ljudi kao vodene boje...
 
Nazad
Vrh Dno