Šta je novo?

Oneplus Nord 2

Pozdrav ljudi :)

Meni se Nord 2 pre 2 nedelje azurirao na 13icu, ono što ja primećujem jeste vidnoooo lošija kamera i kvalitet slike 😳 Zar je moguće da umesto da se unapredi ili ostanr ista kamera, oni je unazadiše?
Meni ništa ne koči i sve radi fluidno, nisam radila fabrički reset. Zanima me da li da radim fabrički reset i da li će kamera posle njega biti bolja?

Ili da se vratim na 12icu, ona mi je bila super. Mada ne znam kako sad da se vratim na 12 jer sam laik 🫠 Kamera i fotke su bile sjajne.

Neki savet? Hvala 🤗
Primetila sam i da mi baterija vidno kraće traje posle prelaska na 13icu.
 
Nije dobar link.
Samo da javim, Google pay radi besprekorno na Nord 2T. Javljam jer nisam primetio da je neko potvrdio do sada... 😏
 
Skoro nisam imao ovako dobar sot, ~ 8h u dan i po. 😏
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-07-18-16-36-26-57_0ba066473b79d6e213a1f6f52505e2ee.jpg
    Screenshot_2023-07-18-16-36-26-57_0ba066473b79d6e213a1f6f52505e2ee.jpg
    51.3 KB · Pregleda: 18
Dajte neki predlog sa aliexpresa za foliju ekrana za nord 2. Ova koju imam mi se počela odlepljivati a i tad sam je jedva našo po prodavnicama, sad sigurno i nema.
Naručio i ja ovu tanku masku, videćemo kakva će bit.
 
Nillkin staklo, nema dalje, ja sam.zalijepio H+, staklo bez crnih ivica, da ne smeta.
 
Moram nažalost da potvrdim sve ovo što pišete da vam se izdešavalo posle nadogradnje

Nekad moram po 8 puta da pipnem ekran da bi se probudio tako da više koristim tipku sa strane

Počeo je da laguje svuda

Ide reset za vikend obavezno
PS

Nisam imao problema odmah posle nadogradnje
 
Kad sam uradio update na 13, imao sam problema sa double tap-om i senzorom otiska prsta. Morao sam po nekoliko puta da tapnem da bi telefon uopšte reagovao. Otključavanje otiskom prsta je trajalo predugo.

Pitao sam se, da li će da izbace neki fix za ovo i upravo sam dobio novi update koji je rešio sve ovo! Sad sve radi savršeno, svaka čast za OnePlus!
 
Kad sam uradio update na 13, imao sam problema sa double tap-om i senzorom otiska prsta. Morao sam po nekoliko puta da tapnem da bi telefon uopšte reagovao. Otključavanje otiskom prsta je trajalo predugo.

Pitao sam se, da li će da izbace neki fix za ovo i upravo sam dobio novi update koji je rešio sve ovo! Sad sve radi savršeno, svaka čast za OnePlus!
Meni je stigao f46

Ma svakako mislim da treba uraditi reset. Meni čas radi sve savršeno, čas brljavi.

Fingerprint, double tap to wake
 
Uradio bih ja reset, nego imam neke aplikacije instalirane, za koje bi mi trebalo da se pomučim dok enablujem sve ponovo na svežem sistemu, tako da me mrzi da radim factory reset.

Inače, vrlo cenim to što OnePlus brzo i aktivno izbacuje zakrpe i nove verzije sistema, za razliku od nekih drugih. Džabe sve, ako je softverska podrška krš.
 
Odradio reset. Značajno bolje sve radi. Ipak je preporuka da se odradi iako je veliko smaranje....
 
Videćeš da je dosta bolje. Nema problem sa duplim klikom, senzorom otiska prsta itd... Ja sam ga Basic namestio, na tamo ću malo po malo kroz podešavanja, ipak ima dosta posla :)

Ali vredi, definitivno.
Stavi animacije na 0.5

I u launcher-u stavi animacije aplikacija na fast

Radi kao munja
 
Nema vise laga da potvrdim factory reset je rijesio stvar. 👍 Izgleda da je preporuka posle upgrade-a novijih verzija Androida.
 
Ljudi da li fabrički reset rešava problem sa kamerom, jer je vidno lošija nego na 12ici. I ako ne rešava, postoji li mogućnost da se vratim na android 12 i kako?
 
Ako nekoga zanima, nova, neotvorena, originalna maska za 2T, ona crna sandstone, nek piše u inbox. Prodajem višak
 
Ja jesam bio u startu to prijavio kao problem ,narocito tokom snimanja .Ali sada,ili se stabilizovala kamera,ili su se meni oci anstabilizovale.U svakom slucaju je dobro :) .
 
Ja i dalje imam problem sa double tap to wake...
 
A da ,zaboravio sam da ovo nije samo tema o nord 2 ..
 
Kako da odradim backup telefona? Mislim da je postojala nekad opcija, možda preko one plus accounta ali toga sad nema. Mrzi me da odradim hard reset, jedino ako mogu backup, onda bih resetovao
 
Nazad
Vrh Dno