Šta je novo?

OBLIVION 20 min. Actual game play

naaah... prvo su rekli februar, pa su preinacili u mart... na kraju ce biti krajem aprila a pojavice se u drugoj polovini maja ... smor
 
neko rekao STALKER :D
 
G!!! je napisao(la):
prvo su rekli februar, pa su preinacili u mart... na kraju ce biti krajem aprila a pojavice se u drugoj polovini maja
Izgleda da je boss u Beth-i neki naš čovek. :D
 
U tom slučaju neka je pokoj duši Neveru 2 :d
 
Ma da... kako da ne... ojadice ga :p
 
Ko ima za MAX detalje na Oblivion treba mu se uruciti opste-narodno priznanje. Cudo od grafike!
 
filipenko je napisao(la):
U tom slučaju neka je pokoj duši Neveru 2 :d
hey....watch out :whip:
mogu da se kladim u sta oces da iako bude igra koja je pomerila sve granice, kako se predvidja, nece biti izabrana za igru godine (2006) ;)
 
ToxiC je napisao(la):
hey....watch out :whip:
mogu da se kladim u sta oces da iako bude igra koja je pomerila sve granice, kako se predvidja, nece biti izabrana za igru godine (2006) ;)
Ja mogu da se kladim u šta hoćeš da će Oblivion biti najbolja igra 2006. godine, bez obzira da li će osvojiti neku nagradu (a ni ja ne mislim da će osvojiti :d )
 
sad pogledah, ovo je vrh!
 
U krugovima gurua i ostalih Nerevara koji su više vremena proveli vrteći ovaj trejler nego igrajući neke igre :d
 
moram priznati da je sa razlogom :)
 
ja nisam ni pogledao trejler... hocu lepo i posteno da se iznenadim :)
 
Poslednja izmena:
A ja sam ga pogledao bezmalo isti dan kad je trejler i postovan i ozbiljno se razmišljam da sa igrom ni ne krećem dok ne nabavim jak hardver. Ozbiljno. Nešto tipa 3.5-4Ghz i grafičku od >200 €. Neću da se iznenadim, hoću da uživam. ;)
Mada ni iznenađenja sigurno neće faliti. :)
 
Poslednja izmena:
Samo da ne bude i ovde filozofija - tresla se gora, rodio se mis :)
 
Rebel je napisao(la):
Nešto tipa 3.5-4Ghz i grafičku od >200 €.
Conroe ce biti na 2.6GHz, a i 7800GT ce biti oko 200 eura :)
 
Hoće li Oblivion biti samo na pc, ili i na konzolama?
 
izlazi na svemu...

Nego, treba mi malo objasnjenje.Da li svi ovde govore o trejleru u HDTV rezoluciji od 88 i nesto mega?Posto sam ga odgledao jedno sto puta i ne mogu da provalim zasto toliki hype u vezi grafike?? Ona mi ne deluje nista posebno, cak na momente skroz bezveze...Normal mapping po oklopu, i svuda gloom- i to je sve.Dinamicke senke samo na scenama unutar prostorija...
Travica i neko drvece, ok, al ono zaista ne prevazilazi vidjeno, u FC na primer.Jedino sto je eto, ogroman svet u pitanju.
Dakle, sta je? poz za sve morrowindowce
 
Ne, u pitanju je trailer od 120MB.
Dinamicke senke svuda (nisam verovao kada sam video grmljavinu).
I daleko su travica i drvece od FC odmakli...
 
filipenko je napisao(la):
U krugovima gurua i ostalih Nerevara koji su više vremena proveli vrteći ovaj trejler nego igrajući neke igre :d

Lorde Nerevare, kralju podzemlja i deathmetala, preterano seresh :)
Mnogo teshko biti igra godine pored takvog izbora igara :D:D
 
Agilni je napisao(la):
Ne, u pitanju je trailer od 120MB.
Dinamicke senke svuda (nisam verovao kada sam video grmljavinu).
I daleko su travica i drvece od FC odmakli...

Jel ste to pocheli da igrate grafiku u nedostatku gameplaya ? :D
 
A znachi filipenko je reper :D:D
 
Oblivion rastura!!!!! :guitar: :bottle: Trailer je odlican, mada... jednostavno, u igrici ima toliko poboljsanja da je to... Novi AI sistem, koji pravi NPC-jeve ultra pametnima, zatim predivne sume, do jaja grafika, OBLIVION REALMS!!!, poboljsan gameplay(stealth itd.), a I videcemo Caiusa Cosadesa!!! , zatim cinjenica da o Oblivionu prave galamu svuda... ma igrica ima da pokopa sve ostale...
 
Komentar o nepostojanju gejmpleja u ovoj igri samo tako govori o drajverovom nepoznavanju igara za starije od 10 godina :d :)
 
Mada, ako pogledate kako to ide sa trailerima, npr, svaka pucačina na traileru ima neviđenu grafiku, neviđeni AI, ovo i ono, a kad se pojavi igra vidiš da je FarCry za klasu bolji..

Možda je bolje da sačekamo igru pre nego što je proglasimo za najbolju ikad. Filipenko, ti slobodno zanemari ovu rečenicu. :)
 
Nazad
Vrh Dno