Šta je novo?

OBLIVION 20 min. Actual game play

Konačno ćemo svi mi, cyrodilločežnjivi bogougodnici, moći da uživamo u reinkarnaciji apsolutne perfekcije direktno nam isporučenom božanskim proviđenjem rukom svevišnjeg koja će u naše skromne domove spustiti Obliviona sa pijedestala kosmičkih visina i naterati nas da pustimo brdo suza radosnica što kao rosa deluju blagotvorno...!
 
Opet si igrao neku poteznu ? :)
 
Po poslednjim vestima, igra bi trebalo da izađe krajem marta. Bilo to istina ili ne, nadam se da će do tada, neko od čelnih ljudi Beth-e, naći dovoljno sluha za igračku populaciju i doneti odluku da se ta jbna levitacija ipak uvede. Obzirom na pretpostavku da će "view distance", u odnosu na Morrowind, sigurno biti povećan, stvarno će biti greota da ljudima ne priušte jedan takav užitak i toliko vredan feature. Nisam baš ekspert za programiranje igrara ali prosto ne vidim razlog zbog kojeg bi im to bio problem, i koji je razlog za njeno izbacivanje.
 
filipenko je napisao(la):
Konačno ćemo svi mi, cyrodilločežnjivi bogougodnici, moći da uživamo u reinkarnaciji apsolutne perfekcije direktno nam isporučenom božanskim proviđenjem rukom svevišnjeg koja će u naše skromne domove spustiti Obliviona sa pijedestala kosmičkih visina i naterati nas da pustimo brdo suza radosnica što kao rosa deluju blagotvorno...!
au al si se sad prosr'o :D
 
To je i bio cilj :d
 
tja moram progutati ovu igru s obzirom na nedostatak pravih rpgova :p
 
:wall: ajd sto su ga svrstali sa NWN-om u isti kos, ali DS zajedno sa njima, uzas :mad: DS* je najgori :smash:
p.s.
filipenko kad vidi ce odlepiti :)
p.p.s.
*-svaka slicnost sa doticnom politickom partijom je slucajna :p
 
Aj sad pretera, tacno da DS nije ludilo od igre al bas totalno njesra nije
 
DS je šta više odličan, ali je čovek u pravu da ga ne treba svrstavati u pravi FRP.
 
boze i da se nekom svidjaju kliff racer-i :wall:
 
http://www.elderscrolls.com/forums/index.php?showtopic=186541

Obavezan link za sve ljubitelje, sve informacije na jednom mestu, stalno azuriranje
(facts, pictures, to be or not to be, ma ne znam ni ja sta sve stavise u jedan thread)

I da, radice sasvim ok na nekom Bartonu 2600 malo kloknutom, 1 Giga i 6600GT, ne na low ali naravno ne ni high! Neki lep midium, sasvim dovoljan za lagano igranje. Jos samo da izadje :D
 
Hocu li imati barem 15-20 fps, na skroz low detaljima na masini iz potpisa?
 
Ajde ko je ovde developer, neka odgovori choveku :D:D
 
Koja je poenta i da imas 15-20 kad je to opet neigrivo. Aj da si rekao minimum 30 pa da razumem.
 
Moze to lako da se proveri onim demo-om koji je Yodanssen postovao na prethodnoj strani. Posto ce se taj endzine primenjivati u Oblivion-u, a dozvoljava testiranje sa razlicitim rezolucijama i tri niova efekata (high/medium/low), moze se prilicno dobro steci predstava o brzini. Naravno, drvece nije jedino sto ce biti u igri :) ali mislim da je taj demo sasvim OK parametar.
Poz.
 
Sto, zato sto imamo vise standarde? Kako 15 fps moze i za fliper da bude dovoljno? Pa vidi se da kasni, zaista ne razumem. Sta ok je da vidis da nesto secka ma sta god bilo???
 
Cenim vase standarde, veoma :S:

Fliper i FPS nisu isto sto i RPG.

Za uzivanje u Oblivionu sigurno nece biti neophodno imati 60+ fps.
 
Niko ni ne rece 60. 30 je sasvim dovoljno.
 
Nazad
Vrh Dno