Šta je novo?

Nov android telefon do 250 eura

resku

Cenjen
Učlanjen(a)
03.04.2013
Poruke
29
Poena
154
Kupujem android telefon do 25 eura nov pa zelim da mi preporucite neke modele. Potrebno mi je da telefon brzo radi, da ima dobar ekran, prosecnu kameru, dobru podrsku sto se tice update-a. Razmisljao sam o sony xperia sp (190e)... Ko koristi ovaj model nek napise kako ga sluzi.
 
Potreban mi je Dual SIM mobilni telefon, do 250 eura. Trenutno imam HTC One X i Zte Blade G. Nezgodno mi je da nosim oba telefona tako da je dual odlično rešenje. Na Htc-u je baterija blago rečeno očajna ali ekran je super. Gledao sam Xiaomi Redmi Note i Asus Zenfone 6.Asus je je malo prevelik. Koji telefon bi mi vi preporučili?
 
Imas vise dobrih modela,HTC 816,HTC M7 mini ,Samsung S4 mini,LG L80 svi ti se oni uklapaju u cenu cak i neki Lenovo modeli
Sad jedino da napises sta ti je prioritet
 
Potreban mi je Dual SIM mobilni telefon, do 250 eura. Trenutno imam HTC One X i Zte Blade G. Nezgodno mi je da nosim oba telefona tako da je dual odlično rešenje. Na Htc-u je baterija blago rečeno očajna ali ekran je super. Gledao sam Xiaomi Redmi Note i Asus Zenfone 6.Asus je je malo prevelik. Koji telefon bi mi vi preporučili?

Ako ti nije ružan, ja bih na tvom mestu definitivno išao na Lenovo VIBE Z K910e. Imaš ga za 260$ na Pandawillu, a ako doplatiš 5% na cenu oni ti garantuju refundaciju PDV-a i carine (mada mislim da je ovo u formi in-store kredita, ali javiću za koji dan 100% tačno kada mi stigne jedna porudžbina koju sam tako naručio).
 
Važniji mi je tečan rad od baterije. Šta mislite o Xiaomi Redmi Note?

Ima dva modela, jedan octa-core 1.7 mediatek i noviji sa Snapdragon 400 na 1.6 quad core (i podrzava 4G). Posto cu najverovatnije odustati od Lenovo K900, ja bih isao na ovaj Octa-core model. Ili Mi3, ako se smilujem manjem ekranu.
 
Sta uzeti do 200e u t+ prodavnici npr? Deluje mi da je G2 mini najbolji za te pare.. treba da preporucim ovih dana (samo android).
 
Nisam ni video da imaju taj telefon. Sta znam, bitna je kamera a G2m ima bolju..
 
Mislio sam da je malo bolji izbor do 200e.. jeste moto G najbolja kupovina ali ne znam koliko te prednosti znace u ovom slucaju. Preporucicu Moto i G2m pa neka kupi sta 'oce.
 
E da.. to je problem, potrebno je sto vise memorije za muziku, snimke i slicno. Jga, onda G2m, ne vidim nista bolje za te pare. Jedino iz oglasa ali tesko da cu nagovoriti.
 
Preporucio bih ti ivana sa kp. Tamo je g2 mini 170e. Garancija ne postoji ni u toj tvojoj radnji a vrv ni kod njega,tako da.. Iako lik uz telefon salje i papir sa pecatom firme koji je satro garancija
 
Aj posalji link, ako im je ''garancija'' ista onda je bolje ici na malo jeftiniju opciju.

Pa obe kamere su loše, kao da je bitno. Sa druge strane ekran od 230 vs 320 ppi, stock Android (lollipop?) vs LG đubre... Dve najbitnije stvari jer ih u svakom trenutku "koristiš"

Bolja je kamera na G2m, to je bitno. A i treba sto vise memorije, 32Gb kartica za LG je takodje prednost.
 
Poslednja izmena:
Pa obe kamere su loše, kao da je bitno. Sa druge strane ekran od 230 vs 320 ppi, stock Android (lollipop?) vs LG đubre... Dve najbitnije stvari jer ih u svakom trenutku "koristiš"
 
da iskoristim temu...
Kupujem nov telefon do 200 eur, u najužem izboru Gigabyte Guru i Xiaomi Redmi Note, cena ista (200 eur). Prednost Gigabayta je garancija 24 meseca, mana što ne telefon ne moze da se upali pre kupovine. Redmi Note je iz oglasa, na garanciju ne računam.
Koja je, nevezano za uslove kupovine, bolja opcija? Ili ima nešto treće za sličnu cifru (novo)?
Sve više razmišljam i o nabavci telefona sa Alija ili Pande ali mi je frka da isprobavam kako funkcioniše online shoping u Kini
 
Mozda Sony T2 ultra ili T3 ,mada tu moze da se upetlja i Note 2 ,svi su bolji od gore navedenih i imaju velike ekrane
T3 mozes na i za 200 evra sa garancijom operatera 24 meseca preko oglasa
T2 za oko 215 evra u nekoj radnji sa "nekom" garancijom ,i Note 2 isto oko 200 -220 ,tu vec malo teze sa garancijom
Od svih ovih tvojih i mojih gore navedenih Note 2 je ubedljivo najbolji
 
da iskoristim temu...
Kupujem nov telefon do 200 eur, u najužem izboru Gigabyte Guru i Xiaomi Redmi Note, cena ista (200 eur). Prednost Gigabayta je garancija 24 meseca, mana što ne telefon ne moze da se upali pre kupovine. Redmi Note je iz oglasa, na garanciju ne računam.
Koja je, nevezano za uslove kupovine, bolja opcija? Ili ima nešto treće za sličnu cifru (novo)?
Sve više razmišljam i o nabavci telefona sa Alija ili Pande ali mi je frka da isprobavam kako funkcioniše online shoping u Kini

Ja sam uzeo Gurua pre dva meseca, novog u Comtrade-u za 25000,00 RSD. Za sada sam prezadovoljan, lepo radi, ne secka, full HD ekran, solidna baterija, 2 GB RAM-a, procesor sa 4 jezgra,cvrst, kompaktan, tanak, elegantan.....na ebayu sam nasao silikonsku masku za njega posto je u nasim radnjama nisam mogao naci. Mislim da za te pare nemas telefon tih performansi. Sto se trajnosti tice, vreme ce pokazati kakvog je kvaliteta, ali ime Gigabyte nije za potcenjivanje. Sa moje strane svaka preporuka za ovaj telefon.
 
jevta@
fkloznica@

Trazim telefon do 4,5" ekran iz razloga da mozes da ga koristis sa jednom rukom a da baterija traje bar jedan ceo dan (ako moze i duze) uz razgovor oko 2h i nesto malo neta bez igranje igrica.
Ima neki Alcatel od 5" pop c7 7041X dual i kosta 13.000din.
 
Poslednja izmena:
Nigde nisi napisao da hoces dual model,vec si samo naveo alcatelov model,drugo on ima 4,7 inca ekran i daleko je od mnogo veceg ,obzirom da si naveo granicu od 4,5 inca
 
Nazad
Vrh Dno