Šta je novo?

Nov android telefon do 250 eura

resku

Cenjen
Učlanjen(a)
03.04.2013
Poruke
29
Poena
154
Kupujem android telefon do 25 eura nov pa zelim da mi preporucite neke modele. Potrebno mi je da telefon brzo radi, da ima dobar ekran, prosecnu kameru, dobru podrsku sto se tice update-a. Razmisljao sam o sony xperia sp (190e)... Ko koristi ovaj model nek napise kako ga sluzi.
 
Ako pricamo o LGG2 mini,bilo bi lepo da prestanes gledas internet,posto ocigledno veze nemas kakav je to telefon
I ja sam ziveo u zabludi dok ga nisam kupio
Izuzetno fluidan rad,odlicna kamera,gg2 zastita ,kvalitetna izrada,dobice kllizalicu i sve to za 50 evra manje
Tako da prestanite se palite na samsung i slicne i bacate pare bez veze
Samsung nikada nije bio dobar i nizem i srednjem segmentu,niti ce ikada biti
To sto vecina ljudi veze nema sta je i koliko LG je napredovao u poslednje 2-3 godine je zasluga i nas ovde koji kao papagaji ponavljaju jedni te isto
M2 i LG G2 mini ,kao nebo i zemlja,kada vidis M2 pored njega M2 je smesan telefon kao neka kineska losa plasticna kopija
Jbte kao da postoje samo dva modela m2 i s3 neo,dajte malo upalite mozgove,narocito ljudi sa foruma
 
Imas moj post o njemu,samo sta cu kada kao papagaji preporucujete 2 modela
Pa ljudi Nas pitaju sta i kako,zar ne ?
Jel moguce da ne postoji nista sem m2 i s3 neo?
Naravno da postoji,na zalost nema ko da im predlozi,da ustede novac i kupe ako ne bolji a oni bar istu klasu telefona
Naravno da jeste spejs satl i u radu i u izradi,nadji ga pogledaj,barataj sa njime ,pa onda dodji da kazes nesto
 
Nazad
Vrh Dno