Šta je novo?

Nintendo Switch (Nintendo NX)

ja sam bogami prosle godine dao 200 eura za new3dsXL sa gornjim ips, i 110 za 3dsXL doduse u besprekorenom stanju. Poludese sa cenama.
A ne znam sto ne bi hakovali i switch. Nije arhitektura nista kompleksnija od wiiu / 3ds.
Uglavnom, modovan wii u ispade najbolja konzola ikad. Samo da je glupi nintendo to pravilno pozicionirao, reklamirao i da nije zabrljao sa 3rd party studijima.. :D
 
ja sam bogami prosle godine dao 200 eura za new3dsXL sa gornjim ips, i 110 za 3dsXL doduse u besprekorenom stanju. Poludese sa cenama.
A ne znam sto ne bi hakovali i switch. Nije arhitektura nista kompleksnija od wiiu / 3ds.
Uglavnom, modovan wii u ispade najbolja konzola ikad. Samo da je glupi nintendo to pravilno pozicionirao, reklamirao i da nije zabrljao sa 3rd party studijima.. :D
Po cemu najbolja? Zbog backwards compatibility sa Gamecube i Wii i virtuelne konzole? Generalno se nesto nije proslavio sa homebrew aplikacijama, ili gresim? Nema emulatora pisanih striktno za njega i tako te stvari.
 
wii u downloader (ili usb helper) + backwards comp + VC plus je nekako super i gotivan kombo, i super je gamepad. Deus ex, windwaker su bas uzivanje.
Takodje ima kanala da se nadje, ljudi pice mario kart online.
U sustini, imas kompletnu biublioteku wii u+wii+GC+vc, motion kontrole kao wii, i dobar community. Plus meni je pogodila zivac (uzeo sam je prosle godine dakle posmatram je iskljucivo kao homebrew igracku).

Isto, bukvalno svi najveci nintendo hitovi sa switcha su wii u igre. A i botw je na wii u sto je ono meni neverovatan podvig. Ne znam, bas mi je dobra konzola.

Da dodam, emulaciju nisam probao, posto me trenutno zanimaju samo nintendo igre, tj zelde i mario :D
 
Poslednja izmena:
razmisljam se da kupim switch. jel ima neko preporuku gde nabaviti modovan v2 po razumnoj ceni? ovi na kp traze po 300e sto je iskreno previse za konzolu staru 7 god.
 
Po cemu najbolja? Zbog backwards compatibility sa Gamecube i Wii i virtuelne konzole? Generalno se nesto nije proslavio sa homebrew aplikacijama, ili gresim? Nema emulatora pisanih striktno za njega i tako te stvari.

Tako je, za generalno malo para si imao praktično sve igre koje su izašle za sve Nintendo konzole koje si izašle do Wii U, na jednoj konzoli.
Naravno, sad kad je većina Wii U igara portovana na Switch, čak i par GC i Wii igara, manje je zanimljiv..


razmisljam se da kupim switch. jel ima neko preporuku gde nabaviti modovan v2 po razumnoj ceni? ovi na kp traze po 300e sto je iskreno previse za konzolu staru 7 god.

Polovan V2 Switch je iznad 200e, čipovanje, m. kartica i ubacivanje igara je minimum 70e,
tako da cena od oko 300e za čipovan V2 sa m. karticom i već instaliranim igarama nije skupo već povoljna cena.
 
Poslednja izmena:
Strašna konzola iako hardwerski manjka snage nadoknadjuje to svojom genijalnom portabilnosti. Uzeo sa alija onaj mini dock i par punjaca te ih stavio na sporedna dva TV. Kad nam se igra u drugoj sobi samo utaknem mini dock i vozi. Nema šta prezadovoljan sam.
 
Strašna konzola iako hardwerski manjka snage nadoknadjuje to svojom genijalnom portabilnosti. Uzeo sa alija onaj mini dock i par punjaca te ih stavio na sporedna dva TV. Kad nam se igra u drugoj sobi samo utaknem mini dock i vozi. Nema šta prezadovoljan sam.
moze link ka tom mini docku? nisam se nikada bavio time jer sam razumeo reviewere da svi custom dockovi sem zvanicnog nece raditi sa konzolom
 

Sivi sam uzeo. Uz ovo ce ti trebati adekvatno napajanje i hdmi sem ako neces da cupas kablove iz primarnog TV, onda cela.prica gubi poentu. Koristim ga i za putovanja.

Uzimao sam i joycone za 20ak usd par i rade odlicno. Takodje uzeo grip i neki maca gapepad sa joyconima ćerkici. Sve radi savrseno.
 
Ne radi link ...nešto slično bi i meni trebalo baš za putovanja da ne vučem originalni dock jer je previše cimanja izvlačiti ga sa sve kablovima .Pusti link ili naziv ili ss.🍻
 
Ja sam citao da oni nemaju bas najbolje reseno regulisanje napona i da su opasniji od opasnog dock-a. Ja sam zato kupio rezervni originalni dock.
 
jel ima mozda neko ovde switch (ne mini) sa non-originalnim joyconima i steam deck? Treba nesto da mi proveri ko moze :D
 
Sta je bolje kupiti novo i odmah cipovati - V2 ili Oled? Ima li kakve razlike u "teskoci" cipovanja? I koliko to zadovoljstvo kosta?
 
Šta je bolje? OLED. Ima veći ekran, bolje zvučnike i bolje izvedeno postolje za sto. Ako koristiš uglavnom u docku, nema nikakve razlike i bolje je kupiti v2.

OLED je teži i duže traje proces čipovanja.
 
Pa najava na jesen/zimu, a izlazak kao i uvek u martu, znaci 2025. Tako je bilo i za sam Switch koliko se secam.
 
Prešao Super Mario Wonder - oduševljen sam :)


Neverovatno je kako uz ljudi koji rade u Nintendu imaju kreative i od igre koja bi sama po sebi trebalo da bude jednolična i monotona jer je suština ista već evo skoro 40 godina, ona bude zabavna, interesantna i drugačija, da kad dodje credits screen kažem, moraću ispočetka sve da igram dok ne izadje sledeća :love:
 
Na koju zemlju otvarate nalog za nintendo switch? Jel može na Srbiju i da radi kupovina karticom, sve?
 
Prešao Super Mario Wonder - oduševljen sam :)


Neverovatno je kako uz ljudi koji rade u Nintendu imaju kreative i od igre koja bi sama po sebi trebalo da bude jednolična i monotona jer je suština ista već evo skoro 40 godina, ona bude zabavna, interesantna i drugačija, da kad dodje credits screen kažem, moraću ispočetka sve da igram dok ne izadje sledeća :love:
Ja je obrcem već drugi put sa klincima onako po nekoliko nivoa nedeljno vikendom uglavnom i stvarno uhvatim sebe kako se divim šarolikim nivoima i idejama kojima su odradili svaki nivo. Genijalno . Lično najjači Mario do sada a igrao sam ih skoro sve redom kako su izašli još od keca 87me.
 
Ја никако не могу да наместим свич да ми прихвати кредитну картицу, шта год радио излази нека грешка, неће ни преко пеј пела. Исти ствар као и за Сони, морам да купујем кодове преко огласа а они се добро уграде па ми жао да им дајем паре.
 
Nema svič ništa da prihvata, nalog napraviš na računaru, na SAD (Aljaska), dodaš regularno našu platnu karticu ili PayPal i kupuješ igre onda na računaru ili na sviču. Ja tako od početka radim i nisam nikada imao probleme sa kupovinom.
 
Ја никако не могу да наместим свич да ми прихвати кредитну картицу, шта год радио излази нека грешка, неће ни преко пеј пела. Исти ствар као и за Сони, морам да купујем кодове преко огласа а они се добро уграде па ми жао да им дајем паре.
Meni radi kartica na USA nalogu bez problema. Ako ne uspeš,nemoj kupovati po našim oglasima. Nego na sajtove tipa cdkeys ili offgamers
 
Nema svič ništa da prihvata, nalog napraviš na računaru, na SAD (Aljaska), dodaš regularno našu platnu karticu ili PayPal i kupuješ igre onda na računaru ili na sviču. Ja tako od početka radim i nisam nikada imao probleme sa kupovinom.
Неће уопште да дода картицу, неће ни пејпел да дода (који сам повезао са картицом). Налог је US, свич је на Европском региону. Пратио сам разна упутства што су људи постављали и ништа ми не успева, можда сам оглупео у међувремену :) Кад дођем кући пробаћу ова два сајта што пишу изнад (cdkeys и offgamers) мада сам и до сада неке сајтове пробао који нису хтели да приме наше картице или су прескупо препродавали.
 
Meni radi kartica na USA nalogu bez problema. Ako ne uspeš,nemoj kupovati po našim oglasima. Nego na sajtove tipa cdkeys ili offgamers
Хвала за инфо. Купио сам допуну на offgamers успешно :)
 
Jel imate neke preporuke za dodatne joycon ili Controller. Da nisu preskupi, a da provereno lepo rade.
 
Nazad
Vrh Dno