Šta je novo?

Nintendo Switch (Nintendo NX)

Ima neke dve varijante tog Nintendo Online beše nešto 20 i 40e. Koja je razlika? Ja sam mislio da smo za tu skuplju varijantu idu igre.
 
Jel to jedina razlika u pretplatama?

Imam jos jedno pitanje ako placan Nintendo Online za jedan nalog i kupim Splatoon klincima. Da li ce moci online da igra samo taj nalog ili i ostali na konzoli. Posto ako se ne varam na PS kada jedan nalog ima PS+ i drugi mogu online tj. MP.
 
Jel to jedina razlika u pretplatama?
Ovde su izlistane razlike:

Imam jos jedno pitanje ako placan Nintendo Online za jedan nalog i kupim Splatoon klincima. Da li ce moci online da igra samo taj nalog ili i ostali na konzoli. Posto ako se ne varam na PS kada jedan nalog ima PS+ i drugi mogu online tj. MP.
Purchasing a Nintendo Switch Online Family or Nintendo Switch Online + Expansion Pack Family membership provides the Nintendo Switch Online service to everyone in the purchaser’s Nintendo Account family group (up to 8 Nintendo Account users).
 
Batman asylum odlicno radi , city i knight jos nisam probao … asylum je lepo odradjen , radi glatko … najavili su neki peč za knight … videcemo koliko ce ga popraviti … ne zurim , gostiram asylum presao sam sva tri dela i origins davno sem knighta … uporedo se igra xenoblade chronicles … pored 2 blizanaca od 6 meseci i deteta od 4 god i posla dok stignem do knight mozda ga ispeglaju dobro :)) sve u svemu ja presrecan sto imam trilogiju batman za poneti
 
Ima li fora da džojstike sa PS4 (originali) ili sa PC-a (Logitech) nakačim na Nintendo dok je isti na TV-u?
 
Ako je hakovan moze. Mission control se zove software. Zanimljivo Mission Control Arkadu su studenti sa MIT prepravili da bi vise zaradjivali da bi bila teža na kampusu, jedno od prvih "prepravljanja".
 
hvala ljudi
 
Ne treba ti nista za PS5 kontroler radi i bez tog dongla ljudi bacaju pare bzvz. Ako je cipovan radice bez ikakve app.

Ovako sam ja uradio
 
Update vezan za moj slučaj, rešen je problem nakon što sam dobio informaciju od jednog od servisera da je imao slične situacije i da je problem bio u žici od D0 do čipa. Kaže ne treba koristiti najtanje moguće žice (ne znam iz kojih razloga, nisam ulazio u detalje) ali se to ispostavilo kao rešenje problema.

Usput mi je stigao i novi čip (koji će sačekati u fioci za slučaj da se ponovi situacija) :)

@Corvus Corax hvala za pomoć
 
Uzeo sam pre nedelju dana Switch (V2 u pitanju ako sam dobro proverio po serijskom). Vidim da moze da se instalira mod na njega, pa me interesuje da li mozda mozete da preporucite koji da narucim sa Alija u slucaju da sam menjam (uspesno sam menjao switcheve na misu, mada vidim da je ovo dosta iznad mog nivoa), ili imate preporuku za nekog ko to radi?

Napravio sam US akaunt i uplatio sam godinu dana online igranja, ali kada sam probavao Fortnite nisam obracao paznju i nisam ga povezao sa svojim Epic akauntom, na kom imam par igara koje sam igrao, tipa Celeste i THPS, da li ikako mogu da povezem sada te akauntove?
 
Uzeo sam pre nedelju dana Switch (V2 u pitanju ako sam dobro proverio po serijskom). Vidim da moze da se instalira mod na njega, pa me interesuje da li mozda mozete da preporucite koji da narucim sa Alija u slucaju da sam menjam (uspesno sam menjao switcheve na misu, mada vidim da je ovo dosta iznad mog nivoa), ili imate preporuku za nekog ko to radi?

Napravio sam US akaunt i uplatio sam godinu dana online igranja, ali kada sam probavao Fortnite nisam obracao paznju i nisam ga povezao sa svojim Epic akauntom, na kom imam par igara koje sam igrao, tipa Celeste i THPS, da li ikako mogu da povezem sada te akauntove?
Prelistaj temu ima čovek radi vrhunski.
 
Naiđoh malopre na ovaj video:



Jasno mi je čemu služi i kako funkcioniše. Interesuje me koliki je potencijal da Nintendo doskoči ovome, tj. da ga učini neupotrebljivim? U videu se kao glavni potencijalni problem pominje mogućnost/nemogućnost onlajn igranja, ali mene to uopšte ne dotiče pošto ništa ne igram onlajn. Iz te perspektive, ovo mi je super zanimljivo pošto bi mi bez ikakvog modovanja (koje ni u bunilu ne bih umeo da izvedem :D) omogućilo pristup raznim igrama koje želim da odigram.
 
pa kostace oko 80 eura + za sada izgleda da ne moze da se stavi na karticu xci ili nsp fajl i da radi (izgleda - za sada :D)

procedura je (za sada) da mora da se ima mig dumper (jos 80 eura) i onda da se dumpuju kertridzi i da ide dump igre+sertifikat+dodatni fajlovi, pa se to prebaci na sd karticu.

davati 160 eura za tako nesto je malo glupo. Bolje sacekati par godina da ga izlome kao wii u ili 3ds i onda uzivati :D.
 
Nintendo je poznat po dobrim advokatima i angažovanju da zaštiti svoja autorska prava. Autorima te sprave predviđam sudbinu Gary Bowsera, odležao je zatvor i dužan je 14 miliona dolara Nintendu. Doslovno je do kraja života njihov rob. Autori ove spravice nisu svesni šta ih čeka.
 
pa kostace oko 80 eura
To je malo više od cene jedne njihove ekskluzive.

procedura je (za sada) da mora da se ima mig dumper (jos 80 eura) i onda da se dumpuju kertridzi i da ide dump igre+sertifikat+dodatni fajlovi, pa se to prebaci na sd karticu.
Jasno mi je kako funkcioniše pravljenje bekapa kertridža, ali zar nije verovatno da će nakon što taj damper postane dostupan biti moguće skinuti te bekape igara koje je neko napravio (iz alternativnih izvora)?

Ali tvorci ove MIG kartice se nalaze u.....
Malo sam još istraživao oko toga i videh odakle su. Kontam da to onda Nintendu otežava posao eventualnog gonjenja.
 
Po meni inferiorno u odnosu na mod čip koji sa rukama kod nas dođe 60 evra i radi kao zmaj i potpuno ti otključava konzolu.
 
Videcemo,za sad nema shippinga za Srbiju.
 
Pravo vreme za kupovinu switcha bice neke 2027 kada bude skroz razvaljen, bude "mirror" switch eshopa, kad bude prosto staviti cfw i kad procveta mod community.
Nesto kao sad sto su meni moji 3ds - ovi i wii u. Ultimativna zabava za celu familiju. Jedino sto su dobri i ocuvani 3ds sada skluplji nego kad su izasli :D :D
 
Pitanje je da li će ikada biti dostupna takva vrsta softverskog hacka, kao za 3DS i Wii-U. A čip nije toliki problem, sve dok su dostupni.

P.S. Ne mogu da se nakajem što sam prodao svoj New 3DS XL. Čim sam ga prodao, zažalio sam. Valjda ću ga kupiti ponovo u kutiji po razumnoj ceni. Wii-U sam kupio ponovo, za to sam dobio drugu šansu. haha
 
Nazad
Vrh Dno